Tvarkaraštis
Turas
Laikas
Komanda
-
Komanda
Vieta
14
2017-09-24
14.00
Šilalės FK "ŠILALĖ" - Gargždų "BANGA B" Šilalės miesto stadionas
13
2017-09-25
20.00
Plikių "SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS" - Klaipėdos "KORALAS B" Klaipėdos dirbtinės dangos stadionas
17
2017-09-25
-
2017-10-01
Kretingos "KRETINGOS GRŪDAI" - Klaipėdos "SAREMA"
17
2017-09-25
-
2017-10-01
Klaipėdos "EDM STATYBA-SENDVARIS" - Šilalės FK "ŠILALĖ"
17
2017-09-25
-
2017-10-01
Klaipėdos "KLAIPĖDA CITY" - Klaipėdos "BALTAI"
18
2017-10-02
-
2017-10-07
Klaipėdos "SAREMA" - Klaipėdos "KORALAS B"
18
2017-10-02
-
2017-10-07
Šilalės FK "ŠILALĖ" - Kretingos "KRETINGOS GRŪDAI"
18
2017-10-02
-
2017-10-07
Klaipėdos "BALTAI" - Klaipėdos "EDM STATYBA-SENDVARIS"
18
2017-10-02
-
2017-10-07
Gargždų "BANGA B" - Klaipėdos "KLAIPĖDA CITY"
10
nukeltos
Kretingos "KRETINGOS GRŪDAI" - Klaipėdos "BALTAI" Kretingos miesto stadionas
13
nukeltos
Klaipėdos "KLAIPĖDA CITY" - Kretingos "KRETINGOS GRŪDAI"
13
nukeltos
Šilalės FK "ŠILALĖ" - Klaipėdos "BALTAI" Šilalės miesto stadionas
15
nukeltos
Klaipėdos "KLAIPĖDA CITY" - Klaipėdos "SAREMA"
15
nukeltos
Klaipėdos "EDM STATYBA-SENDVARIS" - Klaipėdos "KORALAS B"
15
nukeltos
Plikių "SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS" - Šilalės FK "ŠILALĖ"
16
nukeltos
Klaipėdos "SAREMA" - Klaipėdos "EDM STATYBA-SENDVARIS"
16
nukeltos
Klaipėdos "KORALAS B" - Kretingos "KRETINGOS GRŪDAI"
16
nukeltos
Šilalės FK "ŠILALĖ" - Klaipėdos "KLAIPĖDA CITY"
16
nukeltos
Klaipėdos "BALTAI" - Plikių "SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS"
Šios dienos rungtynės:
LFF II lygos Vakarų zonos pirmenybės - 16 turas.

14.00
Klaipėdos "ATLANTAS B" - Akmenės SC-FK "AKMENĖS CEMENTAS"
Klaipėdos dirbtinės dangos futbolo stadi
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės - 14 turas.

14.00
Šilalės FK "ŠILALĖ" - Gargždų "BANGA B"
Šilalės miesto stadionas
LFF II lygos Vakarų zonos pirmenybės
Komanda R. Tašk.
1. "GARGŽDŲ PRAMOGOS-SC" 14 35
2. Biržų "ŠIRVĖNA" 14 26
3. Kretingos "MINIJA" 15 25
4. Klaipėdos "ATLANTAS B" 14 24
5. Šiaulių FA "ŠIAULIAI" 14 22
6. Mažeikių "ATMOSFERA" 14 17
7. Šiaulių "JUVENTA-99" 14 16
8. Akmenės SC-FK "AKMENĖS CEMENTAS" 14 15
9. Plungės "BABRUNGAS" 15 0
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
Komanda R. Tašk.
1. Plikių "SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS" 13 30
2. Gargždų "BANGA B" 15 30
3. Šilalės FK "ŠILALĖ" 11 27
4. Kretingos "KRETINGOS GRŪDAI" 11 19
5. Klaipėdos "SAREMA" 12 16
6. Klaipėdos "KLAIPĖDA CITY" 11 13
7. Klaipėdos "KORALAS B" 12 8
8. Klaipėdos "EDM STATYBA-SENDVARIS" 12 4
9. Klaipėdos "BALTAI" 11 4
Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybių I lyga
Komanda R. Tašk.
1. KLAIPĖDA CITY 14 36
2. KL. UNIVERSITETAS-VISKAS FUTBOLUI 14 31
3. "SAREMA" 14 28
4. FC "SUOLIUKAS" 14 26
5. EDM STATYBA-SENDVARIS 14 17
6. KRETINGOS GRŪDAI 14 12
7. TITANIC 14 10
8. MIŠKO PASAKA 14 4
Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybių II lyga
Komanda R. Tašk.
1. NAUTICA 21 53
2. FK "JAKAI" 21 52
3. KRUOPA 20 47
4. SPARTA 21 45
5. VAKARŲ FRONTAS 21 37
6. VIENUOLIKĖ-ELVITRANSA 19 33
7. KORALAS-TOBULA INSTALIACIJA 20 32
8. FK "GRANATA" 19 22
9. FUTBOLO MOKYKLA 21 21
10. ADRIJUS 21 16
11. AGLUONA 20 15
12. MEGLARAS 20 9
13. MEMEL 20 3