SAREMA
Logotipas
Informacija
2
PERGALĖS
0
LYGIOSIOS
8
PRALAIMĖJIMAI
6
TAŠKAI
44 (vid. 4.40)
ĮMUŠTA
71 (vid. 7.10)
PRALEISTA
-27
SANTYKIS

Rezultatyviausi komandos žaidėjai
Nerijus JurkaitisKarolis KelpšasMantas TėvelisEvaldas GarbauskasTomas Bardauskas
6 įvarč.6 įvarč.5 įvarč.4 įvarč.4 įvarč.

Komandos sudėtis
Žaidėjas
Nerijus Jurkaitis
6
0
0
Karolis Kelpšas
6
0
0
Mantas Tėvelis
5
1
0
Tomas Bardauskas
4
0
0
Evaldas Garbauskas
4
0
0
Rokas Girtautas
3
0
0
Mykolas Kaveckas
1
0
0
Karolis Rokas
1
0
0
Scott Palmer
1
2
0
Vladimir Gerasimov
1
1
0
Rokas Gecevičius
1
1
0
Lukas Šarkauskis
0
0
0
Chadie Naeim
0
0
1
Rokas Simutis
0
0
0
Armandas Pocius
0
0
0
Tomas Domarkas
0
0
0
Ramūnas Narvilas
0
0
0
Donatas Žičkus
0
0
0
Kevinas Drungilas
0
0
0
Valerij Fiodorov
0
0
0
Buvę komandos žaidėjai
Žaidėjas
Erikas Vainoras
1
0
0
Egidijus Bucevičius
0
0
0
Sužaistos rungtynės (10)
Turas
Data
Komanda
Rezultatas
Komanda
1
2017-11-22
TITANIC
8:2
SAREMA
2
2017-11-28
SAREMA
4:6
FK "JAKAI"
3
2017-12-05
FM-2000
5:3
SAREMA
4
2017-12-11
SAREMA
2:13
KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS
5
2017-12-18
KUSK-MIŠKO PASAKA
3:2
SAREMA
6
2018-01-08
SAREMA
4:16
FM-99
7
2018-01-15
SAREMA
3:9
KRANTONA
8
2018-01-23
FK "JAKAI"
5:9
SAREMA
9
2018-01-30
SAREMA
5:6
FM-2000
10
2018-02-05
SAREMA
10:0
FM-99

Sekančios rungtynės
Turas
Data
Komanda
Komanda
5
2018-12-16
SAREMA
-
FM-99
6
2018-12-20
FK "JAKAI"
-
SAREMA

Šios dienos rungtynės
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
I lyga
5 turas.

19.30
SAREMA - PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS
Didžioji salė (Taikos pr. 61a)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybių
II lyga
5 turas.

14.30
TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI - FK "GRANATA"
Stadiono salė (Sportininkų g. 46)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybių
II lyga
6 turas.

20.30
LCC MOOSE FC - EDM STATYBA-SENDVARIS
Didžioji salė (Taikos pr. 61a)

Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybių I lyga
Komanda R. Tašk.
1. KRANTONA 5 15
2. KLAIPĖDA CITY 5 12
3. KLAIPĖDOS FM-ATLANTAS 5 9
4. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 4 9
5. FK "JAKAI-EKOAMŽIUS" 5 9
6. KELPA 4 6
7. FK "ŽEBENKŠTIS" 5 3
8. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 4 3
9. SAREMA 4 3
10. ATVIROS JAUNIMO ERDVĖS 5 0
Pilna turnyrinė lentelė >>
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybių II lygos A pogrupis
Komanda R. Tašk.
1. STOGANDRA 5 15
2. KRUOPA 4 12
3. FC "SUOLIUKAS" 4 9
4. LCC MOOSE FC 4 6
5. EDM STATYBA-SENDVARIS 5 6
6. AGLUONA-GARANT GROUP 4 4
7. ATVIROS JAUNIMO ERDVĖS B 5 3
8. KFA AKADEMIJA-DITUVA 4 3
9. MEMEL 5 1
Pilna turnyrinė lentelė >>
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybių II lygos B pogrupis
Komanda R. Tašk.
1. KLAIPĖDOS UOSTAS 5 15
2. FK "GRANATA" 4 9
3. SPARTA 4 9
4. KLAIPĖDA CITY B 5 9
5. VIENUOLIKĖ-ELVITRANSA 4 7
6. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 3 3
7. NAUTICA 4 3
8. MEGLARAS-DANĖS PERLAS 5 1
9. KLAIPĖDOS POLICIJA 4 0
Pilna turnyrinė lentelė >>
KLFF partneriai





LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
Komanda R. Tašk.
1. Plikių "SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS" 14 39
2. Klaipėdos "SAREMA" 14 24
3. Klaipėdos "EDM STATYBA-SENDVARIS" 14 21
4. Klaipėdos "ATLANTAS B" 10 21
5. Klaipėdos "SPARTA-BALTAI" 14 15
6. Klaipėdos FK "GRANATA" 14 0
Pilna turnyrinė lentelė >>
Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
Komanda R. Tašk.
1. SAREMA 21 56
2. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS-MEMELHAUS 21 51
3. KLAIPĖDA CITY 21 50
4. FC "SUOLIUKAS" 21 49
5. ADRIJUS-KLAIPĖDOS SPORTO PROJEKTAI 21 47
6. ELVITRANSA 21 39
7. NAUTICA 21 38
8. TOBULA INSTALIACIJA-HIKVISION 21 38
9. EDM STATYBA-SENDVARIS 21 38
10. FK "JAKAI" 21 37
11. KRUOPA 21 35
12. FK "GRANATA" 21 33
13. KLAIPĖDOS UOSTAS 21 32
14. AGLUONA-GARANT GROUP 21 30
15. SPARTA 21 23
16. FELIŪGA 21 21
17. FOTOAPARATAS.LT 21 14
18. VAKARŲ FRONTAS 21 13
19. TITANIC-KFA 21 9
20. MEGLARAS 21 8
21. MEMEL 21 4
22. ATVIROS JAUNIMO ERDVĖS 21 2
Pilna turnyrinė lentelė >>