2017-05-29, 6 turas.
Vieta: Mažoji d. d. aikštėTeisėjai: Ernestas Kemėža
VAKARŲ FRONTAS 3:1 FK "GRANATA"
(1:0)
VAKARŲ FRONTAS
Rungtynių eiga
FK "GRANATA"
Erikas Mockus
Romas Stonys
Vytautas Baltmiškis
Giedrius Jurevičius
Marijus Eibutis
Dainius Bukantas
Linas Skipitis
Edgaras Jokubaitis
Tadas Petreikis
Vaidotas Juškus
Andrius Alunderis
Vaidas Janulionis
Valerijus Žukovas
Andrius Alunderis
7 min. 1:0
41 min. 1:1
Karolis Jocys
Linas Skipitis
51 min. 2:1
Edgaras Jokubaitis
59 min. 3:1
Linas Kokanskas
Marius Lotužis
Tomas Aleksandravičius
Karolis Jocys
Artūras Jakovenka
Šarūnas Badaras
Ramūnas Gracas
Arūnas Gaudiešius
Dainius Jankus
Dmitrij Šurajev
Harijus Uselis
Andrius Rakauskas

Nuobaudos
Geltonos kortelės : Marius Lotužis.
Raudonos kortelės : .

Šios dienos rungtynės
Klaipėdos regiono moterų salės futbolo pirmenybės
3 turas.

18.00
LCC MOOSE FC - FK JAKAI
LCC salė
(Kretingos g. 36)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
5 turas.

15.00
KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS - TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI
Stadiono salė
(Sportininkų g. 46)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
5 turas.

16.00
KLAIPĖDA CITY B - KRUOPA
Stadiono salė
(Sportininkų g. 46)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
5 turas.

20.00
NAUTICA - KLAIPĖDOS POLICIJA
Didžioji salė
(Taikos pr. 61a)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
5 turas.

21.00
KLAIPĖDA CITY - FK GIRULIAI
Didžioji salė
(Taikos pr. 61a)
Klaipėdos regiono moterų salės futbolo pirmenybės
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. BANGA 2 4
2. KLAIPĖDOS FM 2 3
3. LCC MOOSE FC 2 3
4. FK JAKAI 2 1
Klaipėdos m. salės futbolo pirmenybės
  A pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. FK VS-JONUŠAI 4 12
2. SPARTA 5 12
3. KLAIPĖDA CITY 4 9
4. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 3 6
5. LCC MOOSE FC 4 6
6. ELVITRANSA 4 6
7. FK GIRULIAI 3 3
8. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 4 0
9. KLAIPĖDOS FM-2 5 0
  B pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 5 15
2. NAUTICA 4 9
3. PORT MARE 5 9
4. FK ŽEBENKŠTIS 5 9
5. FK GRANATA 5 6
6. FK VIENUOLIKĖ 5 4
7. EDM STATYBA-SENDVARIS 5 3
8. KLAIPĖDOS POLICIJA 4 1
  C pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KRANTONA 5 15
2. KRUOPA 4 12
3. KLAIPĖDA CITY B 4 9
4. FC SUOLIUKAS 5 7
5. KFA AKADEMIJA 5 6
6. KLAIPĖDOS FM-1 5 4
7. MEMEL 5 3
8. FK MOSĖDIS 5 0
KLFF partneriai