Rezultatai
Turas
Data
Komanda
Rezultatas
Komanda
14
2018-03-16
NAUTICA 3:6 FK "ŽEBENKŠTIS"
14
2018-03-05
EDM STATYBA-SENDVARIS 4:3 FK "KONTEKA"
13
2018-03-01
NAUTICA 5:5 FK "KONTEKA"
13
2018-02-26
FK "ŽEBENKŠTIS" 3:3 EDM STATYBA-SENDVARIS
12
2018-02-22
FK "KONTEKA" 10:4 BEGA
12
2018-02-20
EDM STATYBA-SENDVARIS 6:4 AGLUONA-GARANT GROUP
5
2018-02-19
FK "GRANATA" 7:3 BEGA
5
2018-02-19
MEMEL 3:9 FK "ŽEBENKŠTIS"
11
2018-02-15
AGLUONA-GARANT GROUP 2:5 EDM STATYBA-SENDVARIS
11
2018-02-15
FK "ŽEBENKŠTIS" 8:6 FK "KONTEKA"
11
2018-02-15
NAUTICA 10:3 KLAIPĖDOS POLICIJA
11
2018-02-13
MEMEL 6:17 VAKARŲ FRONTAS
11
2018-02-12
VIENUOLIKĖ-ELVITRANSA 9:4 FK "GRANATA"
11
2018-02-12
MEGLARAS 7:6 BEGA
10
2018-02-09
VAKARŲ FRONTAS 4:8 FK "ŽEBENKŠTIS"
10
2018-02-09
KLAIPĖDOS POLICIJA 9:5 MEMEL
10
2018-02-08
BEGA 8:4 AGLUONA-GARANT GROUP
10
2018-02-08
EDM STATYBA-SENDVARIS 11:1 VIENUOLIKĖ-ELVITRANSA
10
2018-02-08
NAUTICA 6:6 FK "GRANATA"
9
2018-02-05
MEGLARAS 1:13 FK "ŽEBENKŠTIS"
4
2018-02-05
FK "KONTEKA" 14:10 FK "GRANATA"
9
2018-02-02
MEMEL 6:6 FK "GRANATA"
9
2018-02-01
KLAIPĖDOS POLICIJA 3:10 VAKARŲ FRONTAS
9
2018-02-01
AGLUONA-GARANT GROUP 4:6 FK "KONTEKA"
9
2018-01-30
NAUTICA 6:1 EDM STATYBA-SENDVARIS
10
2018-01-29
FK "KONTEKA" 11:3 MEGLARAS
9
2018-01-29
VIENUOLIKĖ-ELVITRANSA 7:9 BEGA
8
2018-01-26
VAKARŲ FRONTAS 8:2 MEGLARAS
8
2018-01-25
FK "ŽEBENKŠTIS" 12:6 AGLUONA-GARANT GROUP
8
2018-01-25
FK "GRANATA" 9:8 KLAIPĖDOS POLICIJA
8
2018-01-25
BEGA 2:5 NAUTICA
8
2018-01-22
FK "KONTEKA" 5:8 VIENUOLIKĖ-ELVITRANSA
8
2018-01-22
EDM STATYBA-SENDVARIS 16:1 MEMEL
7
2018-01-19
VIENUOLIKĖ-ELVITRANSA 9:13 FK "ŽEBENKŠTIS"
7
2018-01-18
KLAIPĖDOS POLICIJA 1:9 EDM STATYBA-SENDVARIS
7
2018-01-18
AGLUONA-GARANT GROUP 5:4 MEGLARAS
7
2018-01-18
NAUTICA 6:4 FK "KONTEKA"
7
2018-01-15
MEMEL 5:7 BEGA
7
2018-01-15
FK "GRANATA" 8:7 VAKARŲ FRONTAS
6
2018-01-12
FK "KONTEKA" 17:3 MEMEL
6
2018-01-11
MEGLARAS 3:3 VIENUOLIKĖ-ELVITRANSA
6
2018-01-11
VAKARŲ FRONTAS 3:4 AGLUONA-GARANT GROUP
6
2018-01-11
FK "ŽEBENKŠTIS" 1:2 NAUTICA
6
2018-01-08
BEGA 7:4 KLAIPĖDOS POLICIJA
6
2018-01-08
EDM STATYBA-SENDVARIS 4:3 FK "GRANATA"
5
2017-12-21
VIENUOLIKĖ-ELVITRANSA 2:2 AGLUONA-GARANT GROUP
5
2017-12-21
NAUTICA 4:3 MEGLARAS
3
2017-12-21
KLAIPĖDOS POLICIJA 4:15 FK "KONTEKA"
5
2017-12-18
EDM STATYBA-SENDVARIS 9:2 VAKARŲ FRONTAS
4
2017-12-14
MEGLARAS 5:2 MEMEL
4
2017-12-14
FK "ŽEBENKŠTIS" 6:4 KLAIPĖDOS POLICIJA
4
2017-12-14
AGLUONA-GARANT GROUP 3:5 NAUTICA
4
2017-12-11
BEGA 6:6 EDM STATYBA-SENDVARIS
4
2017-12-11
VAKARŲ FRONTAS 4:7 VIENUOLIKĖ-ELVITRANSA
3
2017-12-08
FK "GRANATA" 4:20 FK "ŽEBENKŠTIS"
3
2017-12-07
KLAIPĖDOS POLICIJA 2:7 MEGLARAS
3
2017-12-07
MEMEL 3:6 AGLUONA-GARANT GROUP
3
2017-12-07
NAUTICA 3:2 VIENUOLIKĖ-ELVITRANSA
3
2017-12-04
BEGA 5:3 VAKARŲ FRONTAS
3
2017-12-04
EDM STATYBA-SENDVARIS 5:6 FK "KONTEKA"
2
2017-12-01
AGLUONA-GARANT GROUP 5:2 KLAIPĖDOS POLICIJA
2
2017-12-01
FK "ŽEBENKŠTIS" 7:2 EDM STATYBA-SENDVARIS
2
2017-12-01
VIENUOLIKĖ-ELVITRANSA 4:4 MEMEL
2
2017-11-27
FK "KONTEKA" 13:10 BEGA
2
2017-11-27
MEGLARAS 11:3 FK "GRANATA"
2
2017-11-27
NAUTICA 10:2 VAKARŲ FRONTAS
1
2017-11-24
KLAIPĖDOS POLICIJA 2:6 VIENUOLIKĖ-ELVITRANSA
1
2017-11-23
EDM STATYBA-SENDVARIS 8:1 MEGLARAS
1
2017-11-23
FK "GRANATA" 4:5 AGLUONA-GARANT GROUP
1
2017-11-23
VAKARŲ FRONTAS 8:7 FK "KONTEKA"
1
2017-11-23
MEMEL 1:10 NAUTICA
1
2017-11-20
BEGA 6:12 FK "ŽEBENKŠTIS"
Šios dienos rungtynės
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės

