KUSK-MIŠKO PASAKA
Logotipas
Informacija
5
PERGALĖS
1
LYGIOSIOS
4
PRALAIMĖJIMAI
16
TAŠKAI
70 (vid. 7.00)
ĮMUŠTA
50 (vid. 5.00)
PRALEISTA
20
SANTYKIS

Rezultatyviausi komandos žaidėjai
Rimantas BogužasAivaras LukošiusRokas BorusasKazimieras ŽutautasŽymantas Butkus
11 įvarč.10 įvarč.9 įvarč.9 įvarč.8 įvarč.

Komandos sudėtis
Žaidėjas
Rimantas Bogužas
11
0
0
Aivaras Lukošius
10
0
0
Kazimieras Žutautas
9
2
0
Rokas Borusas
9
1
0
Žymantas Butkus
8
1
0
Andrius Marcinkevičius
6
0
0
Marius Papšys
6
0
0
Justas Raziūnas
5
0
0
Deividas Lukošius
4
0
0
Dovydas Paliulis
4
0
0
Aurimas Jurgelevičius
3
0
0
Saulius Varkalis
3
0
0
Audrius Vitkauskas
3
0
0
Žilvinas Kymantas
2
0
0
Paulius Ruseckas
0
0
0
Andrius Vaitonis
0
0
0
Zigmantas Butkus
0
0
0
Petras Rupeinis
0
0
0
Skirmantas Rakauskas
0
0
0
Rokas Urbelis
0
0
0
Gediminas Strikys
0
0
0
Gediminas Kruša
0
0
0
Lukas Beneta
0
0
0
Andrius Pancerovas
0
0
0
Buvę komandos žaidėjai
Žaidėjas
Orestas Abramavičius
0
0
0
Sužaistos rungtynės (10)
Turas
Data
Komanda
Rezultatas
Komanda
1
2017-11-20
FM-2000
4:14
KUSK-MIŠKO PASAKA
2
2017-11-27
KUSK-MIŠKO PASAKA
4:3
KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS
3
2017-12-04
KUSK-MIŠKO PASAKA
9:2
KRANTONA
4
2017-12-11
FM-99
12:11
KUSK-MIŠKO PASAKA
5
2017-12-18
KUSK-MIŠKO PASAKA
3:2
SAREMA
6
2018-01-10
TITANIC
9:7
KUSK-MIŠKO PASAKA
7
2018-01-15
KUSK-MIŠKO PASAKA
10:4
FK "JAKAI"
8
2018-01-22
KUSK-MIŠKO PASAKA
5:6
KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS
9
2018-01-29
KUSK-MIŠKO PASAKA
3:4
KRANTONA
10
2018-02-07
TITANIC
4:4
KUSK-MIŠKO PASAKA
11
2018-02-13
KUSK-MIŠKO PASAKA
10:9
FK "JAKAI"
12
2018-02-21
TITANIC
3:2
KUSK-MIŠKO PASAKA
13
2018-02-28
KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS
6:4
KUSK-MIŠKO PASAKA

Sekančios rungtynės
Turas
Data
Komanda
Komanda

Šios dienos rungtynės:
Klaipėdos miesto 8x8 pirmenybės
10 turas.

19.00
FOTOAPARATAS.LT - KLAIPĖDOS UOSTAS
Mažoji aikšte
(Sportininkų g.46)
Klaipėdos miesto 8x8 pirmenybės
10 turas.

20.05
MEMEL - FK "JAKAI"
Mažoji aikšte
(Sportininkų g.46)
Klaipėdos miesto 8x8 pirmenybės
10 turas.

21.10
ATVIROS JAUNIMO ERDVĖS - KRUOPA
Mažoji aikšte
(Sportininkų g.46)
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
Komanda R. Tašk.
1. Plikių "SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS" 4 12
2. Klaipėdos "SAREMA" 4 9
3. Klaipėdos "SPARTA-BALTAI" 4 6
4. Klaipėdos "EDM STATYBA-SENDVARIS" 4 3
5. Klaipėdos FK "GRANATA" 4 0
Pilna turnyrinė lentelė >>
Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
Komanda R. Tašk.
1. SAREMA 9 22
2. ELVITRANSA 9 22
3. EDM STATYBA-SENDVARIS 9 21
4. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS-MEMELHAUS 8 19
5. KRUOPA 9 19
6. KLAIPĖDA CITY 7 18
7. FC "SUOLIUKAS" 8 18
8. FK "JAKAI" 9 18
9. NAUTICA 8 18
10. ADRIJUS-KLAIPĖDOS SPORTO PROJEKTAI 9 16
11. TOBULA INSTALIACIJA-HIKVISION 9 14
12. FELIŪGA 9 12
13. KLAIPĖDOS UOSTAS 9 10
14. AGLUONA-GARANT GROUP 9 10
15. SPARTA 9 10
16. VAKARŲ FRONTAS 7 8
17. FK "GRANATA" 8 7
18. MEGLARAS 9 4
19. MEMEL 8 3
20. TITANIC-KFA 9 3
21. ATVIROS JAUNIMO ERDVĖS 9 1
22. FOTOAPARATAS.LT 8 0
Pilna turnyrinė lentelė >>
KLFF partneriai