2017-07-11, 13 turas.
Vieta: Mažoji d. d. aikštėTeisėjai: Vladimir Gerasimov
MEMEL 0:3 MEGLARAS
(0:0)
MEMEL
Rungtynių eiga
MEGLARAS
Stasys Dacys
Valera Aliakin
Romanas Gudlekis
Vitalij Liubarskij
Artur Ustinov
Raimondas Varnas
Vitalij Čerkesas
Kęstas Ruzgys
Viačeslav Piagaj
Aleksandr Safonov
Eduard Garšanov
32 min. 0:1
Mantas Pakalniškis
48 min. 0:2
Artūras Stučys
60 min. 0:3
Aurimas Tamkevičius
Ramūnas Čekavičius
Aurimas Tamkevičius
Gytis Ragauskas
Vygandas Burškys
Deivydas Balčiūnas
Laurynas Vilkas
Agnius Čiapas
Pranas Griškevičius
Mantas Pakalniškis
Artūras Stučys
Arūnas Šilgalis
Edmundas Juškevičius
Lukas Jonušis

Nuobaudos
Geltonos kortelės : Mantas Pakalniškis, Deividas Balčiūnas.
Raudonos kortelės : .

Šios dienos rungtynės:
LFF II lygos Vakarų zonos pirmenybės
Komanda R. Tašk.
1. "GARGŽDŲ PRAMOGOS-SC" 8 19
2. Biržų "ŠIRVĖNA" 8 19
3. Šiaulių FA "ŠIAULIAI" 8 14
4. Klaipėdos "ATLANTAS B" 8 11
5. Akmenės SC-FK "AKMENĖS CEMENTAS" 8 10
6. Mažeikių "ATMOSFERA" 8 10
7. Kretingos "MINIJA" 8 10
8. Šiaulių "JUVENTA-99" 8 9
9. Plungės "BABRUNGAS" 8 0
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
Komanda R. Tašk.
1. Plikių "SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS" 8 20
2. Šilalės FK "ŠILALĖ" 8 18
3. Kretingos "KRETINGOS GRŪDAI" 8 15
4. Gargždų "BANGA B" 8 14
5. Klaipėdos "SAREMA" 8 13
6. Klaipėdos "KORALAS B" 7 5
7. Klaipėdos "BALTAI" 7 4
8. Klaipėdos "KLAIPĖDA CITY" 6 3
9. Klaipėdos "EDM STATYBA-SENDVARIS" 8 1
Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybių I lyga
Komanda R. Tašk.
1. "SAREMA" 7 18
2. KLAIPĖDA CITY 7 15
3. KL. UNIVERSITETAS-VISKAS FUTBOLUI 7 15
4. FC "SUOLIUKAS" 7 13
5. EDM STATYBA-SENDVARIS 7 7
6. KRETINGOS GRŪDAI 7 6
7. MIŠKO PASAKA 7 4
8. TITANIC 7 4
Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybių II lyga
Komanda R. Tašk.
1. FK "JAKAI" 12 31
2. NAUTICA 12 28
3. KRUOPA 12 28
4. VIENUOLIKĖ-ELVITRANSA 12 27
5. VAKARŲ FRONTAS 12 24
6. SPARTA 12 24
7. FK "GRANATA" 12 18
8. KORALAS-TOBULA INSTALIACIJA 12 16
9. FUTBOLO MOKYKLA 12 9
10. ADRIJUS 12 8
11. AGLUONA 12 6
12. MEGLARAS 12 5
13. MEMEL 12 3