FK "ŽEBENKŠTIS"
Logotipas
Informacija
10
PERGALĖS
0
LYGIOSIOS
1
PRALAIMĖJIMAI
30
TAŠKAI
109 (vid. 9.91)
ĮMUŠTA
46 (vid. 4.18)
PRALEISTA
63
SANTYKIS

Rezultatyviausi komandos žaidėjai
Vytautas ŽukauskasDalius BarakauskisGražvydas ŽakysDovydas StonysŠarūnas Barakauskis
40 įvarč.27 įvarč.15 įvarč.10 įvarč.7 įvarč.

Komandos sudėtis
Žaidėjas
Vytautas Žukauskas
40
0
0
Dalius Barakauskis
27
0
0
Gražvydas Žakys
15
0
0
Dovydas Stonys
10
1
0
Šarūnas Barakauskis
7
0
0
Robertas Rimutis
7
0
0
Simas Pranauskas
5
0
0
Dovydas Narkus
3
1
0
Edvardas Vlasovas
2
0
0
Mantas Pakamanis
1
0
0
Tauridas Paulius
0
0
0
Giedrius Jurevičius
0
0
0
Sergej Palijčuk
0
0
0
Buvę komandos žaidėjai
Žaidėjas
Sužaistos rungtynės (11)
Turas
Data
Komanda
Rezultatas
Komanda
1
2017-11-20
BEGA
6:12
FK "ŽEBENKŠTIS"
2
2017-12-01
FK "ŽEBENKŠTIS"
7:2
EDM STATYBA-SENDVARIS
3
2017-12-08
FK "GRANATA"
4:20
FK "ŽEBENKŠTIS"
4
2017-12-14
FK "ŽEBENKŠTIS"
6:4
KLAIPĖDOS POLICIJA
5
2018-02-19
MEMEL
3:9
FK "ŽEBENKŠTIS"
6
2018-01-11
FK "ŽEBENKŠTIS"
1:2
NAUTICA
7
2018-01-19
VIENUOLIKĖ-ELVITRANSA
9:13
FK "ŽEBENKŠTIS"
8
2018-01-25
FK "ŽEBENKŠTIS"
12:6
AGLUONA-GARANT GROUP
9
2018-02-05
MEGLARAS
1:13
FK "ŽEBENKŠTIS"
10
2018-02-09
VAKARŲ FRONTAS
4:8
FK "ŽEBENKŠTIS"
11
2018-02-15
FK "ŽEBENKŠTIS"
8:6
FK "KONTEKA"
13
2018-02-26
FK "ŽEBENKŠTIS"
3:3
EDM STATYBA-SENDVARIS
14
2018-03-16
NAUTICA
3:6
FK "ŽEBENKŠTIS"

Sekančios rungtynės
Table 'klff_nauja.tvarkarastis3' doesn't existTable 'klff_nauja.tvarkarastis3' doesn't exist
Turas
Data
Komanda
Komanda

Table 'klff_nauja.tvarkarastis3' doesn't exist

Šios dienos rungtynės
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
5 turas.

20.15
ELVITRANSA - KLAIPĖDOS FM-2
Stadiono salė
(Sportininkų g. 46)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
5 turas.

21.15
SPARTA - FK VS-JONUŠAI
Stadiono salė
(Sportininkų g. 46)
Klaipėdos regiono moterų salės futbolo pirmenybės
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. BANGA 1 3
2. KLAIPĖDOS FM 2 3
3. LCC MOOSE FC 2 3
4. FK JAKAI 1 0
Klaipėdos m. salės futbolo pirmenybės
  A pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. SPARTA 4 12
2. KLAIPĖDA CITY 4 9
3. FK VS-JONUŠAI 3 9
4. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 3 6
5. LCC MOOSE FC 4 6
6. FK GIRULIAI 3 3
7. ELVITRANSA 3 3
8. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 4 0
9. KLAIPĖDOS FM-2 4 0
  B pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 4 12
2. NAUTICA 4 9
3. FK ŽEBENKŠTIS 5 9
4. FK GRANATA 4 6
5. PORT MARE 4 6
6. FK VIENUOLIKĖ 5 4
7. EDM STATYBA-SENDVARIS 4 3
8. KLAIPĖDOS POLICIJA 4 1
  C pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KRANTONA 5 15
2. KRUOPA 4 12
3. KLAIPĖDA CITY B 4 9
4. FC SUOLIUKAS 5 7
5. MEMEL 4 3
6. KFA AKADEMIJA 4 3
7. KLAIPĖDOS FM-1 4 1
8. FK MOSĖDIS 4 0
KLFF partneriai