FK "KONTEKA"
Logotipas
Informacija
7
PERGALĖS
0
LYGIOSIOS
4
PRALAIMĖJIMAI
21
TAŠKAI
104 (vid. 9.45)
ĮMUŠTA
70 (vid. 6.36)
PRALEISTA
34
SANTYKIS

Rezultatyviausi komandos žaidėjai
Martynas VėlyvisAlmantas EidėjusDovydas ŠaulysMatas IlginisAleksas Šiburkis
42 įvarč.32 įvarč.13 įvarč.13 įvarč.10 įvarč.

Komandos sudėtis
Žaidėjas
Martynas Vėlyvis
42
0
0
Almantas Eidėjus
32
1
0
Dovydas Šaulys
13
0
0
Matas Ilginis
13
0
0
Aleksas Šiburkis
10
0
0
Vilius Jurčius
6
0
0
Vilius Šiburkis
5
0
0
Edgaras Voitechovskis.
4
0
0
Arnas Dumbrauskas
3
0
0
Regimantas Raštutis
2
0
0
Liudvikas Alminas
1
0
0
Audrius Sutkus
1
0
0
Valentinas Rumiancevas
0
0
0
Andrius Eidėjus
0
0
0
Saulius Nemanius
0
0
0
Edgaras Petrauskis
0
0
0
Gerardas Ruzgys
0
0
0
Mantas Mockus
0
0
0
Buvę komandos žaidėjai
Žaidėjas
Sužaistos rungtynės (11)
Turas
Data
Komanda
Rezultatas
Komanda
1
2017-11-23
VAKARŲ FRONTAS
8:7
FK "KONTEKA"
2
2017-11-27
FK "KONTEKA"
13:10
BEGA
3
2017-12-04
EDM STATYBA-SENDVARIS
5:6
FK "KONTEKA"
3
2017-12-21
KLAIPĖDOS POLICIJA
4:15
FK "KONTEKA"
4
2018-02-05
FK "KONTEKA"
14:10
FK "GRANATA"
6
2018-01-12
FK "KONTEKA"
17:3
MEMEL
7
2018-01-18
NAUTICA
6:4
FK "KONTEKA"
8
2018-01-22
FK "KONTEKA"
5:8
VIENUOLIKĖ-ELVITRANSA
9
2018-02-01
AGLUONA-GARANT GROUP
4:6
FK "KONTEKA"
10
2018-01-29
FK "KONTEKA"
11:3
MEGLARAS
11
2018-02-15
FK "ŽEBENKŠTIS"
8:6
FK "KONTEKA"
12
2018-02-22
FK "KONTEKA"
10:4
BEGA
13
2018-03-01
NAUTICA
5:5
FK "KONTEKA"
14
2018-03-05
EDM STATYBA-SENDVARIS
4:3
FK "KONTEKA"

Sekančios rungtynės
Table 'klff_nauja.tvarkarastis3' doesn't existTable 'klff_nauja.tvarkarastis3' doesn't exist
Turas
Data
Komanda
Komanda

Table 'klff_nauja.tvarkarastis3' doesn't exist

Šios dienos rungtynės
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
I lyga
5 turas.

19.30
SAREMA - PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS
Didžioji salė (Taikos pr. 61a)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybių
II lyga
5 turas.

14.30
TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI - FK "GRANATA"
Stadiono salė (Sportininkų g. 46)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybių
II lyga
6 turas.

20.30
LCC MOOSE FC - EDM STATYBA-SENDVARIS
Didžioji salė (Taikos pr. 61a)

Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybių I lyga
Komanda R. Tašk.
1. KRANTONA 5 15
2. KLAIPĖDA CITY 5 12
3. KLAIPĖDOS FM-ATLANTAS 5 9
4. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 4 9
5. FK "JAKAI-EKOAMŽIUS" 5 9
6. KELPA 4 6
7. FK "ŽEBENKŠTIS" 5 3
8. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 4 3
9. SAREMA 4 3
10. ATVIROS JAUNIMO ERDVĖS 5 0
Pilna turnyrinė lentelė >>
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybių II lygos A pogrupis
Komanda R. Tašk.
1. STOGANDRA 5 15
2. KRUOPA 4 12
3. FC "SUOLIUKAS" 4 9
4. LCC MOOSE FC 4 6
5. EDM STATYBA-SENDVARIS 5 6
6. AGLUONA-GARANT GROUP 4 4
7. ATVIROS JAUNIMO ERDVĖS B 5 3
8. KFA AKADEMIJA-DITUVA 4 3
9. MEMEL 5 1
Pilna turnyrinė lentelė >>
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybių II lygos B pogrupis
Komanda R. Tašk.
1. KLAIPĖDOS UOSTAS 5 15
2. FK "GRANATA" 4 9
3. SPARTA 4 9
4. KLAIPĖDA CITY B 5 9
5. VIENUOLIKĖ-ELVITRANSA 4 7
6. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 3 3
7. NAUTICA 4 3
8. MEGLARAS-DANĖS PERLAS 5 1
9. KLAIPĖDOS POLICIJA 4 0
Pilna turnyrinė lentelė >>
KLFF partneriai





LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
Komanda R. Tašk.
1. Plikių "SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS" 14 39
2. Klaipėdos "SAREMA" 14 24
3. Klaipėdos "EDM STATYBA-SENDVARIS" 14 21
4. Klaipėdos "ATLANTAS B" 10 21
5. Klaipėdos "SPARTA-BALTAI" 14 15
6. Klaipėdos FK "GRANATA" 14 0
Pilna turnyrinė lentelė >>
Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
Komanda R. Tašk.
1. SAREMA 21 56
2. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS-MEMELHAUS 21 51
3. KLAIPĖDA CITY 21 50
4. FC "SUOLIUKAS" 21 49
5. ADRIJUS-KLAIPĖDOS SPORTO PROJEKTAI 21 47
6. ELVITRANSA 21 39
7. NAUTICA 21 38
8. TOBULA INSTALIACIJA-HIKVISION 21 38
9. EDM STATYBA-SENDVARIS 21 38
10. FK "JAKAI" 21 37
11. KRUOPA 21 35
12. FK "GRANATA" 21 33
13. KLAIPĖDOS UOSTAS 21 32
14. AGLUONA-GARANT GROUP 21 30
15. SPARTA 21 23
16. FELIŪGA 21 21
17. FOTOAPARATAS.LT 21 14
18. VAKARŲ FRONTAS 21 13
19. TITANIC-KFA 21 9
20. MEGLARAS 21 8
21. MEMEL 21 4
22. ATVIROS JAUNIMO ERDVĖS 21 2
Pilna turnyrinė lentelė >>