FC "SUOLIUKAS"
Logotipas
Informacija
4
PERGALĖS
0
LYGIOSIOS
4
PRALAIMĖJIMAI
12
TAŠKAI
46 (vid. 5.75)
ĮMUŠTA
50 (vid. 6.25)
PRALEISTA
-4
SANTYKIS

Rezultatyviausi komandos žaidėjai
Edgar DorogavcevStanislav NormantasSergej SmyslovViktor ZujevPaulius Lukoševičius
11 įvarč.8 įvarč.8 įvarč.6 įvarč.6 įvarč.

Komandos sudėtis
Žaidėjas
Edgar Dorogavcev
11
3
0
Stanislav Normantas
8
1
0
Sergej Smyslov
8
0
0
Viktor Zujev
6
0
0
Paulius Lukoševičius
6
0
0
Žygimantas Šakys
4
0
0
Eduard Smirnov
3
0
0
Andrej Smyslov
3
0
0
Tomas Čeliauskas
1
0
0
Šarūnas Genčius
1
0
0
Simas Kaušas
1
0
0
Karolis Simonavičius
0
0
0
Vilius Mišeika
0
0
0
Gintas Grigalaitis
0
0
0
Ernestas Gedminas
0
0
0
Edgaras Silius
0
0
0
Buvę komandos žaidėjai
Žaidėjas
Sužaistos rungtynės (8)
Turas
Data
Komanda
Rezultatas
Komanda
1
2017-11-22
LCC MOOSE FC
4:6
FC "SUOLIUKAS"
2
2017-11-27
FC "SUOLIUKAS"
4:12
KLAIPĖDOS UOSTAS
3
2017-12-08
SPARTA
8:2
FC "SUOLIUKAS"
4
2017-12-13
FC "SUOLIUKAS"
4:6
KLAIPĖDA CITY
6
2018-01-12
STOGANDRA
3:8
FC "SUOLIUKAS"
7
2018-01-19
FC "SUOLIUKAS"
8:5
FA "KORALAS"
8
2018-01-24
PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS
7:4
FC "SUOLIUKAS"
9
2018-01-31
FC "SUOLIUKAS"
10:5
KRUOPA
10
2018-02-08
SPARTA
2:3
FC "SUOLIUKAS"
10
2018-02-15
PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS
8:3
FC "SUOLIUKAS"
11
2018-02-23
KLAIPĖDOS UOSTAS
3:1
FC "SUOLIUKAS"

Sekančios rungtynės
Turas
Data
Komanda
Komanda
10
2018-06-26
FC "SUOLIUKAS"
-
FC "SUOLIUKAS"
5
nukeltos
FC "SUOLIUKAS"
-
KLAIPĖDA CITY

Šios dienos rungtynės:
Klaipėdos miesto 8x8 pirmenybės
10 turas.

19.00
FOTOAPARATAS.LT - KLAIPĖDOS UOSTAS
Mažoji aikšte
(Sportininkų g.46)
Klaipėdos miesto 8x8 pirmenybės
10 turas.

20.05
MEMEL - FK "JAKAI"
Mažoji aikšte
(Sportininkų g.46)
Klaipėdos miesto 8x8 pirmenybės
10 turas.

21.10
ATVIROS JAUNIMO ERDVĖS - KRUOPA
Mažoji aikšte
(Sportininkų g.46)
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
Komanda R. Tašk.
1. Plikių "SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS" 4 12
2. Klaipėdos "SAREMA" 4 9
3. Klaipėdos "SPARTA-BALTAI" 4 6
4. Klaipėdos "EDM STATYBA-SENDVARIS" 4 3
5. Klaipėdos FK "GRANATA" 4 0
Pilna turnyrinė lentelė >>
Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
Komanda R. Tašk.
1. SAREMA 9 22
2. ELVITRANSA 9 22
3. EDM STATYBA-SENDVARIS 9 21
4. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS-MEMELHAUS 8 19
5. KRUOPA 9 19
6. KLAIPĖDA CITY 7 18
7. FC "SUOLIUKAS" 8 18
8. FK "JAKAI" 9 18
9. NAUTICA 8 18
10. ADRIJUS-KLAIPĖDOS SPORTO PROJEKTAI 9 16
11. TOBULA INSTALIACIJA-HIKVISION 9 14
12. FELIŪGA 9 12
13. KLAIPĖDOS UOSTAS 9 10
14. AGLUONA-GARANT GROUP 9 10
15. SPARTA 9 10
16. VAKARŲ FRONTAS 7 8
17. FK "GRANATA" 8 7
18. MEGLARAS 9 4
19. MEMEL 8 3
20. TITANIC-KFA 9 3
21. ATVIROS JAUNIMO ERDVĖS 9 1
22. FOTOAPARATAS.LT 8 0
Pilna turnyrinė lentelė >>