LCC MOOSE FC
Logotipas
Informacija
2
PERGALĖS
0
LYGIOSIOS
6
PRALAIMĖJIMAI
6
TAŠKAI
31 (vid. 3.88)
ĮMUŠTA
54 (vid. 6.75)
PRALEISTA
-23
SANTYKIS

Rezultatyviausi komandos žaidėjai
Erik DudikVilius ZaleckisDanill DudukalovAleksandr SharguMykyta Ageyev
8 įvarč.7 įvarč.5 įvarč.4 įvarč.3 įvarč.

Komandos sudėtis
Žaidėjas
Erik Dudik
8
0
0
Vilius Zaleckis
7
0
0
Danill Dudukalov
5
0
0
Aleksandr Shargu
4
1
0
Mykyta Ageyev
3
1
0
Deividas Gibėža
2
1
0
Denis Godzin
1
0
0
Zuka Manjgaladze
1
0
0
Akhmed Kadiev
0
0
0
Dmytro Sashchuk
0
0
0
Ikhtiyar Aliaghayev
0
0
0
Oleksii Ivlichev
0
2
0
John Afosi
0
0
0
Borys Kravchuk
0
0
0
Aleksandr Suenkov
0
0
0
Artur Chernyshov
0
0
0
Guga Engendize
0
1
0
Buvę komandos žaidėjai
Žaidėjas
Sužaistos rungtynės (8)
Turas
Data
Komanda
Rezultatas
Komanda
1
2017-11-22
LCC MOOSE FC
4:6
FC "SUOLIUKAS"
3
2017-12-06
LCC MOOSE FC
4:5
STOGANDRA
4
2017-12-13
FA "KORALAS"
3:7
LCC MOOSE FC
5
2017-12-20
LCC MOOSE FC
3:9
PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS
6
2018-01-10
KRUOPA
12:4
LCC MOOSE FC
7
2018-01-17
LCC MOOSE FC
3:2
KLAIPĖDA CITY
8
2018-01-24
LCC MOOSE FC
3:5
KLAIPĖDOS UOSTAS
9
2018-01-31
SPARTA
12:3
LCC MOOSE FC

Sekančios rungtynės
Turas
Data
Komanda
Komanda
7
2019-01-09
SPARTA
-
LCC MOOSE FC

Šios dienos rungtynės
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybių
II lyga
8 turas.

21.00
NAUTICA - MEGLARAS-DANĖS PERLAS
Didžioji salė (Taikos pr. 61a)

Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybių I lyga
Komanda R. Tašk.
1. KRANTONA 5 15
2. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 5 12
3. KLAIPĖDA CITY 5 12
4. KLAIPĖDOS FM-ATLANTAS 6 10
5. FK "JAKAI-EKOAMŽIUS" 5 9
6. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 6 9
7. KELPA 5 6
8. FK "ŽEBENKŠTIS" 6 4
9. SAREMA 5 3
10. ATVIROS JAUNIMO ERDVĖS 6 0
Pilna turnyrinė lentelė >>
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybių II lygos A pogrupis
Komanda R. Tašk.
1. STOGANDRA 6 18
2. KRUOPA 5 12
3. FC "SUOLIUKAS" 5 12
4. EDM STATYBA-SENDVARIS 6 9
5. LCC MOOSE FC 5 6
6. KFA AKADEMIJA-DITUVA 5 6
7. AGLUONA-GARANT GROUP 5 4
8. ATVIROS JAUNIMO ERDVĖS B 5 3
9. MEMEL 6 1
Pilna turnyrinė lentelė >>
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybių II lygos B pogrupis
Komanda R. Tašk.
1. KLAIPĖDOS UOSTAS 5 15
2. SPARTA 4 9
3. FK "GRANATA" 5 9
4. KLAIPĖDA CITY B 5 9
5. VIENUOLIKĖ-ELVITRANSA 4 7
6. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 4 6
7. NAUTICA 4 3
8. MEGLARAS-DANĖS PERLAS 5 1
9. KLAIPĖDOS POLICIJA 4 0
Pilna turnyrinė lentelė >>
KLFF partneriai





LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
Komanda R. Tašk.
1. Plikių "SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS" 14 39
2. Klaipėdos "SAREMA" 14 24
3. Klaipėdos "EDM STATYBA-SENDVARIS" 14 21
4. Klaipėdos "ATLANTAS B" 10 21
5. Klaipėdos "SPARTA-BALTAI" 14 15
6. Klaipėdos FK "GRANATA" 14 0
Pilna turnyrinė lentelė >>
Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
Komanda R. Tašk.
1. SAREMA 21 56
2. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS-MEMELHAUS 21 51
3. KLAIPĖDA CITY 21 50
4. FC "SUOLIUKAS" 21 49
5. ADRIJUS-KLAIPĖDOS SPORTO PROJEKTAI 21 47
6. ELVITRANSA 21 39
7. NAUTICA 21 38
8. TOBULA INSTALIACIJA-HIKVISION 21 38
9. EDM STATYBA-SENDVARIS 21 38
10. FK "JAKAI" 21 37
11. KRUOPA 21 35
12. FK "GRANATA" 21 33
13. KLAIPĖDOS UOSTAS 21 32
14. AGLUONA-GARANT GROUP 21 30
15. SPARTA 21 23
16. FELIŪGA 21 21
17. FOTOAPARATAS.LT 21 14
18. VAKARŲ FRONTAS 21 13
19. TITANIC-KFA 21 9
20. MEGLARAS 21 8
21. MEMEL 21 4
22. ATVIROS JAUNIMO ERDVĖS 21 2
Pilna turnyrinė lentelė >>