MEGLARAS
Logotipas
Informacija
4
PERGALĖS
1
LYGIOSIOS
6
PRALAIMĖJIMAI
13
TAŠKAI
47 (vid. 4.27)
ĮMUŠTA
65 (vid. 5.91)
PRALEISTA
-18
SANTYKIS

Rezultatyviausi komandos žaidėjai
Lukas JonušisJevgenij GaroškaMindaugas DrąsutisArtūras StučysAurimas Tamkevičius
13 įvarč.10 įvarč.5 įvarč.4 įvarč.2 įvarč.

Komandos sudėtis
Žaidėjas
Lukas Jonušis
13
0
0
Jevgenij Garoška
10
0
0
Mindaugas Drąsutis
5
0
0
Artūras Stučys
4
0
0
Aurimas Tamkevičius
2
0
0
Aleksey Limanets
2
0
0
Deivydas Balčiūnas
1
1
0
Ramūnas Čekavičius
1
1
1
Nerijus Butkus
1
0
0
Laurynas Vilkas
1
0
0
Vygandas Burškys
1
0
0
Renardas Vaitkus
1
0
0
Bartas Butinas
1
1
0
Arūnas Šilgalis
1
0
0
Vaidas Skripkauskas
1
0
0
Agnius Čepas
0
0
0
Evaldas Dargis
0
0
0
Mantas Pakalniškis
0
0
0
Gytis Ragauskas
0
0
0
Anton Ščinov
0
0
0
Lev Gomeniuk
0
1
0
Michail Vinogradov
0
0
0
Pranas Griškevičius
0
0
0
Nerijus Sakalauskis
0
0
0
Rokas Galinis
0
1
0
Buvę komandos žaidėjai
Žaidėjas
Sužaistos rungtynės (11)
Turas
Data
Komanda
Rezultatas
Komanda
1
2017-11-23
EDM STATYBA-SENDVARIS
8:1
MEGLARAS
2
2017-11-27
MEGLARAS
11:3
FK "GRANATA"
3
2017-12-07
KLAIPĖDOS POLICIJA
2:7
MEGLARAS
4
2017-12-14
MEGLARAS
5:2
MEMEL
5
2017-12-21
NAUTICA
4:3
MEGLARAS
6
2018-01-11
MEGLARAS
3:3
VIENUOLIKĖ-ELVITRANSA
7
2018-01-18
AGLUONA-GARANT GROUP
5:4
MEGLARAS
8
2018-01-26
VAKARŲ FRONTAS
8:2
MEGLARAS
9
2018-02-05
MEGLARAS
1:13
FK "ŽEBENKŠTIS"
10
2018-01-29
FK "KONTEKA"
11:3
MEGLARAS
11
2018-02-12
MEGLARAS
7:6
BEGA

Sekančios rungtynės
Table 'klff_nauja.tvarkarastis3' doesn't existTable 'klff_nauja.tvarkarastis3' doesn't exist
Turas
Data
Komanda
Komanda

Table 'klff_nauja.tvarkarastis3' doesn't exist

Šios dienos rungtynės
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
5 turas.

20.15
ELVITRANSA - KLAIPĖDOS FM-2
Stadiono salė
(Sportininkų g. 46)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
5 turas.

21.15
SPARTA - FK VS-JONUŠAI
Stadiono salė
(Sportininkų g. 46)
Klaipėdos regiono moterų salės futbolo pirmenybės
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. BANGA 1 3
2. KLAIPĖDOS FM 2 3
3. LCC MOOSE FC 2 3
4. FK JAKAI 1 0
Klaipėdos m. salės futbolo pirmenybės
  A pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. SPARTA 4 12
2. KLAIPĖDA CITY 4 9
3. FK VS-JONUŠAI 3 9
4. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 3 6
5. LCC MOOSE FC 4 6
6. FK GIRULIAI 3 3
7. ELVITRANSA 3 3
8. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 4 0
9. KLAIPĖDOS FM-2 4 0
  B pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 4 12
2. NAUTICA 4 9
3. FK ŽEBENKŠTIS 5 9
4. FK GRANATA 4 6
5. PORT MARE 4 6
6. FK VIENUOLIKĖ 5 4
7. EDM STATYBA-SENDVARIS 4 3
8. KLAIPĖDOS POLICIJA 4 1
  C pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KRANTONA 5 15
2. KRUOPA 4 12
3. KLAIPĖDA CITY B 4 9
4. FC SUOLIUKAS 5 7
5. MEMEL 4 3
6. KFA AKADEMIJA 4 3
7. KLAIPĖDOS FM-1 4 1
8. FK MOSĖDIS 4 0
KLFF partneriai