STOGANDRA
Logotipas
Informacija
3
PERGALĖS
0
LYGIOSIOS
5
PRALAIMĖJIMAI
9
TAŠKAI
37 (vid. 4.63)
ĮMUŠTA
58 (vid. 7.25)
PRALEISTA
-21
SANTYKIS

Rezultatyviausi komandos žaidėjai
Edgaras VigelisAudrius GadeikisMindaugas GrušauskasEdas SkyriusPaulius Mažionis
8 įvarč.7 įvarč.5 įvarč.4 įvarč.3 įvarč.

Komandos sudėtis
Žaidėjas
Edgaras Vigelis
8
0
0
Audrius Gadeikis
7
1
0
Mindaugas Grušauskas
5
0
0
Edas Skyrius
4
0
0
Paulius Mažionis
3
0
0
Martynas Viluckas
3
0
0
Mindaugas Šoblinskas
2
0
0
Andrius Jastrumskas
1
0
0
Edvinas Girdenis
1
0
0
Gražvydas Steckis
1
0
0
Žilvinas Lukošius
1
0
0
Tomas Galdikas
0
0
0
Andrius Paulauskas
0
0
0
Ramūnas Litvinas
0
0
0
Gediminas Drungys
0
0
0
Arūnas Gadeikis
0
0
0
Raidas Putrius
0
0
0
Mindaugas Petkevičius
0
0
0
Tadas Kubilius
0
0
0
Buvę komandos žaidėjai
Žaidėjas
Sužaistos rungtynės (8)
Turas
Data
Komanda
Rezultatas
Komanda
1
2017-11-21
PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS
12:4
STOGANDRA
2
2017-11-29
STOGANDRA
2:6
KRUOPA
3
2017-12-06
LCC MOOSE FC
4:5
STOGANDRA
4
2017-12-15
STOGANDRA
3:9
KLAIPĖDOS UOSTAS
5
2017-12-20
SPARTA
3:7
STOGANDRA
6
2018-01-12
STOGANDRA
3:8
FC "SUOLIUKAS"
8
2018-01-23
KLAIPĖDA CITY
6:2
STOGANDRA
9
2018-02-02
STOGANDRA
11:10
FA "KORALAS"

Sekančios rungtynės
Turas
Data
Komanda
Komanda

Šios dienos rungtynės:
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės -
6 turas.

20.15
Klaipėdos "ATLANTAS B" - Klaipėdos FK "GRANATA"
Klaipėdos dirbtinės dangos stadionas (Sportininkų g. 46)
Klaipėdos miesto 8x8 pirmenybės
19 turas.

19.00
FOTOAPARATAS.LT - TITANIC-KFA
Mažoji aikšte
(Sportininkų g.46)
Klaipėdos miesto 8x8 pirmenybės
19 turas.

20.05
KRUOPA - MEGLARAS
Mažoji aikšte
(Sportininkų g.46)
Klaipėdos miesto 8x8 pirmenybės
19 turas.

21.10
KLAIPĖDOS UOSTAS - ADRIJUS-KLAIPĖDOS SPORTO PROJEKTAI
Mažoji aikšte
(Sportininkų g.46)
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
Komanda R. Tašk.
1. Plikių "SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS" 6 18
2. Klaipėdos "SAREMA" 8 18
3. Klaipėdos "EDM STATYBA-SENDVARIS" 9 9
4. Klaipėdos "SPARTA-BALTAI" 8 9
5. Klaipėdos "ATLANTAS B" 2 6
6. Klaipėdos FK "GRANATA" 7 0
Pilna turnyrinė lentelė >>
Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
Komanda R. Tašk.
1. SAREMA 18 47
2. KLAIPĖDA CITY 19 44
3. FC "SUOLIUKAS" 18 40
4. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS-MEMELHAUS 17 39
5. ADRIJUS-KLAIPĖDOS SPORTO PROJEKTAI 18 38
6. TOBULA INSTALIACIJA-HIKVISION 19 37
7. FK "JAKAI" 19 37
8. EDM STATYBA-SENDVARIS 18 35
9. NAUTICA 19 35
10. ELVITRANSA 19 33
11. AGLUONA-GARANT GROUP 19 30
12. KLAIPĖDOS UOSTAS 18 29
13. KRUOPA 18 28
14. FK "GRANATA" 19 27
15. SPARTA 18 23
16. FELIŪGA 18 14
17. FOTOAPARATAS.LT 19 14
18. VAKARŲ FRONTAS 17 12
19. MEGLARAS 18 8
20. TITANIC-KFA 19 6
21. MEMEL 18 4
22. ATVIROS JAUNIMO ERDVĖS 19 2
Pilna turnyrinė lentelė >>
KLFF partneriai