AGLUONA-GARANT GROUP
Logotipas
Informacija
5
PERGALĖS
1
LYGIOSIOS
5
PRALAIMĖJIMAI
16
TAŠKAI
45 (vid. 4.09)
ĮMUŠTA
54 (vid. 4.91)
PRALEISTA
-9
SANTYKIS

Rezultatyviausi komandos žaidėjai
Tomas PetraškaVidmantas KemzūraAndrius IvanovasAndrius AlunderisVytautas Zablockis
10 įvarč.7 įvarč.6 įvarč.6 įvarč.5 įvarč.

Komandos sudėtis
Žaidėjas
Tomas Petraška
10
0
0
Vidmantas Kemzūra
7
0
0
Andrius Ivanovas
6
0
0
Andrius Alunderis
6
0
0
Vytautas Zablockis
5
0
0
Mindaugas Jasas
4
0
0
Jevgenij Slugin
4
1
0
Ivan Božok
3
0
0
Eimantas Šeškevičius
2
0
0
Ignas Kvedaras
1
0
0
Mindaugas Liutkus
1
0
0
Vytautas Meištinis
0
0
0
Laurynas Urbikas
0
0
0
Aurimas Stripinis
0
0
0
Žilvinas Ribaltavičius
0
0
0
Buvę komandos žaidėjai
Žaidėjas
Lukas Nedzinskas
1
0
0
Sužaistos rungtynės (11)
Turas
Data
Komanda
Rezultatas
Komanda
1
2017-11-23
FK "GRANATA"
4:5
AGLUONA-GARANT GROUP
2
2017-12-01
AGLUONA-GARANT GROUP
5:2
KLAIPĖDOS POLICIJA
3
2017-12-07
MEMEL
3:6
AGLUONA-GARANT GROUP
4
2017-12-14
AGLUONA-GARANT GROUP
3:5
NAUTICA
5
2017-12-21
VIENUOLIKĖ-ELVITRANSA
2:2
AGLUONA-GARANT GROUP
6
2018-01-11
VAKARŲ FRONTAS
3:4
AGLUONA-GARANT GROUP
7
2018-01-18
AGLUONA-GARANT GROUP
5:4
MEGLARAS
8
2018-01-25
FK "ŽEBENKŠTIS"
12:6
AGLUONA-GARANT GROUP
9
2018-02-01
AGLUONA-GARANT GROUP
4:6
FK "KONTEKA"
10
2018-02-08
BEGA
8:4
AGLUONA-GARANT GROUP
11
2018-02-15
AGLUONA-GARANT GROUP
2:5
EDM STATYBA-SENDVARIS
12
2018-02-20
EDM STATYBA-SENDVARIS
6:4
AGLUONA-GARANT GROUP

Sekančios rungtynės
Table 'klff_nauja.tvarkarastis3' doesn't existTable 'klff_nauja.tvarkarastis3' doesn't exist
Turas
Data
Komanda
Komanda

Table 'klff_nauja.tvarkarastis3' doesn't exist

Šios dienos rungtynės
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
I lyga
8 turas.

21.00
KLAIPĖDOS FM-ATLANTAS - SAREMA
Didžioji salė (Taikos pr. 61a)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybių
II lyga
8 turas.

20.00
KLAIPĖDOS POLICIJA - SPARTA
Stadiono salė (Sportininkų g. 46)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybių
II lyga
8 turas.

21.00
KLAIPĖDOS UOSTAS - KLAIPĖDA CITY B
Stadiono salė (Sportininkų g. 46)

Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybių I lyga
Komanda R. Tašk.
1. KRANTONA 8 21
2. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 7 18
3. KLAIPĖDA CITY 8 18
4. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 8 12
5. KLAIPĖDOS FM-ATLANTAS 7 10
6. FK "JAKAI-EKOAMŽIUS" 8 9
7. KELPA 6 9
8. FK "ŽEBENKŠTIS" 7 7
9. SAREMA 7 6
10. ATVIROS JAUNIMO ERDVĖS 8 0
Pilna turnyrinė lentelė >>
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybių II lygos A pogrupis
Komanda R. Tašk.
1. STOGANDRA 7 21
2. KRUOPA 7 18
3. FC "SUOLIUKAS" 7 15
4. EDM STATYBA-SENDVARIS 7 12
5. AGLUONA-GARANT GROUP 7 10
6. LCC MOOSE FC 7 9
7. KFA AKADEMIJA-DITUVA 7 6
8. ATVIROS JAUNIMO ERDVĖS B 7 3
9. MEMEL 8 1
Pilna turnyrinė lentelė >>
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybių II lygos B pogrupis
Komanda R. Tašk.
1. KLAIPĖDOS UOSTAS 6 18
2. KLAIPĖDA CITY B 7 15
3. SPARTA 6 12
4. NAUTICA 7 12
5. FK "GRANATA" 7 12
6. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 7 12
7. VIENUOLIKĖ-ELVITRANSA 7 7
8. MEGLARAS-DANĖS PERLAS 7 1
9. KLAIPĖDOS POLICIJA 6 0
Pilna turnyrinė lentelė >>
KLFF partneriai





LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
Komanda R. Tašk.
1. Plikių "SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS" 14 39
2. Klaipėdos "SAREMA" 14 24
3. Klaipėdos "EDM STATYBA-SENDVARIS" 14 21
4. Klaipėdos "ATLANTAS B" 10 21
5. Klaipėdos "SPARTA-BALTAI" 14 15
6. Klaipėdos FK "GRANATA" 14 0
Pilna turnyrinė lentelė >>
Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
Komanda R. Tašk.
1. SAREMA 21 56
2. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS-MEMELHAUS 21 51
3. KLAIPĖDA CITY 21 50
4. FC "SUOLIUKAS" 21 49
5. ADRIJUS-KLAIPĖDOS SPORTO PROJEKTAI 21 47
6. ELVITRANSA 21 39
7. NAUTICA 21 38
8. TOBULA INSTALIACIJA-HIKVISION 21 38
9. EDM STATYBA-SENDVARIS 21 38
10. FK "JAKAI" 21 37
11. KRUOPA 21 35
12. FK "GRANATA" 21 33
13. KLAIPĖDOS UOSTAS 21 32
14. AGLUONA-GARANT GROUP 21 30
15. SPARTA 21 23
16. FELIŪGA 21 21
17. FOTOAPARATAS.LT 21 14
18. VAKARŲ FRONTAS 21 13
19. TITANIC-KFA 21 9
20. MEGLARAS 21 8
21. MEMEL 21 4
22. ATVIROS JAUNIMO ERDVĖS 21 2
Pilna turnyrinė lentelė >>