Tvarkaraštis
Turas
Laikas
Komanda
-
Komanda
Vieta
10
2017-08-07
-
2017-08-13
Šiaulių "JUVENTA-99" - Šiaulių FA "ŠIAULIAI" "Juventos-99" stadionas
10
2017-08-07
-
2017-08-13
Akmenės SC-FK "AKMENĖS CEMENTAS" - "GARGŽDŲ PRAMOGOS-SC" Naujosios Akmenės miesto stadionas
10
2017-08-07
-
2017-08-13
Biržų "ŠIRVĖNA" - Plungės "BABRUNGAS" Biržų miesto stadionas
10
2017-08-11
19.00
Kretingos "MINIJA" - Mažeikių "ATMOSFERA" Kretingos miesto stadionas
11
2017-08-14
-
2017-08-20
Mažeikių "ATMOSFERA" - Klaipėdos "ATLANTAS B" Mažeikių miesto stadionas
11
2017-08-14
-
2017-08-20
Šiaulių "JUVENTA-99" - Kretingos "MINIJA" "Juventos-99" stadionas
11
2017-08-14
-
2017-08-20
"GARGŽDŲ PRAMOGOS-SC" - Šiaulių FA "ŠIAULIAI" Gargždų "Minijos" stadionas
11
2017-08-14
-
2017-08-20
Plungės "BABRUNGAS" - Akmenės SC-FK "AKMENĖS CEMENTAS" Plungės dirbtinės dangos stadionas
12
2017-08-21
-
2017-08-27
Klaipėdos "ATLANTAS B" - Šiaulių "JUVENTA-99" Klaipėdos dirbtinės dangos stadionas
12
2017-08-21
-
2017-08-27
Kretingos "MINIJA" - "GARGŽDŲ PRAMOGOS-SC" Kretingos miesto stadionas
12
2017-08-21
-
2017-08-27
Šiaulių FA "ŠIAULIAI" - Plungės "BABRUNGAS" Šiaulių miesto stadionas
12
2017-08-21
-
2017-08-27
Akmenės SC-FK "AKMENĖS CEMENTAS" - Biržų "ŠIRVĖNA" Naujosios Akmenės miesto stadionas
13
2017-08-28
-
2017-09-03
"GARGŽDŲ PRAMOGOS-SC" - Klaipėdos "ATLANTAS B" Gargždų "Minijos" stadionas
13
2017-08-28
-
2017-09-03
Plungės "BABRUNGAS" - Kretingos "MINIJA" Plungės dirbtinės dangos stadionas
13
2017-08-28
-
2017-09-03
Biržų "ŠIRVĖNA" - Šiaulių FA "ŠIAULIAI" Biržų miesto stadionas
13
2017-08-28
-
2017-09-03
Šiaulių "JUVENTA-99" - Mažeikių "ATMOSFERA" "Juventos-99" stadionas
Šios dienos rungtynės:
LFF II lygos Vakarų zonos pirmenybės
Komanda R. Tašk.
1. "GARGŽDŲ PRAMOGOS-SC" 8 19
2. Biržų "ŠIRVĖNA" 8 19
3. Šiaulių FA "ŠIAULIAI" 8 14
4. Klaipėdos "ATLANTAS B" 8 11
5. Akmenės SC-FK "AKMENĖS CEMENTAS" 8 10
6. Mažeikių "ATMOSFERA" 8 10
7. Kretingos "MINIJA" 8 10
8. Šiaulių "JUVENTA-99" 8 9
9. Plungės "BABRUNGAS" 8 0
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
Komanda R. Tašk.
1. Plikių "SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS" 8 20
2. Šilalės FK "ŠILALĖ" 8 18
3. Kretingos "KRETINGOS GRŪDAI" 8 15
4. Gargždų "BANGA B" 8 14
5. Klaipėdos "SAREMA" 8 13
6. Klaipėdos "KORALAS B" 7 5
7. Klaipėdos "BALTAI" 7 4
8. Klaipėdos "KLAIPĖDA CITY" 6 3
9. Klaipėdos "EDM STATYBA-SENDVARIS" 8 1
Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybių I lyga
Komanda R. Tašk.
1. "SAREMA" 7 18
2. KLAIPĖDA CITY 7 15
3. KL. UNIVERSITETAS-VISKAS FUTBOLUI 7 15
4. FC "SUOLIUKAS" 7 13
5. EDM STATYBA-SENDVARIS 7 7
6. KRETINGOS GRŪDAI 7 6
7. MIŠKO PASAKA 7 4
8. TITANIC 7 4
Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybių II lyga
Komanda R. Tašk.
1. FK "JAKAI" 12 31
2. NAUTICA 12 28
3. KRUOPA 12 28
4. VIENUOLIKĖ-ELVITRANSA 12 27
5. VAKARŲ FRONTAS 12 24
6. SPARTA 12 24
7. FK "GRANATA" 12 18
8. KORALAS-TOBULA INSTALIACIJA 12 16
9. FUTBOLO MOKYKLA 12 9
10. ADRIJUS 12 8
11. AGLUONA 12 6
12. MEGLARAS 12 5
13. MEMEL 12 3