2017-06-05, 7 turas.
Vieta: Mažoji d. d. aikštėTeisėjai: Tomas Lavrinavičius
KRUOPA 3:4 VIENUOLIKĖ-ELVITRANSA
(2:3)
KRUOPA
Rungtynių eiga
VIENUOLIKĖ-ELVITRANSA
Andrej Makov
Rolandas Petraitis
Andrej Konovalov
Jevgenij Zaicev
Arūnas Arbatauskas
Vladimiras Molis
Saulius Mikalajūnas
Nerijus Genupskis
Maksim Jegorov
Maksimas Melechinas
Henrikas Daublys
12 min. 0:1
Hector Sanches
14 min. 0:2
Darius Grigaitis
Andrej Konovalov
19 min. 1:2
23 min. 1:3
Vitalis Marozas
Andrej Konovalov
24 min. 2:3
Maksim Jegorov
40 min. 3:3
52 min. 3:4
Elijus Vilimas
Giedrius Jurevičius
Nerijus Šliogeris
Vitalijus Albrikas
Vitalis Marozas
Dovydas Narkus
Marius Narušis
Elijus Vilimas
Mindaugas Davidavičius
Darius Grigaitis
Remigijus Venckus
Kasparas Karalis
Mantas Razonas
Edvardas Vlasovas
Hector Sanches

Nuobaudos
Geltonos kortelės : Maksim Jegorov.
Raudonos kortelės : .

Šios dienos rungtynės
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
11 turas.

19.00
FK ŽEBENKŠTIS - KLAIPĖDA CITY
Didžioji salė
(Taikos pr. 61a)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
11 turas.

20.00
KRANTONA - SPARTA
Didžioji salė
(Taikos pr. 61a)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
9 turas.

20.00
KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS - LCC MOOSE FC
LCC salė
(Kretingos g. 36)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
12 turas.

20.30
MEMEL - ELVITRANSA
Stadiono salė
(Sportininkų g. 46)
Klaipėdos regiono moterų salės futbolo pirmenybės
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. BANGA B 5 8
2. KLAIPĖDOS FM 5 7
3. LCC MOOSE FC 5 7
4. FK JAKAI 5 5
Klaipėdos m. salės futbolo pirmenybės (2 ETAPAS)
  PAGRINDINĖ GRUPĖ (D pogrupis)
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. NAUTICA 5 15
2. KRANTONA 4 12
3. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 5 12
4. KLAIPĖDA CITY 4 9
5. PORT MARE 5 9
6. FK VS-JONUŠAI 4 6
7. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 5 6
8. KRUOPA 5 6
9. KLAIPĖDA CITY B 4 3
10. SPARTA 4 3
11. FK ŽEBENKŠTIS 4 0
12. KFA AKADEMIJA 5 -1
  MAŽOSIOS TAURĖS GRUPĖ (E pogrupis)
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. FK GIRULIAI 5 15
2. FK GRANATA 5 12
3. EDM STATYBA-SENDVARIS 5 12
4. KLAIPĖDOS FM-1 5 10
5. FK VIENUOLIKĖ 6 10
6. ELVITRANSA 5 9
7. LCC MOOSE FC 5 9
8. FC SUOLIUKAS 5 8
9. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 5 6
10. MEMEL 5 3
11. KLAIPĖDOS POLICIJA 5 2
12. KLAIPĖDOS FM-2 5 0
13. FK MOSĖDIS 5 0
KLFF partneriai