FM-99
Logotipas
Informacija
3
PERGALĖS
0
LYGIOSIOS
7
PRALAIMĖJIMAI
9
TAŠKAI
58 (vid. 5.80)
ĮMUŠTA
73 (vid. 7.30)
PRALEISTA
-15
SANTYKIS

Rezultatyviausi komandos žaidėjai
Ernestas AlbrikasAinis VilavičiusDeividas ŠiušaRokas FilipavičiusDovydas Pocius
16 įvarč.12 įvarč.10 įvarč.3 įvarč.3 įvarč.

Komandos sudėtis
Žaidėjas
Ernestas Albrikas
16
0
0
Ainis Vilavičius
12
0
0
Deividas Šiuša
10
0
0
Lukas Lubauskas
3
1
0
Dovydas Pocius
3
0
0
Atas Šerkšnys
3
1
0
Rokas Filipavičius
3
0
0
Gleb Son
2
1
0
Gustas Gumbaravičius
2
0
0
Jevgenij Dodonov
1
2
0
Dovydas Švambaris
1
0
0
Mantas Bertašius
0
1
0
Vincentas Šarkauskas
0
0
0
David Zdančius
0
0
0
Buvę komandos žaidėjai
Žaidėjas
Sužaistos rungtynės (10)
Turas
Data
Komanda
Rezultatas
Komanda
1
2017-11-21
FK "JAKAI"
6:3
FM-99
2
2017-11-28
FM-99
5:9
FM-2000
3
2017-12-04
KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS
8:5
FM-99
4
2017-12-11
FM-99
12:11
KUSK-MIŠKO PASAKA
5
2017-12-18
FM-99
4:7
KRANTONA
6
2018-01-08
SAREMA
4:16
FM-99
7
2018-01-17
FM-99
3:8
TITANIC
8
2018-01-22
FM-99
6:5
FM-2000
9
2018-01-29
FM-99
4:5
FK "JAKAI"
10
2018-02-05
SAREMA
10:0
FM-99

Sekančios rungtynės
Turas
Data
Komanda
Komanda

Šios dienos rungtynės:
Klaipėdos miesto 8x8 pirmenybės
10 turas.

19.00
FOTOAPARATAS.LT - KLAIPĖDOS UOSTAS
Mažoji aikšte
(Sportininkų g.46)
Klaipėdos miesto 8x8 pirmenybės
10 turas.

20.05
MEMEL - FK "JAKAI"
Mažoji aikšte
(Sportininkų g.46)
Klaipėdos miesto 8x8 pirmenybės
10 turas.

21.10
ATVIROS JAUNIMO ERDVĖS - KRUOPA
Mažoji aikšte
(Sportininkų g.46)
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
Komanda R. Tašk.
1. Plikių "SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS" 4 12
2. Klaipėdos "SAREMA" 4 9
3. Klaipėdos "SPARTA-BALTAI" 4 6
4. Klaipėdos "EDM STATYBA-SENDVARIS" 4 3
5. Klaipėdos FK "GRANATA" 4 0
Pilna turnyrinė lentelė >>
Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
Komanda R. Tašk.
1. SAREMA 9 22
2. ELVITRANSA 9 22
3. EDM STATYBA-SENDVARIS 9 21
4. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS-MEMELHAUS 8 19
5. KRUOPA 9 19
6. KLAIPĖDA CITY 7 18
7. FC "SUOLIUKAS" 8 18
8. FK "JAKAI" 9 18
9. NAUTICA 8 18
10. ADRIJUS-KLAIPĖDOS SPORTO PROJEKTAI 9 16
11. TOBULA INSTALIACIJA-HIKVISION 9 14
12. FELIŪGA 9 12
13. KLAIPĖDOS UOSTAS 9 10
14. AGLUONA-GARANT GROUP 9 10
15. SPARTA 9 10
16. VAKARŲ FRONTAS 7 8
17. FK "GRANATA" 8 7
18. MEGLARAS 9 4
19. MEMEL 8 3
20. TITANIC-KFA 9 3
21. ATVIROS JAUNIMO ERDVĖS 9 1
22. FOTOAPARATAS.LT 8 0
Pilna turnyrinė lentelė >>