FM-2000
Logotipas
Informacija
4
PERGALĖS
0
LYGIOSIOS
6
PRALAIMĖJIMAI
12
TAŠKAI
45 (vid. 4.50)
ĮMUŠTA
86 (vid. 8.60)
PRALEISTA
-41
SANTYKIS

Rezultatyviausi komandos žaidėjai
Vladislav KučerovMartynas BačkoDominykas ČiesnaPaulius KučinskisMindaugas Jusis
15 įvarč.7 įvarč.7 įvarč.6 įvarč.5 įvarč.

Komandos sudėtis
Žaidėjas
Vladislav Kučerov
15
0
0
Dominykas Čiesna
7
0
0
Martynas Bačko
7
0
0
Paulius Kučinskis
6
0
0
Mindaugas Jusis
5
0
0
Justas Vainikaitis
4
0
0
Paulius Galginas
3
0
0
Nerijus Beresna
2
0
0
Jonas Latakas
1
0
0
Arnas Vismantas
1
0
0
Lukas Beneta
0
0
0
Lukas Vedeikis
0
0
0
Justas Benikas
0
0
0
Mantas Daukšas
0
0
0
Rolandas Pocys
0
0
0
Tomas Gvazdinskas
0
0
0
Norbertas Šneideris
0
0
0
Eimantas Graželis
0
0
0
Lukas Kavaliauskas
0
0
0
Roman Poprūga
0
0
0
Matas Kubilius
0
0
0
Jordanas Šveikauskas
0
0
0
Vitalijus Paulauskas
0
0
0
Gintas Rakauskas
0
0
0
Buvę komandos žaidėjai
Žaidėjas
Sužaistos rungtynės (10)
Turas
Data
Komanda
Rezultatas
Komanda
1
2017-11-20
FM-2000
4:14
KUSK-MIŠKO PASAKA
2
2017-11-28
FM-99
5:9
FM-2000
3
2017-12-05
FM-2000
5:3
SAREMA
4
2017-12-13
TITANIC
4:6
FM-2000
5
2017-12-19
FM-2000
3:8
FK "JAKAI"
6
2018-01-09
KRANTONA
12:2
FM-2000
7
2018-01-16
KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS
19:5
FM-2000
8
2018-01-22
FM-99
6:5
FM-2000
9
2018-01-30
SAREMA
5:6
FM-2000
10
2018-02-05
FK "JAKAI"
10:0
FM-2000
11
2018-02-13
KRANTONA
13:6
FM-2000

Sekančios rungtynės
Turas
Data
Komanda
Komanda

Šios dienos rungtynės:
Klaipėdos miesto 8x8 pirmenybės
19 turas.

20.00
MEMEL - KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS-MEMELHAUS
Mažoji aikšte
(Sportininkų g.46)
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
Komanda R. Tašk.
1. Plikių "SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS" 6 18
2. Klaipėdos "SAREMA" 8 18
3. Klaipėdos "ATLANTAS B" 3 9
4. Klaipėdos "EDM STATYBA-SENDVARIS" 9 9
5. Klaipėdos "SPARTA-BALTAI" 8 9
6. Klaipėdos FK "GRANATA" 8 0
Pilna turnyrinė lentelė >>
Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
Komanda R. Tašk.
1. SAREMA 18 47
2. KLAIPĖDA CITY 19 44
3. ADRIJUS-KLAIPĖDOS SPORTO PROJEKTAI 19 41
4. FC "SUOLIUKAS" 18 40
5. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS-MEMELHAUS 17 39
6. TOBULA INSTALIACIJA-HIKVISION 19 37
7. FK "JAKAI" 19 37
8. EDM STATYBA-SENDVARIS 18 35
9. NAUTICA 19 35
10. ELVITRANSA 19 33
11. KRUOPA 19 31
12. AGLUONA-GARANT GROUP 19 30
13. KLAIPĖDOS UOSTAS 19 29
14. FK "GRANATA" 19 27
15. SPARTA 18 23
16. FELIŪGA 18 14
17. FOTOAPARATAS.LT 19 14
18. VAKARŲ FRONTAS 17 12
19. MEGLARAS 19 8
20. TITANIC-KFA 19 6
21. MEMEL 18 4
22. ATVIROS JAUNIMO ERDVĖS 19 2
Pilna turnyrinė lentelė >>
KLFF partneriai