BEGA
Logotipas
Informacija
5
PERGALĖS
1
LYGIOSIOS
5
PRALAIMĖJIMAI
16
TAŠKAI
69 (vid. 6.27)
ĮMUŠTA
73 (vid. 6.64)
PRALEISTA
-4
SANTYKIS

Rezultatyviausi komandos žaidėjai
Mindaugas ŠimkusRobertas TranasMantas ZubavičiusTadas KarinauskasGvidas Kulbickas
20 įvarč.17 įvarč.13 įvarč.12 įvarč.5 įvarč.

Komandos sudėtis
Žaidėjas
Mindaugas Šimkus
20
0
0
Robertas Tranas
17
0
0
Mantas Zubavičius
13
0
0
Tadas Karinauskas
12
0
0
Gvidas Kulbickas
5
0
0
Šarūnas Juodelis
3
0
0
Robertas Ringys
2
0
0
Giedrius Juodis
0
0
0
Aidas Zorys
0
0
0
Vaidas Liutkus
0
0
0
Mindaugas Juodelis
0
0
0
Aidas Mazalas
0
0
0
Mantas Gvazdinskas
0
0
0
Darius Gotlibas
0
0
0
Romualdas Žukauskas
0
0
0
Gintautas Tiškevičius
0
0
0
Erikas Pocius
0
0
0
Artūras Janušas
0
0
0
Tomas Kilpys
0
0
0
Andrius Puotkalis
0
0
0
Jaunius Zimantas
0
0
0
Dainius Vaitkus
0
0
0
Alvydas Gagilas
0
0
0
Mantas Andrulis
0
0
0
Buvę komandos žaidėjai
Žaidėjas
Sužaistos rungtynės (11)
Turas
Data
Komanda
Rezultatas
Komanda
1
2017-11-20
BEGA
6:12
FK "ŽEBENKŠTIS"
2
2017-11-27
FK "KONTEKA"
13:10
BEGA
3
2017-12-04
BEGA
5:3
VAKARŲ FRONTAS
4
2017-12-11
BEGA
6:6
EDM STATYBA-SENDVARIS
5
2018-02-19
FK "GRANATA"
7:3
BEGA
6
2018-01-08
BEGA
7:4
KLAIPĖDOS POLICIJA
7
2018-01-15
MEMEL
5:7
BEGA
8
2018-01-25
BEGA
2:5
NAUTICA
9
2018-01-29
VIENUOLIKĖ-ELVITRANSA
7:9
BEGA
10
2018-02-08
BEGA
8:4
AGLUONA-GARANT GROUP
11
2018-02-12
MEGLARAS
7:6
BEGA
12
2018-02-22
FK "KONTEKA"
10:4
BEGA

Sekančios rungtynės
Table 'klff_nauja.tvarkarastis3' doesn't existTable 'klff_nauja.tvarkarastis3' doesn't exist
Turas
Data
Komanda
Komanda

Table 'klff_nauja.tvarkarastis3' doesn't exist

Šios dienos rungtynės:
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės -
6 turas.

20.15
Klaipėdos "ATLANTAS B" - Klaipėdos FK "GRANATA"
Klaipėdos dirbtinės dangos stadionas (Sportininkų g. 46)
Klaipėdos miesto 8x8 pirmenybės
19 turas.

19.00
FOTOAPARATAS.LT - TITANIC-KFA
Mažoji aikšte
(Sportininkų g.46)
Klaipėdos miesto 8x8 pirmenybės
19 turas.

20.05
KRUOPA - MEGLARAS
Mažoji aikšte
(Sportininkų g.46)
Klaipėdos miesto 8x8 pirmenybės
19 turas.

21.10
KLAIPĖDOS UOSTAS - ADRIJUS-KLAIPĖDOS SPORTO PROJEKTAI
Mažoji aikšte
(Sportininkų g.46)
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
Komanda R. Tašk.
1. Plikių "SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS" 6 18
2. Klaipėdos "SAREMA" 8 18
3. Klaipėdos "EDM STATYBA-SENDVARIS" 9 9
4. Klaipėdos "SPARTA-BALTAI" 8 9
5. Klaipėdos "ATLANTAS B" 2 6
6. Klaipėdos FK "GRANATA" 7 0
Pilna turnyrinė lentelė >>
Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
Komanda R. Tašk.
1. SAREMA 18 47
2. KLAIPĖDA CITY 19 44
3. FC "SUOLIUKAS" 18 40
4. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS-MEMELHAUS 17 39
5. ADRIJUS-KLAIPĖDOS SPORTO PROJEKTAI 18 38
6. TOBULA INSTALIACIJA-HIKVISION 19 37
7. FK "JAKAI" 19 37
8. EDM STATYBA-SENDVARIS 18 35
9. NAUTICA 19 35
10. ELVITRANSA 19 33
11. KRUOPA 19 31
12. AGLUONA-GARANT GROUP 19 30
13. KLAIPĖDOS UOSTAS 18 29
14. FK "GRANATA" 19 27
15. SPARTA 18 23
16. FELIŪGA 18 14
17. FOTOAPARATAS.LT 19 14
18. VAKARŲ FRONTAS 17 12
19. MEGLARAS 19 8
20. TITANIC-KFA 19 6
21. MEMEL 18 4
22. ATVIROS JAUNIMO ERDVĖS 19 2
Pilna turnyrinė lentelė >>
KLFF partneriai