SPARTA
Logotipas
Informacija
4
PERGALĖS
2
LYGIOSIOS
2
PRALAIMĖJIMAI
14
TAŠKAI
59 (vid. 7.38)
ĮMUŠTA
39 (vid. 4.88)
PRALEISTA
20
SANTYKIS

Rezultatyviausi komandos žaidėjai
Artūras MosejevasVilius ČižauskasArvydas TriznoMindaugas KuhlinsArnoldas Liutika
25 įvarč.16 įvarč.4 įvarč.3 įvarč.3 įvarč.

Komandos sudėtis
Žaidėjas
Artūras Mosejevas
25
0
0
Vilius Čižauskas
16
0
0
Arvydas Trizno
4
0
0
Arnoldas Liutika
3
0
0
Mindaugas Kuhlins
3
0
0
Robertas Žižys
3
0
0
Stanislovas Urbonas
2
0
0
Ramūnas Ruibys
1
0
0
Nikolaj Beliak
1
0
0
Žygimantas Dubickas
1
0
0
Artūras Bytautas
1
0
0
Denis Budajev
0
0
0
Aleksej Archipov
0
0
0
Paulius Štaraitis
0
0
0
Buvę komandos žaidėjai
Žaidėjas
Sužaistos rungtynės (8)
Turas
Data
Komanda
Rezultatas
Komanda
1
2017-11-22
KLAIPĖDOS UOSTAS
8:8
SPARTA
2
2017-11-29
SPARTA
8:3
KLAIPĖDA CITY
3
2017-12-08
SPARTA
8:2
FC "SUOLIUKAS"
5
2017-12-20
SPARTA
3:7
STOGANDRA
6
2018-01-10
FA "KORALAS"
2:7
SPARTA
7
2018-01-17
SPARTA
8:9
PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS
8
2018-01-24
KRUOPA
5:5
SPARTA
9
2018-01-31
SPARTA
12:3
LCC MOOSE FC
10
2018-02-08
SPARTA
2:3
FC "SUOLIUKAS"

Sekančios rungtynės
Turas
Data
Komanda
Komanda
10
2018-06-27
SPARTA
-
FC "SUOLIUKAS"

Šios dienos rungtynės:
Klaipėdos miesto 8x8 pirmenybės
10 turas.

19.00
FOTOAPARATAS.LT - KLAIPĖDOS UOSTAS
Mažoji aikšte
(Sportininkų g.46)
Klaipėdos miesto 8x8 pirmenybės
10 turas.

20.05
MEMEL - FK "JAKAI"
Mažoji aikšte
(Sportininkų g.46)
Klaipėdos miesto 8x8 pirmenybės
10 turas.

21.10
ATVIROS JAUNIMO ERDVĖS - KRUOPA
Mažoji aikšte
(Sportininkų g.46)
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
Komanda R. Tašk.
1. Plikių "SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS" 4 12
2. Klaipėdos "SAREMA" 4 9
3. Klaipėdos "SPARTA-BALTAI" 4 6
4. Klaipėdos "EDM STATYBA-SENDVARIS" 4 3
5. Klaipėdos FK "GRANATA" 4 0
Pilna turnyrinė lentelė >>
Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
Komanda R. Tašk.
1. SAREMA 9 22
2. ELVITRANSA 9 22
3. EDM STATYBA-SENDVARIS 9 21
4. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS-MEMELHAUS 8 19
5. KRUOPA 9 19
6. KLAIPĖDA CITY 7 18
7. FC "SUOLIUKAS" 8 18
8. FK "JAKAI" 9 18
9. NAUTICA 8 18
10. ADRIJUS-KLAIPĖDOS SPORTO PROJEKTAI 9 16
11. TOBULA INSTALIACIJA-HIKVISION 9 14
12. FELIŪGA 9 12
13. KLAIPĖDOS UOSTAS 9 10
14. AGLUONA-GARANT GROUP 9 10
15. SPARTA 9 10
16. VAKARŲ FRONTAS 7 8
17. FK "GRANATA" 8 7
18. MEGLARAS 9 4
19. MEMEL 8 3
20. TITANIC-KFA 9 3
21. ATVIROS JAUNIMO ERDVĖS 9 1
22. FOTOAPARATAS.LT 8 0
Pilna turnyrinė lentelė >>