2017-12-20, 5 turas.
Vieta: Didžioji salė (Taikos pr. 61a)Teisėjai: Edmundas Gaigalas, Vladimir Gerasimov
KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 8:10 TITANIC
(2:7)
KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS
Rungtynių eiga
TITANIC
Marius Komovas
Aurimas Skurdelis
Paulius Lotužys
Algimantas Bačianskis
Tomas Tamošauskas
Donatas Surblys
Gvidas Juška
Audrius Tolis
Ernestas Razonas
4 min. 0:1
Vytas Kurmis
6 min. 0:2
Eimantas Mongirdas
Donatas Surblys
9 min. 1:2
12 min. 1:3
Donatas Stankevičius
13 min. 1:4
Vytas Kurmis
14 min. 1:5
Vytas Kurmis
19 min. 1:6
Andrius Jotko
20 min. 1:7
Tadas Gudauskas
Aurimas Skurdelis
22 min. 2:7
Aurimas Skurdelis
29 min. 3:7
32 min. 3:8
Andrius Jotko
33 min. 3:9
Andrius Jotko
Tomas Tamošauskas
36 min. 4:9
37 min. 4:10
Dovydas Zakrevskij
Paulius Lotužys
39 min. 5:10
Donatas Surblys
45 min. 6:10
Tomas Tamošauskas
46 min. 7:10
Gvidas Juška
49 min. 8:10
Khaled Menani
Dovydas Zakrevskij
Emantas Mongirdas
Tadas Gudauskas
Vytas Kurmis
Anton Ananjev
Andrius Jotko
Donatas Stankevičius

Nuobaudos
Geltonos kortelės : Tadas Gudauskas, Anton Ananjev.
Raudonos kortelės : .

Šios dienos rungtynės:
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybių I lyga -
7 turas.

20.00
KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS - FM-2000
KU salė
(Sportininkų g. 13)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybių I lyga
Komanda R. Tašk.
1. KUSK-MIŠKO PASAKA 7 15
2. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 6 12
3. TITANIC 6 12
4. KRANTONA 6 12
5. FK "JAKAI" 7 9
6. FM-2000 6 9
7. FM-99 6 6
8. SAREMA 6 0
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybių II lyga
Komanda R. Tašk.
1. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 6 16
2. KRUOPA 5 13
3. KLAIPĖDOS UOSTAS 5 10
4. SPARTA 5 10
5. KLAIPĖDA CITY 5 6
6. FC "SUOLIUKAS" 5 6
7. STOGANDRA 6 6
8. LCC MOOSE FC 5 3
9. FA "KORALAS" 6 0
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybių III lyga
Komanda R. Tašk.
1. NAUTICA 6 18
2. AGLUONA-GARANT GROUP 6 13
3. FK "ŽEBENKŠTIS" 5 12
4. FK "KONTEKA" 5 12
5. EDM STATYBA-SENDVARIS 6 10
6. MEGLARAS 6 10
7. VIENUOLIKĖ-ELVITRANSA 6 9
8. BEGA 5 7
9. VAKARŲ FRONTAS 6 3
10. MEMEL 5 1
11. FK "GRANATA" 4 0
12. KLAIPĖDOS POLICIJA 6 0