KLAIPĖDA CITY
Logotipas
Informacija
3
PERGALĖS
0
LYGIOSIOS
5
PRALAIMĖJIMAI
9
TAŠKAI
39 (vid. 4.88)
ĮMUŠTA
40 (vid. 5.00)
PRALEISTA
-1
SANTYKIS

Rezultatyviausi komandos žaidėjai
Roman AbrašinTomas NorkūnasDenis MišinViktor KlesčionokArtiom Lysakov
11 įvarč.11 įvarč.7 įvarč.4 įvarč.4 įvarč.

Komandos sudėtis
Žaidėjas
Roman Abrašin
11
1
0
Tomas Norkūnas
11
0
0
Denis Mišin
7
0
0
Justas Vainikaitis
4
0
0
Viktor Klesčionok
4
0
0
Artiom Lysakov
4
0
0
Viačeslav Čiumačenko
3
0
0
Andrej Srokin
1
0
0
Denis Dobrijan
1
0
0
Vitalij Gurejev
1
0
0
Vaidotas Juškus
1
0
0
Justas Adamas
1
0
0
Volodymir Maksimenko
0
0
0
Anton Archipov
0
0
0
Jevgenij Bulbenkov
0
0
0
Marius Šilauskas
0
0
0
Jonas Stonkus
0
0
0
Dmitrij Burin
0
0
0
Andrius Seniūnas
0
0
0
Oleg Romančiuk
0
0
0
Armandas Rakauskas
0
0
0
Marius Prišmontas
0
0
0
Aleksandr Odarčiuk
0
0
0
Dmitrij Jakovlev
0
0
0
Viktor Novičenkin
0
0
0
Buvę komandos žaidėjai
Žaidėjas
Sužaistos rungtynės (8)
Turas
Data
Komanda
Rezultatas
Komanda
1
2017-11-22
KLAIPĖDA CITY
10:4
FA "KORALAS"
2
2017-11-29
SPARTA
8:3
KLAIPĖDA CITY
3
2017-12-06
KLAIPĖDA CITY
4:5
PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS
4
2017-12-13
FC "SUOLIUKAS"
4:6
KLAIPĖDA CITY
5
2017-12-20
KLAIPĖDA CITY
5:6
KRUOPA
7
2018-01-17
LCC MOOSE FC
3:2
KLAIPĖDA CITY
8
2018-01-23
KLAIPĖDA CITY
6:2
STOGANDRA
9
2018-01-31
KLAIPĖDOS UOSTAS
8:3
KLAIPĖDA CITY
10
2018-02-08
KRUOPA
4:7
KLAIPĖDA CITY
10
2018-02-15
KLAIPĖDOS UOSTAS
2:4
KLAIPĖDA CITY
11
2018-02-23
PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS
2:2
KLAIPĖDA CITY

Sekančios rungtynės
Turas
Data
Komanda
Komanda

Šios dienos rungtynės
Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
10 turas.

20.00
MEMEL - FC "SUOLIUKAS"
Mažoji aikšte
(Sportininkų g.46)
Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
10 turas.

21.10
FK "VS-JONUŠAI" - AGLUONA-GARANT GROUP
Mažoji aikšte
(Sportininkų g.46)
Klaipėdos m. 8x8 futbolo "HUMMEL" pirmenybės
Komanda R. Tašk.
1. KLAIPĖDA CITY 9 25
2. PORT MARE 9 24
3. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 9 22
4. SAREMA 10 21
5. FC "SUOLIUKAS" 9 21
6. FELIŪGA 10 19
7. KLAIPĖDOS UOSTAS 9 19
8. FK "GRANATA" 9 18
9. FK "VS-JONUŠAI" 9 18
10. KRUOPA 9 18
11. EDM STATYBA-SENDVARIS 10 13
12. VAKARŲ FRONTAS 9 12
13. NAUTICA 9 10
14. ELVITRANSA 10 7
15. MEMEL 9 6
16. FOTOAPARATAS.LT 9 6
17. MOSĖDIS 10 6
18. NEWLINK.LT-KLAIPĖDOS SPORTO PROJEKTAI 9 3
19. MEGLARAS 10 2
20. AGLUONA-GARANT GROUP 9 1
Pilna turnyrinė lentelė >>
KLFF partneriai