BEGA
Logotipas
Informacija
5
PERGALĖS
1
LYGIOSIOS
5
PRALAIMĖJIMAI
16
TAŠKAI
69 (vid. 6.27)
ĮMUŠTA
73 (vid. 6.64)
PRALEISTA
-4
SANTYKIS

Rezultatyviausi komandos žaidėjai
Mindaugas ŠimkusRobertas TranasMantas ZubavičiusTadas KarinauskasGvidas Kulbickas
20 įvarč.17 įvarč.13 įvarč.12 įvarč.5 įvarč.

Komandos sudėtis
Žaidėjas
Mindaugas Šimkus
20
0
0
Robertas Tranas
17
0
0
Mantas Zubavičius
13
0
0
Tadas Karinauskas
12
0
0
Gvidas Kulbickas
5
0
0
Šarūnas Juodelis
3
0
0
Robertas Ringys
2
0
0
Giedrius Juodis
0
0
0
Aidas Zorys
0
0
0
Vaidas Liutkus
0
0
0
Mindaugas Juodelis
0
0
0
Aidas Mazalas
0
0
0
Mantas Gvazdinskas
0
0
0
Darius Gotlibas
0
0
0
Romualdas Žukauskas
0
0
0
Gintautas Tiškevičius
0
0
0
Erikas Pocius
0
0
0
Artūras Janušas
0
0
0
Tomas Kilpys
0
0
0
Andrius Puotkalis
0
0
0
Jaunius Zimantas
0
0
0
Dainius Vaitkus
0
0
0
Alvydas Gagilas
0
0
0
Mantas Andrulis
0
0
0
Buvę komandos žaidėjai
Žaidėjas
Sužaistos rungtynės (11)
Turas
Data
Komanda
Rezultatas
Komanda
1
2017-11-20
BEGA
6:12
FK "ŽEBENKŠTIS"
2
2017-11-27
FK "KONTEKA"
13:10
BEGA
3
2017-12-04
BEGA
5:3
VAKARŲ FRONTAS
4
2017-12-11
BEGA
6:6
EDM STATYBA-SENDVARIS
5
2018-02-19
FK "GRANATA"
7:3
BEGA
6
2018-01-08
BEGA
7:4
KLAIPĖDOS POLICIJA
7
2018-01-15
MEMEL
5:7
BEGA
8
2018-01-25
BEGA
2:5
NAUTICA
9
2018-01-29
VIENUOLIKĖ-ELVITRANSA
7:9
BEGA
10
2018-02-08
BEGA
8:4
AGLUONA-GARANT GROUP
11
2018-02-12
MEGLARAS
7:6
BEGA
12
2018-02-22
FK "KONTEKA"
10:4
BEGA

Sekančios rungtynės
Table 'klff_nauja.tvarkarastis3' doesn't existTable 'klff_nauja.tvarkarastis3' doesn't exist
Turas
Data
Komanda
Komanda

Table 'klff_nauja.tvarkarastis3' doesn't exist

Šios dienos rungtynės
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
I lyga
5 turas.

19.30
SAREMA - PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS
Didžioji salė (Taikos pr. 61a)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybių
II lyga
5 turas.

14.30
TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI - FK "GRANATA"
Stadiono salė (Sportininkų g. 46)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybių
II lyga
6 turas.

20.30
LCC MOOSE FC - EDM STATYBA-SENDVARIS
Didžioji salė (Taikos pr. 61a)

Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybių I lyga
Komanda R. Tašk.
1. KRANTONA 5 15
2. KLAIPĖDA CITY 5 12
3. KLAIPĖDOS FM-ATLANTAS 5 9
4. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 4 9
5. FK "JAKAI-EKOAMŽIUS" 5 9
6. KELPA 4 6
7. FK "ŽEBENKŠTIS" 5 3
8. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 4 3
9. SAREMA 4 3
10. ATVIROS JAUNIMO ERDVĖS 5 0
Pilna turnyrinė lentelė >>
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybių II lygos A pogrupis
Komanda R. Tašk.
1. STOGANDRA 5 15
2. KRUOPA 4 12
3. FC "SUOLIUKAS" 4 9
4. LCC MOOSE FC 4 6
5. EDM STATYBA-SENDVARIS 5 6
6. AGLUONA-GARANT GROUP 4 4
7. ATVIROS JAUNIMO ERDVĖS B 5 3
8. KFA AKADEMIJA-DITUVA 4 3
9. MEMEL 5 1
Pilna turnyrinė lentelė >>
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybių II lygos B pogrupis
Komanda R. Tašk.
1. KLAIPĖDOS UOSTAS 5 15
2. FK "GRANATA" 4 9
3. SPARTA 4 9
4. KLAIPĖDA CITY B 5 9
5. VIENUOLIKĖ-ELVITRANSA 4 7
6. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 3 3
7. NAUTICA 4 3
8. MEGLARAS-DANĖS PERLAS 5 1
9. KLAIPĖDOS POLICIJA 4 0
Pilna turnyrinė lentelė >>
KLFF partneriai





LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
Komanda R. Tašk.
1. Plikių "SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS" 14 39
2. Klaipėdos "SAREMA" 14 24
3. Klaipėdos "EDM STATYBA-SENDVARIS" 14 21
4. Klaipėdos "ATLANTAS B" 10 21
5. Klaipėdos "SPARTA-BALTAI" 14 15
6. Klaipėdos FK "GRANATA" 14 0
Pilna turnyrinė lentelė >>
Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
Komanda R. Tašk.
1. SAREMA 21 56
2. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS-MEMELHAUS 21 51
3. KLAIPĖDA CITY 21 50
4. FC "SUOLIUKAS" 21 49
5. ADRIJUS-KLAIPĖDOS SPORTO PROJEKTAI 21 47
6. ELVITRANSA 21 39
7. NAUTICA 21 38
8. TOBULA INSTALIACIJA-HIKVISION 21 38
9. EDM STATYBA-SENDVARIS 21 38
10. FK "JAKAI" 21 37
11. KRUOPA 21 35
12. FK "GRANATA" 21 33
13. KLAIPĖDOS UOSTAS 21 32
14. AGLUONA-GARANT GROUP 21 30
15. SPARTA 21 23
16. FELIŪGA 21 21
17. FOTOAPARATAS.LT 21 14
18. VAKARŲ FRONTAS 21 13
19. TITANIC-KFA 21 9
20. MEGLARAS 21 8
21. MEMEL 21 4
22. ATVIROS JAUNIMO ERDVĖS 21 2
Pilna turnyrinė lentelė >>