KLAIPĖDOS UOSTAS
Logotipas
Informacija
5
PERGALĖS
2
LYGIOSIOS
1
PRALAIMĖJIMAI
17
TAŠKAI
70 (vid. 8.75)
ĮMUŠTA
40 (vid. 5.00)
PRALEISTA
30
SANTYKIS

Rezultatyviausi komandos žaidėjai
Robertas BaltuonėJurij TimanovMantas MažionisEimantas RudavičiusOrestas Abramavičius
13 įvarč.11 įvarč.10 įvarč.7 įvarč.6 įvarč.

Komandos sudėtis
Žaidėjas
Robertas Baltuonė
13
0
0
Jurij Timanov
11
0
0
Mantas Mažionis
10
0
0
Eimantas Rudavičius
7
0
0
Orestas Abramavičius
6
0
0
Giedrius Kšanas
6
1
0
Egidijus Bucevičius
6
0
0
Tadas Jaugelavičius
5
0
0
Kazys Mažionis
4
0
0
Žydrūnas Karpis
4
0
0
Jurijus Kurbangalijevas
1
0
0
Danas Kulišauskas
1
0
0
Žybartas Ringys
1
0
0
Artūras Kurbangalijevas
0
0
0
Saulius Ašmonas
0
0
0
Almantas Mickus
0
0
0
Edvinas Kateiva
0
0
0
Donatas Lavrinavišius
0
0
0
Žilvinas Grėbliūnas
0
0
0
Karolis Simonavičius
0
0
0
Gediminas Norkevičius
0
0
0
Mindaugas Tilvikas
0
0
0
Buvę komandos žaidėjai
Žaidėjas
Sužaistos rungtynės (8)
Turas
Data
Komanda
Rezultatas
Komanda
1
2017-11-22
KLAIPĖDOS UOSTAS
8:8
SPARTA
2
2017-11-27
FC "SUOLIUKAS"
4:12
KLAIPĖDOS UOSTAS
4
2017-12-15
STOGANDRA
3:9
KLAIPĖDOS UOSTAS
5
2017-12-22
KLAIPĖDOS UOSTAS
16:4
FA "KORALAS"
6
2018-01-10
PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS
8:5
KLAIPĖDOS UOSTAS
7
2018-01-17
KLAIPĖDOS UOSTAS
7:7
KRUOPA
8
2018-01-24
LCC MOOSE FC
3:5
KLAIPĖDOS UOSTAS
9
2018-01-31
KLAIPĖDOS UOSTAS
8:3
KLAIPĖDA CITY
10
2018-02-15
KLAIPĖDOS UOSTAS
2:4
KLAIPĖDA CITY
11
2018-02-23
KLAIPĖDOS UOSTAS
3:1
FC "SUOLIUKAS"

Sekančios rungtynės
Turas
Data
Komanda
Komanda
10
2018-06-25
KLAIPĖDOS UOSTAS
-
KLAIPĖDOS UOSTAS

Šios dienos rungtynės:
Klaipėdos miesto 8x8 pirmenybės
10 turas.

19.00
FOTOAPARATAS.LT - KLAIPĖDOS UOSTAS
Mažoji aikšte
(Sportininkų g.46)
Klaipėdos miesto 8x8 pirmenybės
10 turas.

20.05
MEMEL - FK "JAKAI"
Mažoji aikšte
(Sportininkų g.46)
Klaipėdos miesto 8x8 pirmenybės
10 turas.

21.10
ATVIROS JAUNIMO ERDVĖS - KRUOPA
Mažoji aikšte
(Sportininkų g.46)
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
Komanda R. Tašk.
1. Plikių "SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS" 4 12
2. Klaipėdos "SAREMA" 4 9
3. Klaipėdos "SPARTA-BALTAI" 4 6
4. Klaipėdos "EDM STATYBA-SENDVARIS" 4 3
5. Klaipėdos FK "GRANATA" 4 0
Pilna turnyrinė lentelė >>
Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
Komanda R. Tašk.
1. SAREMA 9 22
2. ELVITRANSA 9 22
3. EDM STATYBA-SENDVARIS 9 21
4. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS-MEMELHAUS 8 19
5. KRUOPA 9 19
6. KLAIPĖDA CITY 7 18
7. FC "SUOLIUKAS" 8 18
8. FK "JAKAI" 9 18
9. NAUTICA 8 18
10. ADRIJUS-KLAIPĖDOS SPORTO PROJEKTAI 9 16
11. TOBULA INSTALIACIJA-HIKVISION 9 14
12. FELIŪGA 9 12
13. KLAIPĖDOS UOSTAS 9 10
14. AGLUONA-GARANT GROUP 9 10
15. SPARTA 9 10
16. VAKARŲ FRONTAS 7 8
17. FK "GRANATA" 8 7
18. MEGLARAS 9 4
19. MEMEL 8 3
20. TITANIC-KFA 9 3
21. ATVIROS JAUNIMO ERDVĖS 9 1
22. FOTOAPARATAS.LT 8 0
Pilna turnyrinė lentelė >>
KLFF partneriai