VAKARŲ FRONTAS
Logotipas
Informacija
4
PERGALĖS
0
LYGIOSIOS
7
PRALAIMĖJIMAI
12
TAŠKAI
68 (vid. 6.18)
ĮMUŠTA
69 (vid. 6.27)
PRALEISTA
-1
SANTYKIS

Rezultatyviausi komandos žaidėjai
Romas StonysLinas SkipitisVytautas BaltmiškisArūnas BeinartasTadas Vasiliauskas
26 įvarč.9 įvarč.8 įvarč.7 įvarč.5 įvarč.

Komandos sudėtis
Žaidėjas
Romas Stonys
26
0
0
Linas Skipitis
9
0
0
Vytautas Baltmiškis
8
0
0
Arūnas Beinartas
7
0
0
Tadas Vasiliauskas
5
0
0
Linas Kirila
3
0
0
Erikas Mockus
2
0
0
Valerijus Žukovas
2
0
0
Tadas Petreikis
1
0
0
Dainius Bukantas
1
1
0
Daivoras Genys
1
0
0
Virginijus Lapinskas
1
0
0
Domantas Bajorūnas
0
0
0
Oleg Vodolazskij
0
0
0
Timuras Muravskij
0
0
0
Marijus Eibutis
0
0
0
Vaidotas Janulionis
0
0
0
Aneris Adomkevičius
0
0
0
Osvaldas Deringis
0
0
0
Dainius Žernys
0
0
0
Gvidas Jonutis
0
0
0
Lukas Šarkauskis
0
0
0
Saulius Beinartas
0
0
0
Dovydas Čiuprinskas
0
0
0
Deividas Ibneris
0
0
0
Buvę komandos žaidėjai
Žaidėjas
Edmundas Stancelis
0
0
0
Sužaistos rungtynės (11)
Turas
Data
Komanda
Rezultatas
Komanda
1
2017-11-23
VAKARŲ FRONTAS
8:7
FK "KONTEKA"
2
2017-11-27
NAUTICA
10:2
VAKARŲ FRONTAS
3
2017-12-04
BEGA
5:3
VAKARŲ FRONTAS
4
2017-12-11
VAKARŲ FRONTAS
4:7
VIENUOLIKĖ-ELVITRANSA
5
2017-12-18
EDM STATYBA-SENDVARIS
9:2
VAKARŲ FRONTAS
6
2018-01-11
VAKARŲ FRONTAS
3:4
AGLUONA-GARANT GROUP
7
2018-01-15
FK "GRANATA"
8:7
VAKARŲ FRONTAS
8
2018-01-26
VAKARŲ FRONTAS
8:2
MEGLARAS
9
2018-02-01
KLAIPĖDOS POLICIJA
3:10
VAKARŲ FRONTAS
10
2018-02-09
VAKARŲ FRONTAS
4:8
FK "ŽEBENKŠTIS"
11
2018-02-13
MEMEL
6:17
VAKARŲ FRONTAS

Sekančios rungtynės
Table 'klff_nauja.tvarkarastis3' doesn't existTable 'klff_nauja.tvarkarastis3' doesn't exist
Turas
Data
Komanda
Komanda

Table 'klff_nauja.tvarkarastis3' doesn't exist

Šios dienos rungtynės
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybių
II lyga
8 turas.

21.00
NAUTICA - MEGLARAS-DANĖS PERLAS
Didžioji salė (Taikos pr. 61a)

Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybių I lyga
Komanda R. Tašk.
1. KRANTONA 5 15
2. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 5 12
3. KLAIPĖDA CITY 5 12
4. KLAIPĖDOS FM-ATLANTAS 6 10
5. FK "JAKAI-EKOAMŽIUS" 5 9
6. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 6 9
7. KELPA 5 6
8. FK "ŽEBENKŠTIS" 6 4
9. SAREMA 5 3
10. ATVIROS JAUNIMO ERDVĖS 6 0
Pilna turnyrinė lentelė >>
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybių II lygos A pogrupis
Komanda R. Tašk.
1. STOGANDRA 6 18
2. KRUOPA 5 12
3. FC "SUOLIUKAS" 5 12
4. EDM STATYBA-SENDVARIS 6 9
5. LCC MOOSE FC 5 6
6. KFA AKADEMIJA-DITUVA 5 6
7. AGLUONA-GARANT GROUP 5 4
8. ATVIROS JAUNIMO ERDVĖS B 5 3
9. MEMEL 6 1
Pilna turnyrinė lentelė >>
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybių II lygos B pogrupis
Komanda R. Tašk.
1. KLAIPĖDOS UOSTAS 5 15
2. SPARTA 4 9
3. FK "GRANATA" 5 9
4. KLAIPĖDA CITY B 5 9
5. VIENUOLIKĖ-ELVITRANSA 4 7
6. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 4 6
7. NAUTICA 4 3
8. MEGLARAS-DANĖS PERLAS 5 1
9. KLAIPĖDOS POLICIJA 4 0
Pilna turnyrinė lentelė >>
KLFF partneriai





LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
Komanda R. Tašk.
1. Plikių "SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS" 14 39
2. Klaipėdos "SAREMA" 14 24
3. Klaipėdos "EDM STATYBA-SENDVARIS" 14 21
4. Klaipėdos "ATLANTAS B" 10 21
5. Klaipėdos "SPARTA-BALTAI" 14 15
6. Klaipėdos FK "GRANATA" 14 0
Pilna turnyrinė lentelė >>
Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
Komanda R. Tašk.
1. SAREMA 21 56
2. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS-MEMELHAUS 21 51
3. KLAIPĖDA CITY 21 50
4. FC "SUOLIUKAS" 21 49
5. ADRIJUS-KLAIPĖDOS SPORTO PROJEKTAI 21 47
6. ELVITRANSA 21 39
7. NAUTICA 21 38
8. TOBULA INSTALIACIJA-HIKVISION 21 38
9. EDM STATYBA-SENDVARIS 21 38
10. FK "JAKAI" 21 37
11. KRUOPA 21 35
12. FK "GRANATA" 21 33
13. KLAIPĖDOS UOSTAS 21 32
14. AGLUONA-GARANT GROUP 21 30
15. SPARTA 21 23
16. FELIŪGA 21 21
17. FOTOAPARATAS.LT 21 14
18. VAKARŲ FRONTAS 21 13
19. TITANIC-KFA 21 9
20. MEGLARAS 21 8
21. MEMEL 21 4
22. ATVIROS JAUNIMO ERDVĖS 21 2
Pilna turnyrinė lentelė >>