STOGANDRA
Logotipas
Informacija
3
PERGALĖS
0
LYGIOSIOS
5
PRALAIMĖJIMAI
9
TAŠKAI
37 (vid. 4.63)
ĮMUŠTA
58 (vid. 7.25)
PRALEISTA
-21
SANTYKIS

Rezultatyviausi komandos žaidėjai
Edgaras VigelisAudrius GadeikisMindaugas GrušauskasEdas SkyriusPaulius Mažionis
8 įvarč.7 įvarč.5 įvarč.4 įvarč.3 įvarč.

Komandos sudėtis
Žaidėjas
Edgaras Vigelis
8
0
0
Audrius Gadeikis
7
1
0
Mindaugas Grušauskas
5
0
0
Edas Skyrius
4
0
0
Paulius Mažionis
3
0
0
Martynas Viluckas
3
0
0
Mindaugas Šoblinskas
2
0
0
Andrius Jastrumskas
1
0
0
Edvinas Girdenis
1
0
0
Gražvydas Steckis
1
0
0
Žilvinas Lukošius
1
0
0
Tomas Galdikas
0
0
0
Andrius Paulauskas
0
0
0
Ramūnas Litvinas
0
0
0
Gediminas Drungys
0
0
0
Arūnas Gadeikis
0
0
0
Raidas Putrius
0
0
0
Mindaugas Petkevičius
0
0
0
Tadas Kubilius
0
0
0
Buvę komandos žaidėjai
Žaidėjas
Sužaistos rungtynės (8)
Turas
Data
Komanda
Rezultatas
Komanda
1
2017-11-21
PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS
12:4
STOGANDRA
2
2017-11-29
STOGANDRA
2:6
KRUOPA
3
2017-12-06
LCC MOOSE FC
4:5
STOGANDRA
4
2017-12-15
STOGANDRA
3:9
KLAIPĖDOS UOSTAS
5
2017-12-20
SPARTA
3:7
STOGANDRA
6
2018-01-12
STOGANDRA
3:8
FC "SUOLIUKAS"
8
2018-01-23
KLAIPĖDA CITY
6:2
STOGANDRA
9
2018-02-02
STOGANDRA
11:10
FA "KORALAS"

Sekančios rungtynės
Turas
Data
Komanda
Komanda
7
2019-01-11
STOGANDRA
-
STOGANDRA

Šios dienos rungtynės
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybių
II lyga
8 turas.

21.00
NAUTICA - MEGLARAS-DANĖS PERLAS
Didžioji salė (Taikos pr. 61a)

Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybių I lyga
Komanda R. Tašk.
1. KRANTONA 5 15
2. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 5 12
3. KLAIPĖDA CITY 5 12
4. KLAIPĖDOS FM-ATLANTAS 6 10
5. FK "JAKAI-EKOAMŽIUS" 5 9
6. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 6 9
7. KELPA 5 6
8. FK "ŽEBENKŠTIS" 6 4
9. SAREMA 5 3
10. ATVIROS JAUNIMO ERDVĖS 6 0
Pilna turnyrinė lentelė >>
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybių II lygos A pogrupis
Komanda R. Tašk.
1. STOGANDRA 6 18
2. KRUOPA 5 12
3. FC "SUOLIUKAS" 5 12
4. EDM STATYBA-SENDVARIS 6 9
5. LCC MOOSE FC 5 6
6. KFA AKADEMIJA-DITUVA 5 6
7. AGLUONA-GARANT GROUP 5 4
8. ATVIROS JAUNIMO ERDVĖS B 5 3
9. MEMEL 6 1
Pilna turnyrinė lentelė >>
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybių II lygos B pogrupis
Komanda R. Tašk.
1. KLAIPĖDOS UOSTAS 5 15
2. SPARTA 4 9
3. FK "GRANATA" 5 9
4. KLAIPĖDA CITY B 5 9
5. VIENUOLIKĖ-ELVITRANSA 4 7
6. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 4 6
7. NAUTICA 4 3
8. MEGLARAS-DANĖS PERLAS 5 1
9. KLAIPĖDOS POLICIJA 4 0
Pilna turnyrinė lentelė >>
KLFF partneriai





LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
Komanda R. Tašk.
1. Plikių "SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS" 14 39
2. Klaipėdos "SAREMA" 14 24
3. Klaipėdos "EDM STATYBA-SENDVARIS" 14 21
4. Klaipėdos "ATLANTAS B" 10 21
5. Klaipėdos "SPARTA-BALTAI" 14 15
6. Klaipėdos FK "GRANATA" 14 0
Pilna turnyrinė lentelė >>
Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
Komanda R. Tašk.
1. SAREMA 21 56
2. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS-MEMELHAUS 21 51
3. KLAIPĖDA CITY 21 50
4. FC "SUOLIUKAS" 21 49
5. ADRIJUS-KLAIPĖDOS SPORTO PROJEKTAI 21 47
6. ELVITRANSA 21 39
7. NAUTICA 21 38
8. TOBULA INSTALIACIJA-HIKVISION 21 38
9. EDM STATYBA-SENDVARIS 21 38
10. FK "JAKAI" 21 37
11. KRUOPA 21 35
12. FK "GRANATA" 21 33
13. KLAIPĖDOS UOSTAS 21 32
14. AGLUONA-GARANT GROUP 21 30
15. SPARTA 21 23
16. FELIŪGA 21 21
17. FOTOAPARATAS.LT 21 14
18. VAKARŲ FRONTAS 21 13
19. TITANIC-KFA 21 9
20. MEGLARAS 21 8
21. MEMEL 21 4
22. ATVIROS JAUNIMO ERDVĖS 21 2
Pilna turnyrinė lentelė >>