FM-2000
Logotipas
Informacija
4
PERGALĖS
0
LYGIOSIOS
6
PRALAIMĖJIMAI
12
TAŠKAI
45 (vid. 4.50)
ĮMUŠTA
86 (vid. 8.60)
PRALEISTA
-41
SANTYKIS

Rezultatyviausi komandos žaidėjai
Vladislav KučerovMartynas BačkoDominykas ČiesnaPaulius KučinskisMindaugas Jusis
15 įvarč.7 įvarč.7 įvarč.6 įvarč.5 įvarč.

Komandos sudėtis
Žaidėjas
Vladislav Kučerov
15
0
0
Dominykas Čiesna
7
0
0
Martynas Bačko
7
0
0
Paulius Kučinskis
6
0
0
Mindaugas Jusis
5
0
0
Justas Vainikaitis
4
0
0
Paulius Galginas
3
0
0
Nerijus Beresna
2
0
0
Jonas Latakas
1
0
0
Arnas Vismantas
1
0
0
Lukas Beneta
0
0
0
Lukas Vedeikis
0
0
0
Justas Benikas
0
0
0
Mantas Daukšas
0
0
0
Rolandas Pocys
0
0
0
Tomas Gvazdinskas
0
0
0
Norbertas Šneideris
0
0
0
Eimantas Graželis
0
0
0
Lukas Kavaliauskas
0
0
0
Roman Poprūga
0
0
0
Matas Kubilius
0
0
0
Jordanas Šveikauskas
0
0
0
Vitalijus Paulauskas
0
0
0
Gintas Rakauskas
0
0
0
Buvę komandos žaidėjai
Žaidėjas
Sužaistos rungtynės (10)
Turas
Data
Komanda
Rezultatas
Komanda
1
2017-11-20
FM-2000
4:14
KUSK-MIŠKO PASAKA
2
2017-11-28
FM-99
5:9
FM-2000
3
2017-12-05
FM-2000
5:3
SAREMA
4
2017-12-13
TITANIC
4:6
FM-2000
5
2017-12-19
FM-2000
3:8
FK "JAKAI"
6
2018-01-09
KRANTONA
12:2
FM-2000
7
2018-01-16
KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS
19:5
FM-2000
8
2018-01-22
FM-99
6:5
FM-2000
9
2018-01-30
SAREMA
5:6
FM-2000
10
2018-02-05
FK "JAKAI"
10:0
FM-2000
11
2018-02-13
KRANTONA
13:6
FM-2000

Sekančios rungtynės
Turas
Data
Komanda
Komanda

Šios dienos rungtynės:
Klaipėdos miesto 8x8 pirmenybės
10 turas.

19.00
FOTOAPARATAS.LT - KLAIPĖDOS UOSTAS
Mažoji aikšte
(Sportininkų g.46)
Klaipėdos miesto 8x8 pirmenybės
10 turas.

20.05
MEMEL - FK "JAKAI"
Mažoji aikšte
(Sportininkų g.46)
Klaipėdos miesto 8x8 pirmenybės
10 turas.

21.10
ATVIROS JAUNIMO ERDVĖS - KRUOPA
Mažoji aikšte
(Sportininkų g.46)
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
Komanda R. Tašk.
1. Plikių "SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS" 4 12
2. Klaipėdos "SAREMA" 4 9
3. Klaipėdos "SPARTA-BALTAI" 4 6
4. Klaipėdos "EDM STATYBA-SENDVARIS" 4 3
5. Klaipėdos FK "GRANATA" 4 0
Pilna turnyrinė lentelė >>
Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
Komanda R. Tašk.
1. SAREMA 9 22
2. ELVITRANSA 9 22
3. EDM STATYBA-SENDVARIS 9 21
4. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS-MEMELHAUS 8 19
5. KRUOPA 9 19
6. KLAIPĖDA CITY 7 18
7. FC "SUOLIUKAS" 8 18
8. FK "JAKAI" 9 18
9. NAUTICA 8 18
10. ADRIJUS-KLAIPĖDOS SPORTO PROJEKTAI 9 16
11. TOBULA INSTALIACIJA-HIKVISION 9 14
12. FELIŪGA 9 12
13. KLAIPĖDOS UOSTAS 9 10
14. AGLUONA-GARANT GROUP 9 10
15. SPARTA 9 10
16. VAKARŲ FRONTAS 7 8
17. FK "GRANATA" 8 7
18. MEGLARAS 9 4
19. MEMEL 8 3
20. TITANIC-KFA 9 3
21. ATVIROS JAUNIMO ERDVĖS 9 1
22. FOTOAPARATAS.LT 8 0
Pilna turnyrinė lentelė >>