2017-06-12, 8 turas.
Vieta: Mažoji d. d. aikštėTeisėjai: Ernestas Kemėža
VAKARŲ FRONTAS 5:1 MEMEL
(1:0)
VAKARŲ FRONTAS
Rungtynių eiga
MEMEL
Anatolijus Žmurko
Romas Stonys
Daivoras Genys
Erikas Mockus
Vytautas Baltmiškis
Giedrius Jurevičius
Dainius Bukantas
Linas Skipitis
Tadas Petreikis
Vaidas Janulionis
Marius Vizgaila
Valerijus Žukovas
Linas Skipitis
28 min. 1:0
Romas Stonys
44 min. 2:0
Giedrius Jurevičius
46 min. 3:0
Linas Skipitis
48 min. 4:0
54 min. 4:1
Roman Fokin
Romas Stonys
57 min. 5:1
Stasys Dacys
Valera Aliakin
Romanas Gudlekis
Vitalij Liubarskij
Artur Ustinov
Raimondas Varnas
Vitalij Čerkesas
Roman Fokin
Bin Xie
Eduard Garšanov
Martynas Širvinskas

Nuobaudos
Geltonos kortelės : Vitaij Čerkesas, Valera Aliakin.
Raudonos kortelės : .

Šios dienos rungtynės
Klaipėdos regiono moterų salės futbolo pirmenybės
3 turas.

18.00
LCC MOOSE FC - FK JAKAI
LCC salė
(Kretingos g. 36)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
5 turas.

15.00
KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS - TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI
Stadiono salė
(Sportininkų g. 46)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
5 turas.

16.00
KLAIPĖDA CITY B - KRUOPA
Stadiono salė
(Sportininkų g. 46)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
5 turas.

20.00
NAUTICA - KLAIPĖDOS POLICIJA
Didžioji salė
(Taikos pr. 61a)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
5 turas.

21.00
KLAIPĖDA CITY - FK GIRULIAI
Didžioji salė
(Taikos pr. 61a)
Klaipėdos regiono moterų salės futbolo pirmenybės
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. BANGA 2 4
2. KLAIPĖDOS FM 2 3
3. LCC MOOSE FC 2 3
4. FK JAKAI 2 1
Klaipėdos m. salės futbolo pirmenybės
  A pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. FK VS-JONUŠAI 4 12
2. SPARTA 5 12
3. KLAIPĖDA CITY 4 9
4. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 3 6
5. LCC MOOSE FC 4 6
6. ELVITRANSA 4 6
7. FK GIRULIAI 3 3
8. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 4 0
9. KLAIPĖDOS FM-2 5 0
  B pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 5 15
2. NAUTICA 4 9
3. PORT MARE 5 9
4. FK ŽEBENKŠTIS 5 9
5. FK GRANATA 5 6
6. FK VIENUOLIKĖ 5 4
7. EDM STATYBA-SENDVARIS 5 3
8. KLAIPĖDOS POLICIJA 4 1
  C pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KRANTONA 5 15
2. KRUOPA 4 12
3. KLAIPĖDA CITY B 4 9
4. FC SUOLIUKAS 5 7
5. KFA AKADEMIJA 5 6
6. KLAIPĖDOS FM-1 5 4
7. MEMEL 5 3
8. FK MOSĖDIS 5 0
KLFF partneriai