2017-07-11, 10 turas.
Vieta: Mažoji d. d. aikštėTeisėjai: Vladimir Gerasimov
VIENUOLIKĖ-ELVITRANSA 2:3 FK "GRANATA"
(0:0)
VIENUOLIKĖ-ELVITRANSA
Rungtynių eiga
FK "GRANATA"
Giedrius Jurevičius
Nerijus Šliogeris
Vitalijus Albrikas
Vitalis Marozas
Dovydas Narkus
Elijus Vilimas
Marius Narušis
Vitalijus Butko
Mindaugas Davidavičius
Remigijus Venckus
Kasparas Karalis
Mantas Razonas
Luis Rosa
Dovydas Narkus
34 min. 1:0
39 min. 1:1
Dainius Jankus
Mindaugas Davidavičius
52 min. 2:1
(10 m.)
54 min. 2:2
Emmanuel Obasi
56 min. 2:3
Emmanuel Obasi
Linas Kokanskas
Evaldas Misiūnas
Marius Lotužis
Karolis Jocys
Artūras Jakovenka
Šarūnas Badaras
Linauras Mažionis
Arūnas Gaudiešius
Dainius Jankus
Andrius Rakauskas
Emmanuel Obasi

Nuobaudos
Geltonos kortelės : Mindaugas Davidavičius, Emmanuel Obasi.
Raudonos kortelės : Mindaugas Davidavičius.

Šios dienos rungtynės:
LFF II lygos Vakarų zonos pirmenybės
Komanda R. Tašk.
1. "GARGŽDŲ PRAMOGOS-SC" 8 19
2. Biržų "ŠIRVĖNA" 8 19
3. Šiaulių FA "ŠIAULIAI" 8 14
4. Klaipėdos "ATLANTAS B" 8 11
5. Akmenės SC-FK "AKMENĖS CEMENTAS" 8 10
6. Mažeikių "ATMOSFERA" 8 10
7. Kretingos "MINIJA" 8 10
8. Šiaulių "JUVENTA-99" 8 9
9. Plungės "BABRUNGAS" 8 0
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
Komanda R. Tašk.
1. Plikių "SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS" 8 20
2. Šilalės FK "ŠILALĖ" 8 18
3. Kretingos "KRETINGOS GRŪDAI" 8 15
4. Gargždų "BANGA B" 8 14
5. Klaipėdos "SAREMA" 8 13
6. Klaipėdos "KORALAS B" 7 5
7. Klaipėdos "BALTAI" 7 4
8. Klaipėdos "KLAIPĖDA CITY" 6 3
9. Klaipėdos "EDM STATYBA-SENDVARIS" 8 1
Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybių I lyga
Komanda R. Tašk.
1. "SAREMA" 7 18
2. KLAIPĖDA CITY 7 15
3. KL. UNIVERSITETAS-VISKAS FUTBOLUI 7 15
4. FC "SUOLIUKAS" 7 13
5. EDM STATYBA-SENDVARIS 7 7
6. KRETINGOS GRŪDAI 7 6
7. MIŠKO PASAKA 7 4
8. TITANIC 7 4
Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybių II lyga
Komanda R. Tašk.
1. FK "JAKAI" 12 31
2. NAUTICA 12 28
3. KRUOPA 12 28
4. VIENUOLIKĖ-ELVITRANSA 12 27
5. VAKARŲ FRONTAS 12 24
6. SPARTA 12 24
7. FK "GRANATA" 12 18
8. KORALAS-TOBULA INSTALIACIJA 12 16
9. FUTBOLO MOKYKLA 12 9
10. ADRIJUS 12 8
11. AGLUONA 12 6
12. MEGLARAS 12 5
13. MEMEL 12 3