Šiandien rungtynių nėra.

Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
19.00
15 turas
GARANT GROUP - KLAIPĖDA CITY

Turnyrinės lentelės
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. NEPTŪNAS B 8 24
2. EDM STATYBA-SENDVARIS 8 13
3. ROSA B 7 10
4. KLAIPĖDOS FM-2004 8 9
5. SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS 8 9
6. FK VS-JONUŠAI 7 2


Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 14 34
2. FK "VS-JONUŠAI" 14 33
3. GARANT GROUP 13 32
4. KFA-FC NEPTŪNAS 14 31
5. FK SMK 14 25
6. EDM STATYBA-SENDVARIS 14 24
7. KLAIPĖDA CITY 13 23
8. NAUTICA 14 22
9. FK "GRANATA" 14 21
10. FC "SUOLIUKAS" 14 18
11. NEWLINK.LT 14 10
12. VAKARŲ FRONTAS 14 10
13. FK MOSĖDIS 14 9
14. FELIŪGA 14 7
15. FK PLIUSAS 14 3


Klaipėdos miesto veteranų (35+) 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. NAUTICA-ATLANTO VETERANAI 10 25
2. EDM STATYBA-SENDVARIS 10 22
3. FK SOKERIS 10 19
4. MEMEL 10 10
5. KRUOPA 10 6
6. DANĖS PERLAS 10 6

KLFF partneriai



KLFF.lt - 2015