Tvarkaraštis
Turas
Laikas
Komanda
-
Komanda
Vieta
16
2017-09-24
14.00
Klaipėdos "ATLANTAS B" - Akmenės SC-FK "AKMENĖS CEMENTAS" Klaipėdos dirbtinės dangos futbolo stadi
17
2017-09-25
-
2017-10-01
Šiaulių FA "ŠIAULIAI" - Klaipėdos "ATLANTAS B" Šiaulių miesto stadionas
17
2017-09-25
-
2017-10-01
Biržų "ŠIRVĖNA" - Šiaulių "JUVENTA-99" Biržų miesto stadionas
17
2017-09-25
-
2017-10-01
Plungės "BABRUNGAS" - "GARGŽDŲ PRAMOGOS-SC" Plungės dirbtinės dangos stadionas
17
2017-09-29
17.00
Akmenės SC-FK "AKMENĖS CEMENTAS" - Mažeikių "ATMOSFERA" Naujosios Akmenės miesto stadionas
18
2017-10-07
Klaipėdos "ATLANTAS B" - Kretingos "MINIJA" Klaipėdos dirbtinės dangos futbolo stadi
18
2017-10-07
Mažeikių "ATMOSFERA" - Šiaulių FA "ŠIAULIAI" Mažeikių miesto stadionas
18
2017-10-07
Šiaulių "JUVENTA-99" - Akmenės SC-FK "AKMENĖS CEMENTAS" "Juventos-99" stadionas
18
2017-10-07
"GARGŽDŲ PRAMOGOS-SC" - Biržų "ŠIRVĖNA"
Šios dienos rungtynės:
LFF II lygos Vakarų zonos pirmenybės - 16 turas.

14.00
Klaipėdos "ATLANTAS B" - Akmenės SC-FK "AKMENĖS CEMENTAS"
Klaipėdos dirbtinės dangos futbolo stadi
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės - 14 turas.

14.00
Šilalės FK "ŠILALĖ" - Gargždų "BANGA B"
Šilalės miesto stadionas
LFF II lygos Vakarų zonos pirmenybės
Komanda R. Tašk.
1. "GARGŽDŲ PRAMOGOS-SC" 14 35
2. Biržų "ŠIRVĖNA" 14 26
3. Kretingos "MINIJA" 15 25
4. Klaipėdos "ATLANTAS B" 14 24
5. Šiaulių FA "ŠIAULIAI" 14 22
6. Mažeikių "ATMOSFERA" 14 17
7. Šiaulių "JUVENTA-99" 14 16
8. Akmenės SC-FK "AKMENĖS CEMENTAS" 14 15
9. Plungės "BABRUNGAS" 15 0
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
Komanda R. Tašk.
1. Plikių "SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS" 13 30
2. Gargždų "BANGA B" 15 30
3. Šilalės FK "ŠILALĖ" 11 27
4. Kretingos "KRETINGOS GRŪDAI" 11 19
5. Klaipėdos "SAREMA" 12 16
6. Klaipėdos "KLAIPĖDA CITY" 11 13
7. Klaipėdos "KORALAS B" 12 8
8. Klaipėdos "EDM STATYBA-SENDVARIS" 12 4
9. Klaipėdos "BALTAI" 11 4
Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybių I lyga
Komanda R. Tašk.
1. KLAIPĖDA CITY 14 36
2. KL. UNIVERSITETAS-VISKAS FUTBOLUI 14 31
3. "SAREMA" 14 28
4. FC "SUOLIUKAS" 14 26
5. EDM STATYBA-SENDVARIS 14 17
6. KRETINGOS GRŪDAI 14 12
7. TITANIC 14 10
8. MIŠKO PASAKA 14 4
Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybių II lyga
Komanda R. Tašk.
1. NAUTICA 21 53
2. FK "JAKAI" 21 52
3. KRUOPA 20 47
4. SPARTA 21 45
5. VAKARŲ FRONTAS 21 37
6. VIENUOLIKĖ-ELVITRANSA 19 33
7. KORALAS-TOBULA INSTALIACIJA 20 32
8. FK "GRANATA" 19 22
9. FUTBOLO MOKYKLA 21 21
10. ADRIJUS 21 16
11. AGLUONA 20 15
12. MEGLARAS 20 9
13. MEMEL 20 3