2017-06-13, 8 turas.
Vieta: Mažoji d. d. aikštėTeisėjai: Tomas Lavrinavičius
AGLUONA 1:5 FUTBOLO MOKYKLA
(0:3)
AGLUONA
Rungtynių eiga
FUTBOLO MOKYKLA
Mindaugas Liutkus
Eimantas Šeškevičius
Tomas Petraška
Dominykas Liutkus
Mindaugas Jasas
Andrius Nekrevičius
Vidmantas Kemzūra
Vytautas Zablockis
Raimondas Dragūnas
Ignas Kvedaras
Gintaras Girdžiūnas
9 min. 0:1
Rokas Anilionis
24 min. 0:2
Deividas Pojarkovas
25 min. 0:3
Rokas Anilionis
Tomas Petraška
48 min. 1:3
52 min. 1:4
Petras Gaubys
60 min. 1:5
Paulius Kučinskis
Maksimilian Kaufmann
Skirmantas Kučinskas
Deividas Pojarkovas
Domas Stancelis
Tomas Andriuškevičius
Justas Benikas
Rokas Anilionis
Viljamas Rimša
Petras Gaubys
Mantas Daukšas
Paulius Kučinskas
Pijus Nasvytis
Lukas Kavaliauskas

Nuobaudos
Geltonos kortelės : .
Raudonos kortelės : .

Šios dienos rungtynės:
Klaipėdos miesto 8x8 pirmenybės
10 turas.

19.00
FOTOAPARATAS.LT - KLAIPĖDOS UOSTAS
Mažoji aikšte
(Sportininkų g.46)
Klaipėdos miesto 8x8 pirmenybės
10 turas.

20.05
MEMEL - FK "JAKAI"
Mažoji aikšte
(Sportininkų g.46)
Klaipėdos miesto 8x8 pirmenybės
10 turas.

21.10
ATVIROS JAUNIMO ERDVĖS - KRUOPA
Mažoji aikšte
(Sportininkų g.46)
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
Komanda R. Tašk.
1. Plikių "SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS" 4 12
2. Klaipėdos "SAREMA" 4 9
3. Klaipėdos "SPARTA-BALTAI" 4 6
4. Klaipėdos "EDM STATYBA-SENDVARIS" 4 3
5. Klaipėdos FK "GRANATA" 4 0
Pilna turnyrinė lentelė >>
Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
Komanda R. Tašk.
1. SAREMA 9 22
2. ELVITRANSA 9 22
3. EDM STATYBA-SENDVARIS 9 21
4. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS-MEMELHAUS 8 19
5. KRUOPA 9 19
6. KLAIPĖDA CITY 7 18
7. FC "SUOLIUKAS" 8 18
8. FK "JAKAI" 9 18
9. NAUTICA 8 18
10. ADRIJUS-KLAIPĖDOS SPORTO PROJEKTAI 9 16
11. TOBULA INSTALIACIJA-HIKVISION 9 14
12. FELIŪGA 9 12
13. KLAIPĖDOS UOSTAS 9 10
14. AGLUONA-GARANT GROUP 9 10
15. SPARTA 9 10
16. VAKARŲ FRONTAS 7 8
17. FK "GRANATA" 8 7
18. MEGLARAS 9 4
19. MEMEL 8 3
20. TITANIC-KFA 9 3
21. ATVIROS JAUNIMO ERDVĖS 9 1
22. FOTOAPARATAS.LT 8 0
Pilna turnyrinė lentelė >>
KLFF partneriai