2017-07-10, 13 turas.
Vieta: Mažoji d. d. aikštėTeisėjai: Tomas Lavrinavičius
FK "GRANATA" 2:3 SPARTA
(2:0)
FK "GRANATA"
Rungtynių eiga
SPARTA
Linas Kokanskas
Evaldas Misiūnas
Marius Lotužis
Karolis Jocys
Artūras Jakovenka
Šarūnas Badaras
Linauras Mažionis
Arūnas Gaudiešius
Dainius Jankus
Dmitrij Šurajev
Harijus Uselis
Andrius Rakauskas
Emmanuel Obasi
Marius Lotužis
11 min. 1:0
Artūras Jakovenka
23 min. 2:0
35 min. 2:1
Vilius Čižauskas
36 min. 2:2
Artūras Bytautas
46 min. 2:3
Artūras Bytautas
Aleksej Archipov
Arvydas Trizno
Artūras Bytautas
Artūras Mosejevas
Žygimantas Dubickas
Mindaugas Urbė
Vilius Čižauskas
Paulius Štaraitis
Nikolaj Beliak
Ramūnas Ruibys

Nuobaudos
Geltonos kortelės : Mindaugas Kuhlins.
Raudonos kortelės : .

Šios dienos rungtynės:
LFF II lygos Vakarų zonos pirmenybės
Komanda R. Tašk.
1. "GARGŽDŲ PRAMOGOS-SC" 8 19
2. Biržų "ŠIRVĖNA" 8 19
3. Šiaulių FA "ŠIAULIAI" 8 14
4. Klaipėdos "ATLANTAS B" 8 11
5. Akmenės SC-FK "AKMENĖS CEMENTAS" 8 10
6. Mažeikių "ATMOSFERA" 8 10
7. Kretingos "MINIJA" 8 10
8. Šiaulių "JUVENTA-99" 8 9
9. Plungės "BABRUNGAS" 8 0
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
Komanda R. Tašk.
1. Plikių "SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS" 8 20
2. Šilalės FK "ŠILALĖ" 8 18
3. Kretingos "KRETINGOS GRŪDAI" 8 15
4. Gargždų "BANGA B" 8 14
5. Klaipėdos "SAREMA" 8 13
6. Klaipėdos "KORALAS B" 7 5
7. Klaipėdos "BALTAI" 7 4
8. Klaipėdos "KLAIPĖDA CITY" 6 3
9. Klaipėdos "EDM STATYBA-SENDVARIS" 8 1
Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybių I lyga
Komanda R. Tašk.
1. "SAREMA" 7 18
2. KLAIPĖDA CITY 7 15
3. KL. UNIVERSITETAS-VISKAS FUTBOLUI 7 15
4. FC "SUOLIUKAS" 7 13
5. EDM STATYBA-SENDVARIS 7 7
6. KRETINGOS GRŪDAI 7 6
7. MIŠKO PASAKA 7 4
8. TITANIC 7 4
Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybių II lyga
Komanda R. Tašk.
1. FK "JAKAI" 12 31
2. NAUTICA 12 28
3. KRUOPA 12 28
4. VIENUOLIKĖ-ELVITRANSA 12 27
5. VAKARŲ FRONTAS 12 24
6. SPARTA 12 24
7. FK "GRANATA" 12 18
8. KORALAS-TOBULA INSTALIACIJA 12 16
9. FUTBOLO MOKYKLA 12 9
10. ADRIJUS 12 8
11. AGLUONA 12 6
12. MEGLARAS 12 5
13. MEMEL 12 3