2017-12-20, 5 turas.
Vieta: Didžioji salė (Taikos pr. 61a)Teisėjai: Edmundas Gaigalas, Vladimir Gerasimov
KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 8:10 TITANIC
(2:7)
KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS
Rungtynių eiga
TITANIC
Marius Komovas
Aurimas Skurdelis
Paulius Lotužys
Algimantas Bačianskis
Tomas Tamošauskas
Donatas Surblys
Gvidas Juška
Audrius Tolis
Ernestas Razonas
4 min. 0:1
Vytas Kurmis
6 min. 0:2
Eimantas Mongirdas
Donatas Surblys
9 min. 1:2
12 min. 1:3
Donatas Stankevičius
13 min. 1:4
Vytas Kurmis
14 min. 1:5
Vytas Kurmis
19 min. 1:6
Andrius Jotko
20 min. 1:7
Tadas Gudauskas
Aurimas Skurdelis
22 min. 2:7
Aurimas Skurdelis
29 min. 3:7
32 min. 3:8
Andrius Jotko
33 min. 3:9
Andrius Jotko
Tomas Tamošauskas
36 min. 4:9
37 min. 4:10
Dovydas Zakrevskij
Paulius Lotužys
39 min. 5:10
Donatas Surblys
45 min. 6:10
Tomas Tamošauskas
46 min. 7:10
Gvidas Juška
49 min. 8:10
Khaled Menani
Dovydas Zakrevskij
Emantas Mongirdas
Tadas Gudauskas
Vytas Kurmis
Anton Ananjev
Andrius Jotko
Donatas Stankevičius

Nuobaudos
Geltonos kortelės : Tadas Gudauskas, Anton Ananjev.
Raudonos kortelės : .

Šios dienos rungtynės:
Klaipėdos miesto 8x8 pirmenybės
10 turas.

19.00
FOTOAPARATAS.LT - KLAIPĖDOS UOSTAS
Mažoji aikšte
(Sportininkų g.46)
Klaipėdos miesto 8x8 pirmenybės
10 turas.

20.05
MEMEL - FK "JAKAI"
Mažoji aikšte
(Sportininkų g.46)
Klaipėdos miesto 8x8 pirmenybės
10 turas.

21.10
ATVIROS JAUNIMO ERDVĖS - KRUOPA
Mažoji aikšte
(Sportininkų g.46)
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
Komanda R. Tašk.
1. Plikių "SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS" 4 12
2. Klaipėdos "SAREMA" 4 9
3. Klaipėdos "SPARTA-BALTAI" 4 6
4. Klaipėdos "EDM STATYBA-SENDVARIS" 4 3
5. Klaipėdos FK "GRANATA" 4 0
Pilna turnyrinė lentelė >>
Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
Komanda R. Tašk.
1. SAREMA 9 22
2. ELVITRANSA 9 22
3. EDM STATYBA-SENDVARIS 9 21
4. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS-MEMELHAUS 8 19
5. KRUOPA 9 19
6. KLAIPĖDA CITY 7 18
7. FC "SUOLIUKAS" 8 18
8. FK "JAKAI" 9 18
9. NAUTICA 8 18
10. ADRIJUS-KLAIPĖDOS SPORTO PROJEKTAI 9 16
11. TOBULA INSTALIACIJA-HIKVISION 9 14
12. FELIŪGA 9 12
13. KLAIPĖDOS UOSTAS 9 10
14. AGLUONA-GARANT GROUP 9 10
15. SPARTA 9 10
16. VAKARŲ FRONTAS 7 8
17. FK "GRANATA" 8 7
18. MEGLARAS 9 4
19. MEMEL 8 3
20. TITANIC-KFA 9 3
21. ATVIROS JAUNIMO ERDVĖS 9 1
22. FOTOAPARATAS.LT 8 0
Pilna turnyrinė lentelė >>