2017-05-29, 6 turas.
Vieta: Mažoji d. d. aikštėTeisėjai: Ernestas Kemėža
AGLUONA 2:7 KRUOPA
(0:4)
AGLUONA
Rungtynių eiga
KRUOPA
Vitalis Bieliauskas
Eimantas Šeškevičius
Tomas Petraška
Mindaugas Liutkas
Dominykas Liutkus
Vidmantas Kemzūra
Vytautas Zablockis
Vidmantas Palubinskas
Valdas Valančius
Raimondas Dragūnas
Ignas Kvedaras
Ivan Bozok
15 min. 0:1
Andrej Konovalov
17 min. 0:2
Aleksej Fedosejev
Įvartis į savo vartus
26 min. 0:3
30 min. 0:4
Jevgenij Zaicev
34 min. 0:5
Arūnas Arbatauskas
Ivan Bozok
37 min. 1:5
Tomas Petraška
41 min. 2:5
(10 m.)
55 min. 2:6
Maksim Jegorov
58 min. 2:7
Maksim Jegorov
Andrej Makov
Aleksej Fedosejev
Rolandas Petraitis
Oleg Vinogradov
Andrej Konovalov
Jevgenij Zaicev
Arūnas Arbatauskas
Vladimiras Molis
Maksim Jegorov

Nuobaudos
Geltonos kortelės : Dominykas Liutkus, Vidmantas Palubinskas.
Raudonos kortelės : .

Šios dienos rungtynės:
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės -
6 turas.

20.15
Klaipėdos "ATLANTAS B" - Klaipėdos FK "GRANATA"
Klaipėdos dirbtinės dangos stadionas (Sportininkų g. 46)
Klaipėdos miesto 8x8 pirmenybės
19 turas.

19.00
FOTOAPARATAS.LT - TITANIC-KFA
Mažoji aikšte
(Sportininkų g.46)
Klaipėdos miesto 8x8 pirmenybės
19 turas.

20.05
KRUOPA - MEGLARAS
Mažoji aikšte
(Sportininkų g.46)
Klaipėdos miesto 8x8 pirmenybės
19 turas.

21.10
KLAIPĖDOS UOSTAS - ADRIJUS-KLAIPĖDOS SPORTO PROJEKTAI
Mažoji aikšte
(Sportininkų g.46)
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
Komanda R. Tašk.
1. Plikių "SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS" 6 18
2. Klaipėdos "SAREMA" 8 18
3. Klaipėdos "EDM STATYBA-SENDVARIS" 9 9
4. Klaipėdos "SPARTA-BALTAI" 8 9
5. Klaipėdos "ATLANTAS B" 2 6
6. Klaipėdos FK "GRANATA" 7 0
Pilna turnyrinė lentelė >>
Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
Komanda R. Tašk.
1. SAREMA 18 47
2. KLAIPĖDA CITY 19 44
3. ADRIJUS-KLAIPĖDOS SPORTO PROJEKTAI 19 41
4. FC "SUOLIUKAS" 18 40
5. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS-MEMELHAUS 17 39
6. TOBULA INSTALIACIJA-HIKVISION 19 37
7. FK "JAKAI" 19 37
8. EDM STATYBA-SENDVARIS 18 35
9. NAUTICA 19 35
10. ELVITRANSA 19 33
11. KRUOPA 19 31
12. AGLUONA-GARANT GROUP 19 30
13. KLAIPĖDOS UOSTAS 19 29
14. FK "GRANATA" 19 27
15. SPARTA 18 23
16. FELIŪGA 18 14
17. FOTOAPARATAS.LT 19 14
18. VAKARŲ FRONTAS 17 12
19. MEGLARAS 19 8
20. TITANIC-KFA 19 6
21. MEMEL 18 4
22. ATVIROS JAUNIMO ERDVĖS 19 2
Pilna turnyrinė lentelė >>
KLFF partneriai