2017-07-12, 12 turas.
Vieta: Mažoji d. d. aikštėTeisėjai: Ernestas Kemėža
ADRIJUS 0:3 VAKARŲ FRONTAS
(0:2)
ADRIJUS
Rungtynių eiga
VAKARŲ FRONTAS
Mindaugas Blagnis
Valentinas Rumiancevas
Rokas Rakevičius
Vilius Jurčius
Arvydas Urbonas
Saulius Nemanius
Dovydas Šaulys
Audrius Sutkus
Dainius Šablinskas
Artūras Grinčikas
Elvinas Rindzevičius
Deividas Valiulis
Ovidijus Šaporas
7 min. 0:1
Tadas Petreikis
11 min. 0:2
Edgaras Eibutis
42 min. 0:3
Romas Stonys
Erikas Mockus
Romas Stonys
Vytautas Baltmiškis
Dainius Bukantas
Linas Skipitis
Tadas Petreikis
Timur Muravskij
Arūnas Beinartas
Žilvinas Ribaltavičius
Vaidotas Juškus
Edgaras Eibutis

Nuobaudos
Geltonos kortelės : Artūras Grinčikas, Timuras Muravskij.
Raudonos kortelės : .

Šios dienos rungtynės:
LFF II lygos Vakarų zonos pirmenybės
Komanda R. Tašk.
1. "GARGŽDŲ PRAMOGOS-SC" 8 19
2. Biržų "ŠIRVĖNA" 8 19
3. Šiaulių FA "ŠIAULIAI" 8 14
4. Klaipėdos "ATLANTAS B" 8 11
5. Akmenės SC-FK "AKMENĖS CEMENTAS" 8 10
6. Mažeikių "ATMOSFERA" 8 10
7. Kretingos "MINIJA" 8 10
8. Šiaulių "JUVENTA-99" 8 9
9. Plungės "BABRUNGAS" 8 0
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
Komanda R. Tašk.
1. Plikių "SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS" 8 20
2. Šilalės FK "ŠILALĖ" 8 18
3. Kretingos "KRETINGOS GRŪDAI" 8 15
4. Gargždų "BANGA B" 8 14
5. Klaipėdos "SAREMA" 8 13
6. Klaipėdos "KORALAS B" 7 5
7. Klaipėdos "BALTAI" 7 4
8. Klaipėdos "KLAIPĖDA CITY" 6 3
9. Klaipėdos "EDM STATYBA-SENDVARIS" 8 1
Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybių I lyga
Komanda R. Tašk.
1. "SAREMA" 7 18
2. KLAIPĖDA CITY 7 15
3. KL. UNIVERSITETAS-VISKAS FUTBOLUI 7 15
4. FC "SUOLIUKAS" 7 13
5. EDM STATYBA-SENDVARIS 7 7
6. KRETINGOS GRŪDAI 7 6
7. MIŠKO PASAKA 7 4
8. TITANIC 7 4
Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybių II lyga
Komanda R. Tašk.
1. FK "JAKAI" 12 31
2. NAUTICA 12 28
3. KRUOPA 12 28
4. VIENUOLIKĖ-ELVITRANSA 12 27
5. VAKARŲ FRONTAS 12 24
6. SPARTA 12 24
7. FK "GRANATA" 12 18
8. KORALAS-TOBULA INSTALIACIJA 12 16
9. FUTBOLO MOKYKLA 12 9
10. ADRIJUS 12 8
11. AGLUONA 12 6
12. MEGLARAS 12 5
13. MEMEL 12 3