KLAIPĖDA CITY
Logotipas
Informacija
3
PERGALĖS
0
LYGIOSIOS
5
PRALAIMĖJIMAI
9
TAŠKAI
39 (vid. 4.88)
ĮMUŠTA
40 (vid. 5.00)
PRALEISTA
-1
SANTYKIS

Rezultatyviausi komandos žaidėjai
Roman AbrašinTomas NorkūnasDenis MišinViktor KlesčionokArtiom Lysakov
11 įvarč.11 įvarč.7 įvarč.4 įvarč.4 įvarč.

Komandos sudėtis
Žaidėjas
Roman Abrašin
11
1
0
Tomas Norkūnas
11
0
0
Denis Mišin
7
0
0
Justas Vainikaitis
4
0
0
Viktor Klesčionok
4
0
0
Artiom Lysakov
4
0
0
Viačeslav Čiumačenko
3
0
0
Andrej Srokin
1
0
0
Denis Dobrijan
1
0
0
Vitalij Gurejev
1
0
0
Vaidotas Juškus
1
0
0
Justas Adamas
1
0
0
Volodymir Maksimenko
0
0
0
Anton Archipov
0
0
0
Jevgenij Bulbenkov
0
0
0
Marius Šilauskas
0
0
0
Jonas Stonkus
0
0
0
Dmitrij Burin
0
0
0
Andrius Seniūnas
0
0
0
Oleg Romančiuk
0
0
0
Armandas Rakauskas
0
0
0
Marius Prišmontas
0
0
0
Aleksandr Odarčiuk
0
0
0
Dmitrij Jakovlev
0
0
0
Viktor Novičenkin
0
0
0
Buvę komandos žaidėjai
Žaidėjas
Sužaistos rungtynės (8)
Turas
Data
Komanda
Rezultatas
Komanda
1
2017-11-22
KLAIPĖDA CITY
10:4
FA "KORALAS"
2
2017-11-29
SPARTA
8:3
KLAIPĖDA CITY
3
2017-12-06
KLAIPĖDA CITY
4:5
PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS
4
2017-12-13
FC "SUOLIUKAS"
4:6
KLAIPĖDA CITY
5
2017-12-20
KLAIPĖDA CITY
5:6
KRUOPA
7
2018-01-17
LCC MOOSE FC
3:2
KLAIPĖDA CITY
8
2018-01-23
KLAIPĖDA CITY
6:2
STOGANDRA
9
2018-01-31
KLAIPĖDOS UOSTAS
8:3
KLAIPĖDA CITY
10
2018-02-08
KRUOPA
4:7
KLAIPĖDA CITY
10
2018-02-15
KLAIPĖDOS UOSTAS
2:4
KLAIPĖDA CITY
11
2018-02-23
PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS
2:2
KLAIPĖDA CITY

Sekančios rungtynės
Turas
Data
Komanda
Komanda

Šios dienos rungtynės
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
I lyga
5 turas.

19.30
SAREMA - PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS
Didžioji salė (Taikos pr. 61a)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybių
II lyga
5 turas.

14.30
TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI - FK "GRANATA"
Stadiono salė (Sportininkų g. 46)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybių
II lyga
6 turas.

20.30
LCC MOOSE FC - EDM STATYBA-SENDVARIS
Didžioji salė (Taikos pr. 61a)

Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybių I lyga
Komanda R. Tašk.
1. KRANTONA 5 15
2. KLAIPĖDA CITY 5 12
3. KLAIPĖDOS FM-ATLANTAS 5 9
4. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 4 9
5. FK "JAKAI-EKOAMŽIUS" 5 9
6. KELPA 4 6
7. FK "ŽEBENKŠTIS" 5 3
8. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 4 3
9. SAREMA 4 3
10. ATVIROS JAUNIMO ERDVĖS 5 0
Pilna turnyrinė lentelė >>
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybių II lygos A pogrupis
Komanda R. Tašk.
1. STOGANDRA 5 15
2. KRUOPA 4 12
3. FC "SUOLIUKAS" 4 9
4. LCC MOOSE FC 4 6
5. EDM STATYBA-SENDVARIS 5 6
6. AGLUONA-GARANT GROUP 4 4
7. ATVIROS JAUNIMO ERDVĖS B 5 3
8. KFA AKADEMIJA-DITUVA 4 3
9. MEMEL 5 1
Pilna turnyrinė lentelė >>
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybių II lygos B pogrupis
Komanda R. Tašk.
1. KLAIPĖDOS UOSTAS 5 15
2. FK "GRANATA" 4 9
3. SPARTA 4 9
4. KLAIPĖDA CITY B 5 9
5. VIENUOLIKĖ-ELVITRANSA 4 7
6. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 3 3
7. NAUTICA 4 3
8. MEGLARAS-DANĖS PERLAS 5 1
9. KLAIPĖDOS POLICIJA 4 0
Pilna turnyrinė lentelė >>
KLFF partneriai





LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
Komanda R. Tašk.
1. Plikių "SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS" 14 39
2. Klaipėdos "SAREMA" 14 24
3. Klaipėdos "EDM STATYBA-SENDVARIS" 14 21
4. Klaipėdos "ATLANTAS B" 10 21
5. Klaipėdos "SPARTA-BALTAI" 14 15
6. Klaipėdos FK "GRANATA" 14 0
Pilna turnyrinė lentelė >>
Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
Komanda R. Tašk.
1. SAREMA 21 56
2. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS-MEMELHAUS 21 51
3. KLAIPĖDA CITY 21 50
4. FC "SUOLIUKAS" 21 49
5. ADRIJUS-KLAIPĖDOS SPORTO PROJEKTAI 21 47
6. ELVITRANSA 21 39
7. NAUTICA 21 38
8. TOBULA INSTALIACIJA-HIKVISION 21 38
9. EDM STATYBA-SENDVARIS 21 38
10. FK "JAKAI" 21 37
11. KRUOPA 21 35
12. FK "GRANATA" 21 33
13. KLAIPĖDOS UOSTAS 21 32
14. AGLUONA-GARANT GROUP 21 30
15. SPARTA 21 23
16. FELIŪGA 21 21
17. FOTOAPARATAS.LT 21 14
18. VAKARŲ FRONTAS 21 13
19. TITANIC-KFA 21 9
20. MEGLARAS 21 8
21. MEMEL 21 4
22. ATVIROS JAUNIMO ERDVĖS 21 2
Pilna turnyrinė lentelė >>