KLAIPĖDOS UOSTAS
Logotipas
Informacija
5
PERGALĖS
2
LYGIOSIOS
1
PRALAIMĖJIMAI
17
TAŠKAI
70 (vid. 8.75)
ĮMUŠTA
40 (vid. 5.00)
PRALEISTA
30
SANTYKIS

Rezultatyviausi komandos žaidėjai
Robertas BaltuonėJurij TimanovMantas MažionisEimantas RudavičiusOrestas Abramavičius
13 įvarč.11 įvarč.10 įvarč.7 įvarč.6 įvarč.

Komandos sudėtis
Žaidėjas
Robertas Baltuonė
13
0
0
Jurij Timanov
11
0
0
Mantas Mažionis
10
0
0
Eimantas Rudavičius
7
0
0
Orestas Abramavičius
6
0
0
Giedrius Kšanas
6
1
0
Egidijus Bucevičius
6
0
0
Tadas Jaugelavičius
5
0
0
Kazys Mažionis
4
0
0
Žydrūnas Karpis
4
0
0
Jurijus Kurbangalijevas
1
0
0
Danas Kulišauskas
1
0
0
Žybartas Ringys
1
0
0
Artūras Kurbangalijevas
0
0
0
Saulius Ašmonas
0
0
0
Almantas Mickus
0
0
0
Edvinas Kateiva
0
0
0
Donatas Lavrinavišius
0
0
0
Žilvinas Grėbliūnas
0
0
0
Karolis Simonavičius
0
0
0
Gediminas Norkevičius
0
0
0
Mindaugas Tilvikas
0
0
0
Buvę komandos žaidėjai
Žaidėjas
Sužaistos rungtynės (8)
Turas
Data
Komanda
Rezultatas
Komanda
1
2017-11-22
KLAIPĖDOS UOSTAS
8:8
SPARTA
2
2017-11-27
FC "SUOLIUKAS"
4:12
KLAIPĖDOS UOSTAS
4
2017-12-15
STOGANDRA
3:9
KLAIPĖDOS UOSTAS
5
2017-12-22
KLAIPĖDOS UOSTAS
16:4
FA "KORALAS"
6
2018-01-10
PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS
8:5
KLAIPĖDOS UOSTAS
7
2018-01-17
KLAIPĖDOS UOSTAS
7:7
KRUOPA
8
2018-01-24
LCC MOOSE FC
3:5
KLAIPĖDOS UOSTAS
9
2018-01-31
KLAIPĖDOS UOSTAS
8:3
KLAIPĖDA CITY
10
2018-02-15
KLAIPĖDOS UOSTAS
2:4
KLAIPĖDA CITY
11
2018-02-23
KLAIPĖDOS UOSTAS
3:1
FC "SUOLIUKAS"

Sekančios rungtynės
Turas
Data
Komanda
Komanda
6
2018-12-21
KLAIPĖDOS UOSTAS
-
KLAIPĖDOS UOSTAS

Šios dienos rungtynės
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
I lyga
5 turas.

19.30
SAREMA - PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS
Didžioji salė (Taikos pr. 61a)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybių
II lyga
5 turas.

14.30
TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI - FK "GRANATA"
Stadiono salė (Sportininkų g. 46)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybių
II lyga
6 turas.

20.30
LCC MOOSE FC - EDM STATYBA-SENDVARIS
Didžioji salė (Taikos pr. 61a)

Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybių I lyga
Komanda R. Tašk.
1. KRANTONA 5 15
2. KLAIPĖDA CITY 5 12
3. KLAIPĖDOS FM-ATLANTAS 5 9
4. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 4 9
5. FK "JAKAI-EKOAMŽIUS" 5 9
6. KELPA 4 6
7. FK "ŽEBENKŠTIS" 5 3
8. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 4 3
9. SAREMA 4 3
10. ATVIROS JAUNIMO ERDVĖS 5 0
Pilna turnyrinė lentelė >>
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybių II lygos A pogrupis
Komanda R. Tašk.
1. STOGANDRA 5 15
2. KRUOPA 4 12
3. FC "SUOLIUKAS" 4 9
4. LCC MOOSE FC 4 6
5. EDM STATYBA-SENDVARIS 5 6
6. AGLUONA-GARANT GROUP 4 4
7. ATVIROS JAUNIMO ERDVĖS B 5 3
8. KFA AKADEMIJA-DITUVA 4 3
9. MEMEL 5 1
Pilna turnyrinė lentelė >>
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybių II lygos B pogrupis
Komanda R. Tašk.
1. KLAIPĖDOS UOSTAS 5 15
2. FK "GRANATA" 4 9
3. SPARTA 4 9
4. KLAIPĖDA CITY B 5 9
5. VIENUOLIKĖ-ELVITRANSA 4 7
6. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 3 3
7. NAUTICA 4 3
8. MEGLARAS-DANĖS PERLAS 5 1
9. KLAIPĖDOS POLICIJA 4 0
Pilna turnyrinė lentelė >>
KLFF partneriai





LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
Komanda R. Tašk.
1. Plikių "SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS" 14 39
2. Klaipėdos "SAREMA" 14 24
3. Klaipėdos "EDM STATYBA-SENDVARIS" 14 21
4. Klaipėdos "ATLANTAS B" 10 21
5. Klaipėdos "SPARTA-BALTAI" 14 15
6. Klaipėdos FK "GRANATA" 14 0
Pilna turnyrinė lentelė >>
Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
Komanda R. Tašk.
1. SAREMA 21 56
2. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS-MEMELHAUS 21 51
3. KLAIPĖDA CITY 21 50
4. FC "SUOLIUKAS" 21 49
5. ADRIJUS-KLAIPĖDOS SPORTO PROJEKTAI 21 47
6. ELVITRANSA 21 39
7. NAUTICA 21 38
8. TOBULA INSTALIACIJA-HIKVISION 21 38
9. EDM STATYBA-SENDVARIS 21 38
10. FK "JAKAI" 21 37
11. KRUOPA 21 35
12. FK "GRANATA" 21 33
13. KLAIPĖDOS UOSTAS 21 32
14. AGLUONA-GARANT GROUP 21 30
15. SPARTA 21 23
16. FELIŪGA 21 21
17. FOTOAPARATAS.LT 21 14
18. VAKARŲ FRONTAS 21 13
19. TITANIC-KFA 21 9
20. MEGLARAS 21 8
21. MEMEL 21 4
22. ATVIROS JAUNIMO ERDVĖS 21 2
Pilna turnyrinė lentelė >>