FA "KORALAS"
Logotipas
Informacija
0
PERGALĖS
0
LYGIOSIOS
8
PRALAIMĖJIMAI
0
TAŠKAI
39 (vid. 4.88)
ĮMUŠTA
76 (vid. 9.50)
PRALEISTA
-37
SANTYKIS

Rezultatyviausi komandos žaidėjai
Ignas VenckusBenas BabenskasVadim TrefilovDominykas LiutkusKęstutis Ivaškevičius
18 įvarč.6 įvarč.3 įvarč.3 įvarč.2 įvarč.

Komandos sudėtis
Žaidėjas
Ignas Venckus
18
0
0
Benas Babenskas
6
0
0
Dominykas Liutkus
3
1
0
Vadim Trefilov
3
0
0
Kęstutis Ivaškevičius
2
0
0
Emilijus Golikovas
2
0
0
Maksimas Senkevičius
1
0
0
Aleksandr Fiodorov
1
0
0
Markos Kazarian
1
0
0
Dovydas Komža
0
0
0
Lukas Nikliauza
0
0
0
Aleksey Lyskov
0
0
0
Nikita Komilov
0
0
0
Kasparas Voropajevas
0
0
0
Nedas Sudntas
0
0
0
Ričardas Jasulaitis
0
0
0
Aleksandr Dymov
0
0
0
Maksim Jefišov
0
0
0
Audrius Labžentis
0
0
0
Arminas Elkimavičius
0
0
0
Dovydas Rimkus
0
0
0
Mark Šin
0
0
0
Buvę komandos žaidėjai
Žaidėjas
Sužaistos rungtynės (8)
Turas
Data
Komanda
Rezultatas
Komanda
1
2017-11-22
KLAIPĖDA CITY
10:4
FA "KORALAS"
2
2017-12-01
FA "KORALAS"
7:10
PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS
3
2017-12-06
KRUOPA
7:4
FA "KORALAS"
4
2017-12-13
FA "KORALAS"
3:7
LCC MOOSE FC
5
2017-12-22
KLAIPĖDOS UOSTAS
16:4
FA "KORALAS"
6
2018-01-10
FA "KORALAS"
2:7
SPARTA
7
2018-01-19
FC "SUOLIUKAS"
8:5
FA "KORALAS"
9
2018-02-02
STOGANDRA
11:10
FA "KORALAS"

Sekančios rungtynės
Turas
Data
Komanda
Komanda

Šios dienos rungtynės:
Klaipėdos miesto 8x8 pirmenybės
10 turas.

19.00
FOTOAPARATAS.LT - KLAIPĖDOS UOSTAS
Mažoji aikšte
(Sportininkų g.46)
Klaipėdos miesto 8x8 pirmenybės
10 turas.

20.05
MEMEL - FK "JAKAI"
Mažoji aikšte
(Sportininkų g.46)
Klaipėdos miesto 8x8 pirmenybės
10 turas.

21.10
ATVIROS JAUNIMO ERDVĖS - KRUOPA
Mažoji aikšte
(Sportininkų g.46)
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
Komanda R. Tašk.
1. Plikių "SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS" 4 12
2. Klaipėdos "SAREMA" 4 9
3. Klaipėdos "SPARTA-BALTAI" 4 6
4. Klaipėdos "EDM STATYBA-SENDVARIS" 4 3
5. Klaipėdos FK "GRANATA" 4 0
Pilna turnyrinė lentelė >>
Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
Komanda R. Tašk.
1. SAREMA 9 22
2. ELVITRANSA 9 22
3. EDM STATYBA-SENDVARIS 9 21
4. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS-MEMELHAUS 8 19
5. KRUOPA 9 19
6. KLAIPĖDA CITY 7 18
7. FC "SUOLIUKAS" 8 18
8. FK "JAKAI" 9 18
9. NAUTICA 8 18
10. ADRIJUS-KLAIPĖDOS SPORTO PROJEKTAI 9 16
11. TOBULA INSTALIACIJA-HIKVISION 9 14
12. FELIŪGA 9 12
13. KLAIPĖDOS UOSTAS 9 10
14. AGLUONA-GARANT GROUP 9 10
15. SPARTA 9 10
16. VAKARŲ FRONTAS 7 8
17. FK "GRANATA" 8 7
18. MEGLARAS 9 4
19. MEMEL 8 3
20. TITANIC-KFA 9 3
21. ATVIROS JAUNIMO ERDVĖS 9 1
22. FOTOAPARATAS.LT 8 0
Pilna turnyrinė lentelė >>
KLFF partneriai