KLAIPĖDOS UOSTAS
Logotipas
Informacija
5
PERGALĖS
2
LYGIOSIOS
1
PRALAIMĖJIMAI
17
TAŠKAI
70 (vid. 8.75)
ĮMUŠTA
40 (vid. 5.00)
PRALEISTA
30
SANTYKIS

Rezultatyviausi komandos žaidėjai
Robertas BaltuonėJurij TimanovMantas MažionisEimantas RudavičiusOrestas Abramavičius
13 įvarč.11 įvarč.10 įvarč.7 įvarč.6 įvarč.

Komandos sudėtis
Žaidėjas
Robertas Baltuonė
13
0
0
Jurij Timanov
11
0
0
Mantas Mažionis
10
0
0
Eimantas Rudavičius
7
0
0
Orestas Abramavičius
6
0
0
Giedrius Kšanas
6
1
0
Egidijus Bucevičius
6
0
0
Tadas Jaugelavičius
5
0
0
Kazys Mažionis
4
0
0
Žydrūnas Karpis
4
0
0
Jurijus Kurbangalijevas
1
0
0
Danas Kulišauskas
1
0
0
Žybartas Ringys
1
0
0
Artūras Kurbangalijevas
0
0
0
Saulius Ašmonas
0
0
0
Almantas Mickus
0
0
0
Edvinas Kateiva
0
0
0
Donatas Lavrinavišius
0
0
0
Žilvinas Grėbliūnas
0
0
0
Karolis Simonavičius
0
0
0
Gediminas Norkevičius
0
0
0
Mindaugas Tilvikas
0
0
0
Buvę komandos žaidėjai
Žaidėjas
Sužaistos rungtynės (8)
Turas
Data
Komanda
Rezultatas
Komanda
1
2017-11-22
KLAIPĖDOS UOSTAS
8:8
SPARTA
2
2017-11-27
FC "SUOLIUKAS"
4:12
KLAIPĖDOS UOSTAS
4
2017-12-15
STOGANDRA
3:9
KLAIPĖDOS UOSTAS
5
2017-12-22
KLAIPĖDOS UOSTAS
16:4
FA "KORALAS"
6
2018-01-10
PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS
8:5
KLAIPĖDOS UOSTAS
7
2018-01-17
KLAIPĖDOS UOSTAS
7:7
KRUOPA
8
2018-01-24
LCC MOOSE FC
3:5
KLAIPĖDOS UOSTAS
9
2018-01-31
KLAIPĖDOS UOSTAS
8:3
KLAIPĖDA CITY
10
2018-02-15
KLAIPĖDOS UOSTAS
2:4
KLAIPĖDA CITY
11
2018-02-23
KLAIPĖDOS UOSTAS
3:1
FC "SUOLIUKAS"

Sekančios rungtynės
Turas
Data
Komanda
Komanda

Šios dienos rungtynės
Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
19 turas.

19.00
FK "VS-JONUŠAI" - MEMEL
Mažoji aikšte
(Sportininkų g.46)
Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
19 turas.

20.05
MEGLARAS - KRUOPA
Mažoji aikšte
(Sportininkų g.46)
Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
19 turas.

21.10
AGLUONA-GARANT GROUP - FELIŪGA
Mažoji aikšte
(Sportininkų g.46)
Klaipėdos m. 8x8 futbolo pirmenybės
Komanda R. Tašk.
1. PORT MARE 17 48
2. SAREMA 18 43
3. FK "GRANATA" 18 43
4. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 18 40
5. KLAIPĖDA CITY 18 37
6. FK "VS-JONUŠAI" 17 36
7. FC "SUOLIUKAS" 18 34
8. NAUTICA 18 33
9. KLAIPĖDOS UOSTAS 18 30
10. EDM STATYBA-SENDVARIS 18 27
11. KRUOPA 18 26
12. ELVITRANSA 18 26
13. FELIŪGA 18 23
14. VAKARŲ FRONTAS 18 21
15. NEWLINK.LT-KLAIPĖDOS SPORTO PROJEKTAI 18 19
16. FOTOAPARATAS.LT 18 9
17. MOSĖDIS 18 9
18. MEMEL 18 9
19. MEGLARAS 18 5
20. AGLUONA-GARANT GROUP 18 4
Pilna turnyrinė lentelė >>
KLFF partneriai