NAUTICA
Logotipas
Informacija
10
PERGALĖS
1
LYGIOSIOS
0
PRALAIMĖJIMAI
31
TAŠKAI
67 (vid. 6.09)
ĮMUŠTA
28 (vid. 2.55)
PRALEISTA
39
SANTYKIS

Rezultatyviausi komandos žaidėjai
Kiril ČiupalovMaksim JegorovGerman MichnoEdmundas GaigalasMarsel Balasanov
16 įvarč.11 įvarč.10 įvarč.6 įvarč.6 įvarč.

Komandos sudėtis
Žaidėjas
Kiril Čiupalov
16
0
0
Maksim Jegorov
11
0
0
German Michno
10
0
0
Edmundas Gaigalas
6
1
0
Marsel Balasanov
6
0
1
Renatas Mosejevas
5
0
0
Timur Cyvaniuk
5
0
1
Aurimas Barsteika
5
0
0
Mindaugas Kinčius
3
0
0
Marius Stoukus
2
0
0
Nerijus Kosmakovas
2
0
0
Deividas Gedminas
1
0
0
Aleksandr Vasiljev
1
0
0
Andrej Višnevskij
0
0
0
Artiom Korotjich
0
0
1
Kiril Iovov
0
0
0
Ilja Petrov
0
0
0
Andrius Kaušpėdas
0
0
0
Lukas Kereišis
0
0
0
Genadij Loginovič
0
0
0
Georgijs Mavlins
0
0
0
Ruslan Ašurov
0
0
0
Aleksej Ivanickij
0
0
0
Giga Imnadzė
0
0
0
Lukas Nedzinskas
0
1
0
Buvę komandos žaidėjai
Žaidėjas
Sužaistos rungtynės (11)
Turas
Data
Komanda
Rezultatas
Komanda
1
2017-11-23
MEMEL
1:10
NAUTICA
2
2017-11-27
NAUTICA
10:2
VAKARŲ FRONTAS
3
2017-12-07
NAUTICA
3:2
VIENUOLIKĖ-ELVITRANSA
4
2017-12-14
AGLUONA-GARANT GROUP
3:5
NAUTICA
5
2017-12-21
NAUTICA
4:3
MEGLARAS
6
2018-01-11
FK "ŽEBENKŠTIS"
1:2
NAUTICA
7
2018-01-18
NAUTICA
6:4
FK "KONTEKA"
8
2018-01-25
BEGA
2:5
NAUTICA
9
2018-01-30
NAUTICA
6:1
EDM STATYBA-SENDVARIS
10
2018-02-08
NAUTICA
6:6
FK "GRANATA"
11
2018-02-15
NAUTICA
10:3
KLAIPĖDOS POLICIJA
13
2018-03-01
NAUTICA
5:5
FK "KONTEKA"
14
2018-03-16
NAUTICA
3:6
FK "ŽEBENKŠTIS"

Sekančios rungtynės
Table 'klff_nauja.tvarkarastis3' doesn't existTable 'klff_nauja.tvarkarastis3' doesn't exist
Turas
Data
Komanda
Komanda

Table 'klff_nauja.tvarkarastis3' doesn't exist

Šios dienos rungtynės:
Klaipėdos miesto 8x8 pirmenybės
10 turas.

19.00
FOTOAPARATAS.LT - KLAIPĖDOS UOSTAS
Mažoji aikšte
(Sportininkų g.46)
Klaipėdos miesto 8x8 pirmenybės
10 turas.

20.05
MEMEL - FK "JAKAI"
Mažoji aikšte
(Sportininkų g.46)
Klaipėdos miesto 8x8 pirmenybės
10 turas.

21.10
ATVIROS JAUNIMO ERDVĖS - KRUOPA
Mažoji aikšte
(Sportininkų g.46)
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
Komanda R. Tašk.
1. Plikių "SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS" 4 12
2. Klaipėdos "SAREMA" 4 9
3. Klaipėdos "SPARTA-BALTAI" 4 6
4. Klaipėdos "EDM STATYBA-SENDVARIS" 4 3
5. Klaipėdos FK "GRANATA" 4 0
Pilna turnyrinė lentelė >>
Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
Komanda R. Tašk.
1. SAREMA 9 22
2. ELVITRANSA 9 22
3. EDM STATYBA-SENDVARIS 9 21
4. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS-MEMELHAUS 8 19
5. KRUOPA 9 19
6. KLAIPĖDA CITY 7 18
7. FC "SUOLIUKAS" 8 18
8. FK "JAKAI" 9 18
9. NAUTICA 8 18
10. ADRIJUS-KLAIPĖDOS SPORTO PROJEKTAI 9 16
11. TOBULA INSTALIACIJA-HIKVISION 9 14
12. FELIŪGA 9 12
13. KLAIPĖDOS UOSTAS 9 10
14. AGLUONA-GARANT GROUP 9 10
15. SPARTA 9 10
16. VAKARŲ FRONTAS 7 8
17. FK "GRANATA" 8 7
18. MEGLARAS 9 4
19. MEMEL 8 3
20. TITANIC-KFA 9 3
21. ATVIROS JAUNIMO ERDVĖS 9 1
22. FOTOAPARATAS.LT 8 0
Pilna turnyrinė lentelė >>
KLFF partneriai