EDM STATYBA-SENDVARIS
Logotipas
Informacija
7
PERGALĖS
1
LYGIOSIOS
3
PRALAIMĖJIMAI
22
TAŠKAI
76 (vid. 6.91)
ĮMUŠTA
36 (vid. 3.27)
PRALEISTA
40
SANTYKIS

Rezultatyviausi komandos žaidėjai
Benas AlseikaRobertas GudasGvidas LeliukasKarolis TendysOvidijus Musulas
12 įvarč.12 įvarč.11 įvarč.10 įvarč.9 įvarč.

Komandos sudėtis
Žaidėjas
Benas Alseika
12
1
0
Robertas Gudas
12
0
0
Gvidas Leliukas
11
0
0
Karolis Tendys
10
0
0
Ovidijus Musulas
9
0
0
Ugnius Petrikas
7
0
0
Tadas Jurkus
7
0
0
Nedas Kneita
6
0
0
Marius Bukauskas
2
0
0
Tomas Jasulevičius
1
0
0
Tomas Navardauskas
1
0
0
Mindaugas Seminavičius
0
0
0
Martynas Matuza
0
0
0
Šarūnas Bačko
0
0
0
Sergėjus Bačko
0
0
0
Buvę komandos žaidėjai
Žaidėjas
Martynas Vėlyvis
11
1
0
Sužaistos rungtynės (11)
Turas
Data
Komanda
Rezultatas
Komanda
1
2017-11-23
EDM STATYBA-SENDVARIS
8:1
MEGLARAS
2
2017-12-01
FK "ŽEBENKŠTIS"
7:2
EDM STATYBA-SENDVARIS
3
2017-12-04
EDM STATYBA-SENDVARIS
5:6
FK "KONTEKA"
4
2017-12-11
BEGA
6:6
EDM STATYBA-SENDVARIS
5
2017-12-18
EDM STATYBA-SENDVARIS
9:2
VAKARŲ FRONTAS
6
2018-01-08
EDM STATYBA-SENDVARIS
4:3
FK "GRANATA"
7
2018-01-18
KLAIPĖDOS POLICIJA
1:9
EDM STATYBA-SENDVARIS
8
2018-01-22
EDM STATYBA-SENDVARIS
16:1
MEMEL
9
2018-01-30
NAUTICA
6:1
EDM STATYBA-SENDVARIS
10
2018-02-08
EDM STATYBA-SENDVARIS
11:1
VIENUOLIKĖ-ELVITRANSA
11
2018-02-15
AGLUONA-GARANT GROUP
2:5
EDM STATYBA-SENDVARIS
12
2018-02-20
EDM STATYBA-SENDVARIS
6:4
AGLUONA-GARANT GROUP
13
2018-02-26
FK "ŽEBENKŠTIS"
3:3
EDM STATYBA-SENDVARIS
14
2018-03-05
EDM STATYBA-SENDVARIS
4:3
FK "KONTEKA"

Sekančios rungtynės
Table 'klff_nauja.tvarkarastis3' doesn't existTable 'klff_nauja.tvarkarastis3' doesn't exist
Turas
Data
Komanda
Komanda

Table 'klff_nauja.tvarkarastis3' doesn't exist

Šios dienos rungtynės:
Klaipėdos miesto 8x8 pirmenybės
10 turas.

19.00
FOTOAPARATAS.LT - KLAIPĖDOS UOSTAS
Mažoji aikšte
(Sportininkų g.46)
Klaipėdos miesto 8x8 pirmenybės
10 turas.

20.05
MEMEL - FK "JAKAI"
Mažoji aikšte
(Sportininkų g.46)
Klaipėdos miesto 8x8 pirmenybės
10 turas.

21.10
ATVIROS JAUNIMO ERDVĖS - KRUOPA
Mažoji aikšte
(Sportininkų g.46)
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
Komanda R. Tašk.
1. Plikių "SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS" 4 12
2. Klaipėdos "SAREMA" 4 9
3. Klaipėdos "SPARTA-BALTAI" 4 6
4. Klaipėdos "EDM STATYBA-SENDVARIS" 4 3
5. Klaipėdos FK "GRANATA" 4 0
Pilna turnyrinė lentelė >>
Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
Komanda R. Tašk.
1. SAREMA 9 22
2. ELVITRANSA 9 22
3. EDM STATYBA-SENDVARIS 9 21
4. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS-MEMELHAUS 8 19
5. KRUOPA 9 19
6. KLAIPĖDA CITY 7 18
7. FC "SUOLIUKAS" 8 18
8. FK "JAKAI" 9 18
9. NAUTICA 8 18
10. ADRIJUS-KLAIPĖDOS SPORTO PROJEKTAI 9 16
11. TOBULA INSTALIACIJA-HIKVISION 9 14
12. FELIŪGA 9 12
13. KLAIPĖDOS UOSTAS 9 10
14. AGLUONA-GARANT GROUP 9 10
15. SPARTA 9 10
16. VAKARŲ FRONTAS 7 8
17. FK "GRANATA" 8 7
18. MEGLARAS 9 4
19. MEMEL 8 3
20. TITANIC-KFA 9 3
21. ATVIROS JAUNIMO ERDVĖS 9 1
22. FOTOAPARATAS.LT 8 0
Pilna turnyrinė lentelė >>
KLFF partneriai