Tvarkaraštis
Turas
Laikas
Komanda
-
Komanda
Vieta
2
2017-11-27
21.00
- KU salė
(Sportininkų g. 13)
2
2017-11-29
20.00
- Klaipėdos "KLAIPĖDA CITY" Stadiono salė
(Sportininkų g. 46)
2
2017-11-29
21.00
- Klaipėdos "KLAIPĖDA CITY" Stadiono salė
(Sportininkų g. 46)
2
2017-12-01
20.00
- Plikių "SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS" Stadiono salė
(Sportininkų g. 46)
3
2017-12-06
20.00
- Plikių "SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS" Stadiono salė
(Sportininkų g. 46)
3
2017-12-06
20.30
- Plikių "SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS" LCC salė
(Kretingos g. 36)
3
2017-12-06
21.00
Klaipėdos "KLAIPĖDA CITY" - Plikių "SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS" Stadiono salė
(Sportininkų g. 46)
3
2017-12-08
21.00
Klaipėdos "KLAIPĖDA CITY" - Plikių "SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS" Stadiono salė
(Sportininkų g. 46)
4
2017-12-13
20.00
Plikių "SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS" - Plikių "SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS" Stadiono salė
(Sportininkų g. 46)
4
2017-12-13
20.30
Plikių "SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS" - Plikių "SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS" Stadiono salė
(Sportininkų g. 46)
4
2017-12-13
21.00
Plikių "SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS" - Klaipėdos "KLAIPĖDA CITY" Stadiono salė
(Sportininkų g. 46)
4
2017-12-15
20.00
Plikių "SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS" - Klaipėdos "KLAIPĖDA CITY" Stadiono salė
(Sportininkų g. 46)
5
2017-12-20
20.00
Klaipėdos "KLAIPĖDA CITY" - Klaipėdos "KLAIPĖDA CITY" Stadiono salė
(Sportininkų g. 46)
5
2017-12-20
20.30
Klaipėdos "KLAIPĖDA CITY" - Plikių "SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS" LCC salė
(Kretingos g. 36)
5
2017-12-20
21.00
Klaipėdos "KLAIPĖDA CITY" - Plikių "SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS" Stadiono salė
(Sportininkų g. 46)
5
2017-12-22
20.00
Klaipėdos "KLAIPĖDA CITY" - Plikių "SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS" Stadiono salė
(Sportininkų g. 46)
Šios dienos rungtynės:
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybių I lyga
Komanda R. Tašk.
1. KUSK-MIŠKO PASAKA 1 3
2. TITANIC 1 3
3. FK "JAKAI" 1 3
4. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 1 3
5. KRANTONA 1 0
6. FM-99 1 0
7. SAREMA 1 0
8. FM-2000 1 0
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybių II lyga
Komanda R. Tašk.
1. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 1 3
2. KLAIPĖDA CITY 1 3
3. FC "SUOLIUKAS" 1 3
4. SPARTA 1 1
5. KLAIPĖDOS UOSTAS 1 1
6. KRUOPA 0 0
7. LCC MOOSE FC 1 0
8. FA "KORALAS" 1 0
9. STOGANDRA 1 0
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybių III lyga
Komanda R. Tašk.
1. NAUTICA 1 3
2. EDM STATYBA-SENDVARIS 1 3
3. FK "ŽEBENKŠTIS" 1 3
4. VIENUOLIKĖ-ELVITRANSA 1 3
5. VAKARŲ FRONTAS 1 3
6. AGLUONA-GARANT GROUP 1 3
7. FK "GRANATA" 1 0
8. FK "KONTEKA" 1 0
9. KLAIPĖDOS POLICIJA 1 0
10. BEGA 1 0
11. MEGLARAS 1 0
12. MEMEL 1 0