Rezultatai
Turas
Data
Komanda
Rezultatas
Komanda
14
2018-03-16
NAUTICA 3:6 FK "ŽEBENKŠTIS"
14
2018-03-05
EDM STATYBA-SENDVARIS 4:3 FK "KONTEKA"
13
2018-03-01
NAUTICA 5:5 FK "KONTEKA"
13
2018-02-26
FK "ŽEBENKŠTIS" 3:3 EDM STATYBA-SENDVARIS
12
2018-02-22
FK "KONTEKA" 10:4 BEGA
12
2018-02-20
EDM STATYBA-SENDVARIS 6:4 AGLUONA-GARANT GROUP
5
2018-02-19
FK "GRANATA" 7:3 BEGA
5
2018-02-19
MEMEL 3:9 FK "ŽEBENKŠTIS"
11
2018-02-15
AGLUONA-GARANT GROUP 2:5 EDM STATYBA-SENDVARIS
11
2018-02-15
FK "ŽEBENKŠTIS" 8:6 FK "KONTEKA"
11
2018-02-15
NAUTICA 10:3 KLAIPĖDOS POLICIJA
11
2018-02-13
MEMEL 6:17 VAKARŲ FRONTAS
11
2018-02-12
VIENUOLIKĖ-ELVITRANSA 9:4 FK "GRANATA"
11
2018-02-12
MEGLARAS 7:6 BEGA
10
2018-02-09
VAKARŲ FRONTAS 4:8 FK "ŽEBENKŠTIS"
10
2018-02-09
KLAIPĖDOS POLICIJA 9:5 MEMEL
10
2018-02-08
BEGA 8:4 AGLUONA-GARANT GROUP
10
2018-02-08
EDM STATYBA-SENDVARIS 11:1 VIENUOLIKĖ-ELVITRANSA
10
2018-02-08
NAUTICA 6:6 FK "GRANATA"
9
2018-02-05
MEGLARAS 1:13 FK "ŽEBENKŠTIS"
4
2018-02-05
FK "KONTEKA" 14:10 FK "GRANATA"
9
2018-02-02
MEMEL 6:6 FK "GRANATA"
9
2018-02-01
KLAIPĖDOS POLICIJA 3:10 VAKARŲ FRONTAS
9
2018-02-01
AGLUONA-GARANT GROUP 4:6 FK "KONTEKA"
9
2018-01-30
NAUTICA 6:1 EDM STATYBA-SENDVARIS
10
2018-01-29
FK "KONTEKA" 11:3 MEGLARAS
9
2018-01-29
VIENUOLIKĖ-ELVITRANSA 7:9 BEGA
8
2018-01-26
VAKARŲ FRONTAS 8:2 MEGLARAS
8
2018-01-25
FK "ŽEBENKŠTIS" 12:6 AGLUONA-GARANT GROUP
8
2018-01-25
FK "GRANATA" 9:8 KLAIPĖDOS POLICIJA
8
2018-01-25
BEGA 2:5 NAUTICA
8
2018-01-22
FK "KONTEKA" 5:8 VIENUOLIKĖ-ELVITRANSA
8
2018-01-22
EDM STATYBA-SENDVARIS 16:1 MEMEL
7
2018-01-19
VIENUOLIKĖ-ELVITRANSA 9:13 FK "ŽEBENKŠTIS"
7
2018-01-18
KLAIPĖDOS POLICIJA 1:9 EDM STATYBA-SENDVARIS
7
2018-01-18
AGLUONA-GARANT GROUP 5:4 MEGLARAS
7
2018-01-18
NAUTICA 6:4 FK "KONTEKA"
7
2018-01-15
MEMEL 5:7 BEGA
7
2018-01-15
FK "GRANATA" 8:7 VAKARŲ FRONTAS
6
2018-01-12
FK "KONTEKA" 17:3 MEMEL
6
2018-01-11
MEGLARAS 3:3 VIENUOLIKĖ-ELVITRANSA
6
2018-01-11
VAKARŲ FRONTAS 3:4 AGLUONA-GARANT GROUP
6
2018-01-11
FK "ŽEBENKŠTIS" 1:2 NAUTICA
6
2018-01-08
BEGA 7:4 KLAIPĖDOS POLICIJA
6
2018-01-08
EDM STATYBA-SENDVARIS 4:3 FK "GRANATA"
5
2017-12-21
VIENUOLIKĖ-ELVITRANSA 2:2 AGLUONA-GARANT GROUP
5
2017-12-21
NAUTICA 4:3 MEGLARAS
3
2017-12-21
KLAIPĖDOS POLICIJA 4:15 FK "KONTEKA"
5
2017-12-18
EDM STATYBA-SENDVARIS 9:2 VAKARŲ FRONTAS
4
2017-12-14
MEGLARAS 5:2 MEMEL
4
2017-12-14
FK "ŽEBENKŠTIS" 6:4 KLAIPĖDOS POLICIJA
4
2017-12-14
AGLUONA-GARANT GROUP 3:5 NAUTICA
4
2017-12-11
BEGA 6:6 EDM STATYBA-SENDVARIS
4
2017-12-11
VAKARŲ FRONTAS 4:7 VIENUOLIKĖ-ELVITRANSA
3
2017-12-08
FK "GRANATA" 4:20 FK "ŽEBENKŠTIS"
3
2017-12-07
KLAIPĖDOS POLICIJA 2:7 MEGLARAS
3
2017-12-07
MEMEL 3:6 AGLUONA-GARANT GROUP
3
2017-12-07
NAUTICA 3:2 VIENUOLIKĖ-ELVITRANSA
3
2017-12-04
BEGA 5:3 VAKARŲ FRONTAS
3
2017-12-04
EDM STATYBA-SENDVARIS 5:6 FK "KONTEKA"
2
2017-12-01
AGLUONA-GARANT GROUP 5:2 KLAIPĖDOS POLICIJA
2
2017-12-01
FK "ŽEBENKŠTIS" 7:2 EDM STATYBA-SENDVARIS
2
2017-12-01
VIENUOLIKĖ-ELVITRANSA 4:4 MEMEL
2
2017-11-27
FK "KONTEKA" 13:10 BEGA
2
2017-11-27
MEGLARAS 11:3 FK "GRANATA"
2
2017-11-27
NAUTICA 10:2 VAKARŲ FRONTAS
1
2017-11-24
KLAIPĖDOS POLICIJA 2:6 VIENUOLIKĖ-ELVITRANSA
1
2017-11-23
EDM STATYBA-SENDVARIS 8:1 MEGLARAS
1
2017-11-23
FK "GRANATA" 4:5 AGLUONA-GARANT GROUP
1
2017-11-23
VAKARŲ FRONTAS 8:7 FK "KONTEKA"
1
2017-11-23
MEMEL 1:10 NAUTICA
1
2017-11-20
BEGA 6:12 FK "ŽEBENKŠTIS"
Šios dienos rungtynės
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
I lyga
5 turas.

