VIENUOLIKĖ-ELVITRANSA
Logotipas
Informacija
4
PERGALĖS
3
LYGIOSIOS
4
PRALAIMĖJIMAI
15
TAŠKAI
58 (vid. 5.27)
ĮMUŠTA
60 (vid. 5.45)
PRALEISTA
-2
SANTYKIS

Rezultatyviausi komandos žaidėjai
Mantas RazonasVitalis MarozasMarkas Martinas ŠuikaRamūnas KruopysDeividas Fiodorovas
12 įvarč.10 įvarč.10 įvarč.6 įvarč.4 įvarč.

Komandos sudėtis
Žaidėjas
Mantas Razonas
12
0
0
Vitalis Marozas
10
0
0
Markas Martinas Šuika
10
0
0
Ramūnas Kruopys
6
0
0
Deividas Fiodorovas
4
1
0
Nerijus Šliogeris
3
0
0
Vitalijus Albrikas
3
0
0
Marius Narušis
3
2
0
Luis Rosa
2
0
0
Rokas Markauskas
2
1
0
Arnoldas Kumšlys
2
0
0
Deividas Račkauskas
1
0
0
Elijus Pavlovas
0
1
0
Mindaugas Davidavičius
0
1
0
Aurimas Barauskis
0
0
0
Elijus Vilimas
0
0
0
Buvę komandos žaidėjai
Žaidėjas
Sužaistos rungtynės (11)
Turas
Data
Komanda
Rezultatas
Komanda
1
2017-11-24
KLAIPĖDOS POLICIJA
2:6
VIENUOLIKĖ-ELVITRANSA
2
2017-12-01
VIENUOLIKĖ-ELVITRANSA
4:4
MEMEL
3
2017-12-07
NAUTICA
3:2
VIENUOLIKĖ-ELVITRANSA
4
2017-12-11
VAKARŲ FRONTAS
4:7
VIENUOLIKĖ-ELVITRANSA
5
2017-12-21
VIENUOLIKĖ-ELVITRANSA
2:2
AGLUONA-GARANT GROUP
6
2018-01-11
MEGLARAS
3:3
VIENUOLIKĖ-ELVITRANSA
7
2018-01-19
VIENUOLIKĖ-ELVITRANSA
9:13
FK "ŽEBENKŠTIS"
8
2018-01-22
FK "KONTEKA"
5:8
VIENUOLIKĖ-ELVITRANSA
9
2018-01-29
VIENUOLIKĖ-ELVITRANSA
7:9
BEGA
10
2018-02-08
EDM STATYBA-SENDVARIS
11:1
VIENUOLIKĖ-ELVITRANSA
11
2018-02-12
VIENUOLIKĖ-ELVITRANSA
9:4
FK "GRANATA"

Sekančios rungtynės
Table 'klff_nauja.tvarkarastis3' doesn't existTable 'klff_nauja.tvarkarastis3' doesn't exist
Turas
Data
Komanda
Komanda

Table 'klff_nauja.tvarkarastis3' doesn't exist

Šios dienos rungtynės
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
5 turas.

20.30
KLAIPĖDOS FM-1 - MEMEL
Stadiono salė
(Sportininkų g. 46)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
5 turas.

21.00
PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS - FK GRANATA
Didžioji salė
(Taikos pr. 61a)
Klaipėdos regiono moterų salės futbolo pirmenybės
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. BANGA 1 3
2. KLAIPĖDOS FM 2 3
3. LCC MOOSE FC 2 3
4. FK JAKAI 1 0
Klaipėdos m. salės futbolo pirmenybės
  A pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. FK VS-JONUŠAI 4 12
2. SPARTA 5 12
3. KLAIPĖDA CITY 4 9
4. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 3 6
5. LCC MOOSE FC 4 6
6. ELVITRANSA 4 6
7. FK GIRULIAI 3 3
8. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 4 0
9. KLAIPĖDOS FM-2 5 0
  B pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 4 12
2. NAUTICA 4 9
3. FK ŽEBENKŠTIS 5 9
4. FK GRANATA 4 6
5. PORT MARE 4 6
6. FK VIENUOLIKĖ 5 4
7. EDM STATYBA-SENDVARIS 4 3
8. KLAIPĖDOS POLICIJA 4 1
  C pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KRANTONA 5 15
2. KRUOPA 4 12
3. KLAIPĖDA CITY B 4 9
4. FC SUOLIUKAS 5 7
5. KFA AKADEMIJA 5 6
6. MEMEL 4 3
7. KLAIPĖDOS FM-1 4 1
8. FK MOSĖDIS 5 0
KLFF partneriai