Rezultatai
Turas
Data
Komanda
Rezultatas
Komanda
13
2018-03-03
TITANIC 3:3 KRANTONA
13
2018-02-28
KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 6:4 KUSK-MIŠKO PASAKA
12
2018-02-22
KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 3:6 KRANTONA
12
2018-02-21
TITANIC 3:2 KUSK-MIŠKO PASAKA
11
2018-02-13
KRANTONA 13:6 FM-2000
11
2018-02-13
KUSK-MIŠKO PASAKA 10:9 FK "JAKAI"
10
2018-02-07
TITANIC 4:4 KUSK-MIŠKO PASAKA
10
2018-02-05
SAREMA 10:0 FM-99
10
2018-02-05
KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 6:6 KRANTONA
10
2018-02-05
FK "JAKAI" 10:0 FM-2000
9
2018-01-31
TITANIC 6:4 KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS
9
2018-01-30
SAREMA 5:6 FM-2000
9
2018-01-29
FM-99 4:5 FK "JAKAI"
9
2018-01-29
KUSK-MIŠKO PASAKA 3:4 KRANTONA
8
2018-01-24
KRANTONA 1:3 TITANIC
8
2018-01-23
FK "JAKAI" 5:9 SAREMA
8
2018-01-22
FM-99 6:5 FM-2000
8
2018-01-22
KUSK-MIŠKO PASAKA 5:6 KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS
7
2018-01-17
FM-99 3:8 TITANIC
7
2018-01-16
KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 19:5 FM-2000
7
2018-01-15
KUSK-MIŠKO PASAKA 10:4 FK "JAKAI"
7
2018-01-15
SAREMA 3:9 KRANTONA
6
2018-01-10
TITANIC 9:7 KUSK-MIŠKO PASAKA
6
2018-01-09
KRANTONA 12:2 FM-2000
6
2018-01-08
SAREMA 4:16 FM-99
6
2018-01-08
FK "JAKAI" 4:18 KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS
2
2018-01-03
KRANTONA 4:3 TITANIC
5
2017-12-20
KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 8:10 TITANIC
5
2017-12-19
FM-2000 3:8 FK "JAKAI"
5
2017-12-18
FM-99 4:7 KRANTONA
5
2017-12-18
KUSK-MIŠKO PASAKA 3:2 SAREMA
4
2017-12-13
TITANIC 4:6 FM-2000
4
2017-12-12
KRANTONA 6:4 FK "JAKAI"
4
2017-12-11
FM-99 12:11 KUSK-MIŠKO PASAKA
4
2017-12-11
SAREMA 2:13 KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS
3
2017-12-06
FK "JAKAI" 3:4 TITANIC
3
2017-12-05
FM-2000 5:3 SAREMA
3
2017-12-04
KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 8:5 FM-99
3
2017-12-04
KUSK-MIŠKO PASAKA 9:2 KRANTONA
2
2017-11-28
FM-99 5:9 FM-2000
2
2017-11-28
SAREMA 4:6 FK "JAKAI"
2
2017-11-27
KUSK-MIŠKO PASAKA 4:3 KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS
1
2017-11-22
TITANIC 8:2 SAREMA
1
2017-11-21
FK "JAKAI" 6:3 FM-99
1
2017-11-20
FM-2000 4:14 KUSK-MIŠKO PASAKA
1
2017-11-20
KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 5:3 KRANTONA
Šios dienos rungtynės:
Klaipėdos miesto 8x8 pirmenybės
10 turas.

19.00
FOTOAPARATAS.LT - KLAIPĖDOS UOSTAS
Mažoji aikšte
(Sportininkų g.46)
Klaipėdos miesto 8x8 pirmenybės
10 turas.

20.05
MEMEL - FK "JAKAI"
Mažoji aikšte
(Sportininkų g.46)
Klaipėdos miesto 8x8 pirmenybės
10 turas.

21.10
ATVIROS JAUNIMO ERDVĖS - KRUOPA
Mažoji aikšte
(Sportininkų g.46)
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
Komanda R. Tašk.
1. Plikių "SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS" 4 12
2. Klaipėdos "SAREMA" 4 9
3. Klaipėdos "SPARTA-BALTAI" 4 6
4. Klaipėdos "EDM STATYBA-SENDVARIS" 4 3
5. Klaipėdos FK "GRANATA" 4 0
Pilna turnyrinė lentelė >>
Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
Komanda R. Tašk.
1. SAREMA 9 22
2. ELVITRANSA 9 22
3. EDM STATYBA-SENDVARIS 9 21
4. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS-MEMELHAUS 8 19
5. KRUOPA 9 19
6. KLAIPĖDA CITY 7 18
7. FC "SUOLIUKAS" 8 18
8. FK "JAKAI" 9 18
9. NAUTICA 8 18
10. ADRIJUS-KLAIPĖDOS SPORTO PROJEKTAI 9 16
11. TOBULA INSTALIACIJA-HIKVISION 9 14
12. FELIŪGA 9 12
13. KLAIPĖDOS UOSTAS 9 10
14. AGLUONA-GARANT GROUP 9 10
15. SPARTA 9 10
16. VAKARŲ FRONTAS 7 8
17. FK "GRANATA" 8 7
18. MEGLARAS 9 4
19. MEMEL 8 3
20. TITANIC-KFA 9 3
21. ATVIROS JAUNIMO ERDVĖS 9 1
22. FOTOAPARATAS.LT 8 0
Pilna turnyrinė lentelė >>