FK "JAKAI"
Logotipas
Informacija
5
PERGALĖS
0
LYGIOSIOS
5
PRALAIMĖJIMAI
15
TAŠKAI
55 (vid. 5.50)
ĮMUŠTA
61 (vid. 6.10)
PRALEISTA
-6
SANTYKIS

Rezultatyviausi komandos žaidėjai
Gražvydas GujisSimonas AlsysMartynas AgintasGenaras SamsonikDarius Zubauskas
12 įvarč.12 įvarč.6 įvarč.5 įvarč.4 įvarč.

Komandos sudėtis
Žaidėjas
Simonas Alsys
12
0
0
Gražvydas Gujis
12
1
0
Martynas Agintas
6
0
0
Genaras Samsonik
5
0
0
Darius Zubauskas
4
0
0
Giedrius Kurpeikis
3
0
1
Artūras Valatkevičius
3
0
0
Tadas Vitkauskas
3
0
0
Tadas Kazlauskas
2
0
0
Laurynas Gedmintas
2
1
0
Paulius Kriščiūnas
1
0
0
Augustinas Šteinys
0
0
0
Dainius Reingoldas
0
0
0
Linas Šmaižys
0
0
0
Rokas Domarkas
0
0
0
Gintautas Ramonas
0
0
0
Manfredas Vaičiulis
0
0
0
Žygimantas Stirbys
0
0
0
Vytautas Mickus
0
0
0
Edgaras Jonaitis
0
0
0
Sigitas Gujis
0
0
0
Deividas Surblys
0
0
0
Vilius Kasparavičius
0
0
0
Laurynas Vanzinskas
0
0
0
Buvę komandos žaidėjai
Žaidėjas
Sužaistos rungtynės (10)
Turas
Data
Komanda
Rezultatas
Komanda
1
2017-11-21
FK "JAKAI"
6:3
FM-99
2
2017-11-28
SAREMA
4:6
FK "JAKAI"
3
2017-12-06
FK "JAKAI"
3:4
TITANIC
4
2017-12-12
KRANTONA
6:4
FK "JAKAI"
5
2017-12-19
FM-2000
3:8
FK "JAKAI"
6
2018-01-08
FK "JAKAI"
4:18
KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS
7
2018-01-15
KUSK-MIŠKO PASAKA
10:4
FK "JAKAI"
8
2018-01-23
FK "JAKAI"
5:9
SAREMA
9
2018-01-29
FM-99
4:5
FK "JAKAI"
10
2018-02-05
FK "JAKAI"
10:0
FM-2000
11
2018-02-13
KUSK-MIŠKO PASAKA
10:9
FK "JAKAI"

Sekančios rungtynės
Turas
Data
Komanda
Komanda
6
2018-12-20
FK "JAKAI"
-
SAREMA

Šios dienos rungtynės
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybių
II lyga
8 turas.

21.00
NAUTICA - MEGLARAS-DANĖS PERLAS
Didžioji salė (Taikos pr. 61a)

Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybių I lyga
Komanda R. Tašk.
1. KRANTONA 5 15
2. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 5 12
3. KLAIPĖDA CITY 5 12
4. KLAIPĖDOS FM-ATLANTAS 6 10
5. FK "JAKAI-EKOAMŽIUS" 5 9
6. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 6 9
7. KELPA 5 6
8. FK "ŽEBENKŠTIS" 6 4
9. SAREMA 5 3
10. ATVIROS JAUNIMO ERDVĖS 6 0
Pilna turnyrinė lentelė >>
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybių II lygos A pogrupis
Komanda R. Tašk.
1. STOGANDRA 6 18
2. KRUOPA 5 12
3. FC "SUOLIUKAS" 5 12
4. EDM STATYBA-SENDVARIS 6 9
5. LCC MOOSE FC 5 6
6. KFA AKADEMIJA-DITUVA 5 6
7. AGLUONA-GARANT GROUP 5 4
8. ATVIROS JAUNIMO ERDVĖS B 5 3
9. MEMEL 6 1
Pilna turnyrinė lentelė >>
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybių II lygos B pogrupis
Komanda R. Tašk.
1. KLAIPĖDOS UOSTAS 5 15
2. SPARTA 4 9
3. FK "GRANATA" 5 9
4. KLAIPĖDA CITY B 5 9
5. VIENUOLIKĖ-ELVITRANSA 4 7
6. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 4 6
7. NAUTICA 4 3
8. MEGLARAS-DANĖS PERLAS 5 1
9. KLAIPĖDOS POLICIJA 4 0
Pilna turnyrinė lentelė >>
KLFF partneriai





LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
Komanda R. Tašk.
1. Plikių "SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS" 14 39
2. Klaipėdos "SAREMA" 14 24
3. Klaipėdos "EDM STATYBA-SENDVARIS" 14 21
4. Klaipėdos "ATLANTAS B" 10 21
5. Klaipėdos "SPARTA-BALTAI" 14 15
6. Klaipėdos FK "GRANATA" 14 0
Pilna turnyrinė lentelė >>
Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
Komanda R. Tašk.
1. SAREMA 21 56
2. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS-MEMELHAUS 21 51
3. KLAIPĖDA CITY 21 50
4. FC "SUOLIUKAS" 21 49
5. ADRIJUS-KLAIPĖDOS SPORTO PROJEKTAI 21 47
6. ELVITRANSA 21 39
7. NAUTICA 21 38
8. TOBULA INSTALIACIJA-HIKVISION 21 38
9. EDM STATYBA-SENDVARIS 21 38
10. FK "JAKAI" 21 37
11. KRUOPA 21 35
12. FK "GRANATA" 21 33
13. KLAIPĖDOS UOSTAS 21 32
14. AGLUONA-GARANT GROUP 21 30
15. SPARTA 21 23
16. FELIŪGA 21 21
17. FOTOAPARATAS.LT 21 14
18. VAKARŲ FRONTAS 21 13
19. TITANIC-KFA 21 9
20. MEGLARAS 21 8
21. MEMEL 21 4
22. ATVIROS JAUNIMO ERDVĖS 21 2
Pilna turnyrinė lentelė >>