SAREMA
Logotipas
Informacija
2
PERGALĖS
0
LYGIOSIOS
8
PRALAIMĖJIMAI
6
TAŠKAI
44 (vid. 4.40)
ĮMUŠTA
71 (vid. 7.10)
PRALEISTA
-27
SANTYKIS

Rezultatyviausi komandos žaidėjai
Nerijus JurkaitisKarolis KelpšasMantas TėvelisEvaldas GarbauskasTomas Bardauskas
6 įvarč.6 įvarč.5 įvarč.4 įvarč.4 įvarč.

Komandos sudėtis
Žaidėjas
Nerijus Jurkaitis
6
0
0
Karolis Kelpšas
6
0
0
Mantas Tėvelis
5
1
0
Tomas Bardauskas
4
0
0
Evaldas Garbauskas
4
0
0
Rokas Girtautas
3
0
0
Mykolas Kaveckas
1
0
0
Karolis Rokas
1
0
0
Scott Palmer
1
2
0
Vladimir Gerasimov
1
1
0
Rokas Gecevičius
1
1
0
Lukas Šarkauskis
0
0
0
Chadie Naeim
0
0
1
Rokas Simutis
0
0
0
Armandas Pocius
0
0
0
Tomas Domarkas
0
0
0
Ramūnas Narvilas
0
0
0
Donatas Žičkus
0
0
0
Kevinas Drungilas
0
0
0
Valerij Fiodorov
0
0
0
Buvę komandos žaidėjai
Žaidėjas
Erikas Vainoras
1
0
0
Egidijus Bucevičius
0
0
0
Sužaistos rungtynės (10)
Turas
Data
Komanda
Rezultatas
Komanda
1
2017-11-22
TITANIC
8:2
SAREMA
2
2017-11-28
SAREMA
4:6
FK "JAKAI"
3
2017-12-05
FM-2000
5:3
SAREMA
4
2017-12-11
SAREMA
2:13
KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS
5
2017-12-18
KUSK-MIŠKO PASAKA
3:2
SAREMA
6
2018-01-08
SAREMA
4:16
FM-99
7
2018-01-15
SAREMA
3:9
KRANTONA
8
2018-01-23
FK "JAKAI"
5:9
SAREMA
9
2018-01-30
SAREMA
5:6
FM-2000
10
2018-02-05
SAREMA
10:0
FM-99

Sekančios rungtynės
Turas
Data
Komanda
Komanda
6
nukeltos
SAREMA
-
SAREMA
8
2018-08-06
-
2018-08-12
SAREMA
-
SAREMA

Šios dienos rungtynės:
Klaipėdos miesto 8x8 pirmenybės
10 turas.

19.00
FOTOAPARATAS.LT - KLAIPĖDOS UOSTAS
Mažoji aikšte
(Sportininkų g.46)
Klaipėdos miesto 8x8 pirmenybės
10 turas.

20.05
MEMEL - FK "JAKAI"
Mažoji aikšte
(Sportininkų g.46)
Klaipėdos miesto 8x8 pirmenybės
10 turas.

21.10
ATVIROS JAUNIMO ERDVĖS - KRUOPA
Mažoji aikšte
(Sportininkų g.46)
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
Komanda R. Tašk.
1. Plikių "SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS" 4 12
2. Klaipėdos "SAREMA" 4 9
3. Klaipėdos "SPARTA-BALTAI" 4 6
4. Klaipėdos "EDM STATYBA-SENDVARIS" 4 3
5. Klaipėdos FK "GRANATA" 4 0
Pilna turnyrinė lentelė >>
Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
Komanda R. Tašk.
1. SAREMA 9 22
2. ELVITRANSA 9 22
3. EDM STATYBA-SENDVARIS 9 21
4. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS-MEMELHAUS 8 19
5. KRUOPA 9 19
6. KLAIPĖDA CITY 7 18
7. FC "SUOLIUKAS" 8 18
8. FK "JAKAI" 9 18
9. NAUTICA 8 18
10. ADRIJUS-KLAIPĖDOS SPORTO PROJEKTAI 9 16
11. TOBULA INSTALIACIJA-HIKVISION 9 14
12. FELIŪGA 9 12
13. KLAIPĖDOS UOSTAS 9 10
14. AGLUONA-GARANT GROUP 9 10
15. SPARTA 9 10
16. VAKARŲ FRONTAS 7 8
17. FK "GRANATA" 8 7
18. MEGLARAS 9 4
19. MEMEL 8 3
20. TITANIC-KFA 9 3
21. ATVIROS JAUNIMO ERDVĖS 9 1
22. FOTOAPARATAS.LT 8 0
Pilna turnyrinė lentelė >>