19.30
SAREMA - PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS
Didžioji salė (Taikos pr. 61a)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybių
II lyga
5 turas.

14.30
TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI - FK "GRANATA"
Stadiono salė (Sportininkų g. 46)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybių
II lyga
6 turas.

20.30
LCC MOOSE FC - EDM STATYBA-SENDVARIS
Didžioji salė (Taikos pr. 61a)

Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybių I lyga
Komanda R. Tašk.
1. KRANTONA 5 15
2. KLAIPĖDA CITY 5 12
3. KLAIPĖDOS FM-ATLANTAS 5 9
4. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 4 9
5. FK "JAKAI-EKOAMŽIUS" 5 9
6. KELPA 4 6
7. FK "ŽEBENKŠTIS" 5 3
8. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 4 3
9. SAREMA 4 3
10. ATVIROS JAUNIMO ERDVĖS 5 0
Pilna turnyrinė lentelė >>
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybių II lygos A pogrupis
Komanda R. Tašk.
1. STOGANDRA 5 15
2. KRUOPA 4 12
3. FC "SUOLIUKAS" 4 9
4. LCC MOOSE FC 4 6
5. EDM STATYBA-SENDVARIS 5 6
6. AGLUONA-GARANT GROUP 4 4
7. ATVIROS JAUNIMO ERDVĖS B 5 3
8. KFA AKADEMIJA-DITUVA 4 3
9. MEMEL 5 1
Pilna turnyrinė lentelė >>
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybių II lygos B pogrupis
Komanda R. Tašk.
1. KLAIPĖDOS UOSTAS 5 15
2. FK "GRANATA" 4 9
3. SPARTA 4 9
4. KLAIPĖDA CITY B 5 9
5. VIENUOLIKĖ-ELVITRANSA 4 7
6. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 3 3
7. NAUTICA 4 3
8. MEGLARAS-DANĖS PERLAS 5 1
9. KLAIPĖDOS POLICIJA 4 0
Pilna turnyrinė lentelė >>
KLFF partneriai





LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
Komanda R. Tašk.
1. Plikių "SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS" 14 39
2. Klaipėdos "SAREMA" 14 24
3. Klaipėdos "EDM STATYBA-SENDVARIS" 14 21
4. Klaipėdos "ATLANTAS B" 10 21
5. Klaipėdos "SPARTA-BALTAI" 14 15
6. Klaipėdos FK "GRANATA" 14 0
Pilna turnyrinė lentelė >>
Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
Komanda R. Tašk.
1. SAREMA 21 56
2. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS-MEMELHAUS 21 51
3. KLAIPĖDA CITY 21 50
4. FC "SUOLIUKAS" 21 49
5. ADRIJUS-KLAIPĖDOS SPORTO PROJEKTAI 21 47
6. ELVITRANSA 21 39
7. NAUTICA 21 38
8. TOBULA INSTALIACIJA-HIKVISION 21 38
9. EDM STATYBA-SENDVARIS 21 38
10. FK "JAKAI" 21 37
11. KRUOPA 21 35
12. FK "GRANATA" 21 33
13. KLAIPĖDOS UOSTAS 21 32
14. AGLUONA-GARANT GROUP 21 30
15. SPARTA 21 23
16. FELIŪGA 21 21
17. FOTOAPARATAS.LT 21 14
18. VAKARŲ FRONTAS 21 13
19. TITANIC-KFA 21 9
20. MEGLARAS 21 8
21. MEMEL 21 4
22. ATVIROS JAUNIMO ERDVĖS 21 2
Pilna turnyrinė lentelė >>