2017-07-03, 12 turas.
Vieta: Mažoji d. d. aikštėTeisėjai: Ernestas Kemėža
KRUOPA 6:3 FK "GRANATA"
(1:2)
KRUOPA
Rungtynių eiga
FK "GRANATA"
Andrej Makov
Rolandas Petraitis
Oleg Vinogradov
Andrej Konovalov
Sergej Fiodorov
Arūnas Arbatauskas
Vladimiras Molis
Laurynas Norkus
Maksim Jegorov
Eduardas Davidonis
Eduardas Davidonis
13 min. 1:0
14 min. 1:1
Arūnas Gaudiešius
25 min. 1:2
Evaldas Misiūnas
Laurynas Norkus
37 min. 2:2
Maksim Jegorov
38 min. 3:2
Sergej Fiodorov
40 min. 4:2
Andrej Konovalov
43 min. 5:2
44 min. 5:3
Šarūnas Badaras
Andrej Konovalov
46 min. 6:3
Linas Kokanskas
Evaldas Misiūnas
Marius Lotužis
Karolis Jocys
Artūras Jakovenka
Šarūnas Badaras
Linauras Mažionis
Arūnas Gaudiešius
Dainius Jankus
Dmitrij Šurajev
Harijus Uselis
Andrius Rakauskas
Emmanuel Obasi

Nuobaudos
Geltonos kortelės : .
Raudonos kortelės : .

Šios dienos rungtynės
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
11 turas.

19.00
FK ŽEBENKŠTIS - KLAIPĖDA CITY
Didžioji salė
(Taikos pr. 61a)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
11 turas.

20.00
KRANTONA - SPARTA
Didžioji salė
(Taikos pr. 61a)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
9 turas.

20.00
KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS - LCC MOOSE FC
LCC salė
(Kretingos g. 36)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
12 turas.

20.30
MEMEL - ELVITRANSA
Stadiono salė
(Sportininkų g. 46)
Klaipėdos regiono moterų salės futbolo pirmenybės
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. BANGA B 5 8
2. KLAIPĖDOS FM 5 7
3. LCC MOOSE FC 5 7
4. FK JAKAI 5 5
Klaipėdos m. salės futbolo pirmenybės (2 ETAPAS)
  PAGRINDINĖ GRUPĖ (D pogrupis)
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. NAUTICA 5 15
2. KRANTONA 4 12
3. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 5 12
4. KLAIPĖDA CITY 4 9
5. PORT MARE 5 9
6. FK VS-JONUŠAI 4 6
7. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 5 6
8. KRUOPA 5 6
9. KLAIPĖDA CITY B 4 3
10. SPARTA 4 3
11. FK ŽEBENKŠTIS 4 0
12. KFA AKADEMIJA 5 -1
  MAŽOSIOS TAURĖS GRUPĖ (E pogrupis)
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. FK GIRULIAI 5 15
2. FK GRANATA 5 12
3. EDM STATYBA-SENDVARIS 5 12
4. KLAIPĖDOS FM-1 5 10
5. FK VIENUOLIKĖ 6 10
6. ELVITRANSA 5 9
7. LCC MOOSE FC 5 9
8. FC SUOLIUKAS 5 8
9. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 5 6
10. MEMEL 5 3
11. KLAIPĖDOS POLICIJA 5 2
12. KLAIPĖDOS FM-2 5 0
13. FK MOSĖDIS 5 0
KLFF partneriai