TITANIC
Logotipas
Informacija
7
PERGALĖS
1
LYGIOSIOS
2
PRALAIMĖJIMAI
22
TAŠKAI
56 (vid. 5.60)
ĮMUŠTA
46 (vid. 4.60)
PRALEISTA
10
SANTYKIS

Rezultatyviausi komandos žaidėjai
Andrius JotkoVytas KurmisTadas GudauskasDonatas StankevičiusGerman Jezerskij
13 įvarč.11 įvarč.10 įvarč.8 įvarč.7 įvarč.

Komandos sudėtis
Žaidėjas
Andrius Jotko
13
0
0
Vytas Kurmis
11
1
0
Tadas Gudauskas
10
1
0
Donatas Stankevičius
8
1
0
Dovydas Zakrevskij
7
0
0
German Jezerskij
7
1
0
Artiom Sizikov
4
0
0
Martynas Bučas
3
0
0
Victor Munoz
1
0
0
Eimantas Mongirdas
1
0
0
Jurij Jeremejev
0
0
0
Vasilij Nevolia
0
0
0
Vadim Pinko
0
0
0
Vygantas Jurkaitis
0
0
0
Aleksandr Orinka
0
0
0
Maksim Nevolia
0
0
0
Mark Rybakov
0
0
0
Anton Ananjev
0
0
0
Khaled Menani
0
0
0
Buvę komandos žaidėjai
Žaidėjas
Marsel Balasanov
0
0
0
Sužaistos rungtynės (10)
Turas
Data
Komanda
Rezultatas
Komanda
1
2017-11-22
TITANIC
8:2
SAREMA
2
2018-01-03
KRANTONA
4:3
TITANIC
3
2017-12-06
FK "JAKAI"
3:4
TITANIC
4
2017-12-13
TITANIC
4:6
FM-2000
5
2017-12-20
KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS
8:10
TITANIC
6
2018-01-10
TITANIC
9:7
KUSK-MIŠKO PASAKA
7
2018-01-17
FM-99
3:8
TITANIC
8
2018-01-24
KRANTONA
1:3
TITANIC
9
2018-01-31
TITANIC
6:4
KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS
10
2018-02-07
TITANIC
4:4
KUSK-MIŠKO PASAKA
12
2018-02-21
TITANIC
3:2
KUSK-MIŠKO PASAKA
13
2018-03-03
TITANIC
3:3
KRANTONA

Sekančios rungtynės
Turas
Data
Komanda
Komanda

Šios dienos rungtynės:
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės -
6 turas.

20.15
Klaipėdos "ATLANTAS B" - Klaipėdos FK "GRANATA"
Klaipėdos dirbtinės dangos stadionas (Sportininkų g. 46)
Klaipėdos miesto 8x8 pirmenybės
19 turas.

19.00
FOTOAPARATAS.LT - TITANIC-KFA
Mažoji aikšte
(Sportininkų g.46)
Klaipėdos miesto 8x8 pirmenybės
19 turas.

20.05
KRUOPA - MEGLARAS
Mažoji aikšte
(Sportininkų g.46)
Klaipėdos miesto 8x8 pirmenybės
19 turas.

21.10
KLAIPĖDOS UOSTAS - ADRIJUS-KLAIPĖDOS SPORTO PROJEKTAI
Mažoji aikšte
(Sportininkų g.46)
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
Komanda R. Tašk.
1. Plikių "SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS" 6 18
2. Klaipėdos "SAREMA" 8 18
3. Klaipėdos "EDM STATYBA-SENDVARIS" 9 9
4. Klaipėdos "SPARTA-BALTAI" 8 9
5. Klaipėdos "ATLANTAS B" 2 6
6. Klaipėdos FK "GRANATA" 7 0
Pilna turnyrinė lentelė >>
Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
Komanda R. Tašk.
1. SAREMA 18 47
2. KLAIPĖDA CITY 19 44
3. FC "SUOLIUKAS" 18 40
4. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS-MEMELHAUS 17 39
5. ADRIJUS-KLAIPĖDOS SPORTO PROJEKTAI 18 38
6. TOBULA INSTALIACIJA-HIKVISION 19 37
7. FK "JAKAI" 19 37
8. EDM STATYBA-SENDVARIS 18 35
9. NAUTICA 19 35
10. ELVITRANSA 19 33
11. AGLUONA-GARANT GROUP 19 30
12. KLAIPĖDOS UOSTAS 18 29
13. KRUOPA 18 28
14. FK "GRANATA" 19 27
15. SPARTA 18 23
16. FELIŪGA 18 14
17. VAKARŲ FRONTAS 17 12
18. FOTOAPARATAS.LT 18 11
19. MEGLARAS 18 8
20. TITANIC-KFA 18 6
21. MEMEL 18 4
22. ATVIROS JAUNIMO ERDVĖS 19 2
Pilna turnyrinė lentelė >>
KLFF partneriai