FM-99
Logotipas
Informacija
3
PERGALĖS
0
LYGIOSIOS
7
PRALAIMĖJIMAI
9
TAŠKAI
58 (vid. 5.80)
ĮMUŠTA
73 (vid. 7.30)
PRALEISTA
-15
SANTYKIS

Rezultatyviausi komandos žaidėjai
Ernestas AlbrikasAinis VilavičiusDeividas ŠiušaRokas FilipavičiusDovydas Pocius
16 įvarč.12 įvarč.10 įvarč.3 įvarč.3 įvarč.

Komandos sudėtis
Žaidėjas
Ernestas Albrikas
16
0
0
Ainis Vilavičius
12
0
0
Deividas Šiuša
10
0
0
Lukas Lubauskas
3
1
0
Dovydas Pocius
3
0
0
Atas Šerkšnys
3
1
0
Rokas Filipavičius
3
0
0
Gleb Son
2
1
0
Gustas Gumbaravičius
2
0
0
Jevgenij Dodonov
1
2
0
Dovydas Švambaris
1
0
0
Mantas Bertašius
0
1
0
Vincentas Šarkauskas
0
0
0
David Zdančius
0
0
0
Buvę komandos žaidėjai
Žaidėjas
Sužaistos rungtynės (10)
Turas
Data
Komanda
Rezultatas
Komanda
1
2017-11-21
FK "JAKAI"
6:3
FM-99
2
2017-11-28
FM-99
5:9
FM-2000
3
2017-12-04
KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS
8:5
FM-99
4
2017-12-11
FM-99
12:11
KUSK-MIŠKO PASAKA
5
2017-12-18
FM-99
4:7
KRANTONA
6
2018-01-08
SAREMA
4:16
FM-99
7
2018-01-17
FM-99
3:8
TITANIC
8
2018-01-22
FM-99
6:5
FM-2000
9
2018-01-29
FM-99
4:5
FK "JAKAI"
10
2018-02-05
SAREMA
10:0
FM-99

Sekančios rungtynės
Turas
Data
Komanda
Komanda

Šios dienos rungtynės
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybių
II lyga
8 turas.

21.00
NAUTICA - MEGLARAS-DANĖS PERLAS
Didžioji salė (Taikos pr. 61a)

Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybių I lyga
Komanda R. Tašk.
1. KRANTONA 5 15
2. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 5 12
3. KLAIPĖDA CITY 5 12
4. KLAIPĖDOS FM-ATLANTAS 6 10
5. FK "JAKAI-EKOAMŽIUS" 5 9
6. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 6 9
7. KELPA 5 6
8. FK "ŽEBENKŠTIS" 6 4
9. SAREMA 5 3
10. ATVIROS JAUNIMO ERDVĖS 6 0
Pilna turnyrinė lentelė >>
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybių II lygos A pogrupis
Komanda R. Tašk.
1. STOGANDRA 6 18
2. KRUOPA 5 12
3. FC "SUOLIUKAS" 5 12
4. EDM STATYBA-SENDVARIS 6 9
5. LCC MOOSE FC 5 6
6. KFA AKADEMIJA-DITUVA 5 6
7. AGLUONA-GARANT GROUP 5 4
8. ATVIROS JAUNIMO ERDVĖS B 5 3
9. MEMEL 6 1
Pilna turnyrinė lentelė >>
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybių II lygos B pogrupis
Komanda R. Tašk.
1. KLAIPĖDOS UOSTAS 5 15
2. SPARTA 4 9
3. FK "GRANATA" 5 9
4. KLAIPĖDA CITY B 5 9
5. VIENUOLIKĖ-ELVITRANSA 4 7
6. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 4 6
7. NAUTICA 4 3
8. MEGLARAS-DANĖS PERLAS 5 1
9. KLAIPĖDOS POLICIJA 4 0
Pilna turnyrinė lentelė >>
KLFF partneriai





LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
Komanda R. Tašk.
1. Plikių "SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS" 14 39
2. Klaipėdos "SAREMA" 14 24
3. Klaipėdos "EDM STATYBA-SENDVARIS" 14 21
4. Klaipėdos "ATLANTAS B" 10 21
5. Klaipėdos "SPARTA-BALTAI" 14 15
6. Klaipėdos FK "GRANATA" 14 0
Pilna turnyrinė lentelė >>
Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
Komanda R. Tašk.
1. SAREMA 21 56
2. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS-MEMELHAUS 21 51
3. KLAIPĖDA CITY 21 50
4. FC "SUOLIUKAS" 21 49
5. ADRIJUS-KLAIPĖDOS SPORTO PROJEKTAI 21 47
6. ELVITRANSA 21 39
7. NAUTICA 21 38
8. TOBULA INSTALIACIJA-HIKVISION 21 38
9. EDM STATYBA-SENDVARIS 21 38
10. FK "JAKAI" 21 37
11. KRUOPA 21 35
12. FK "GRANATA" 21 33
13. KLAIPĖDOS UOSTAS 21 32
14. AGLUONA-GARANT GROUP 21 30
15. SPARTA 21 23
16. FELIŪGA 21 21
17. FOTOAPARATAS.LT 21 14
18. VAKARŲ FRONTAS 21 13
19. TITANIC-KFA 21 9
20. MEGLARAS 21 8
21. MEMEL 21 4
22. ATVIROS JAUNIMO ERDVĖS 21 2
Pilna turnyrinė lentelė >>