2018-01-08, 6 turas.
Vieta: KU salė (Sportininkų g. 13)Teisėjai: Edmundas Gaigalas, Saulius Atmanavičius
FK "JAKAI" 4:18 KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS
(1:10)
FK "JAKAI"
Rungtynių eiga
KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS
Linas Šmaižys
Žygimantas Stirbys
Simonas Alsys
Laurynas Gedmintas
Tadas Vitkauskas
Tadas Kazauskas
Martynas Agintas
3 min. 0:1
Donatas Navikas
4 min. 0:2
Tomas Tamošauskas
Martynas Agintas
6 min. 1:2
8 min. 1:3
Donatas Navikas
10 min. 1:4
Donatas Navikas
13 min. 1:5
Ernestas Razonas
13 min. 1:6
Audrius Tolis
19 min. 1:7
Donatas Navikas
22 min. 1:8
Ernestas Razonas
22 min. 1:9
Ernestas Razonas
25 min. 1:10
Donatas Navikas
28 min. 1:11
Gvidas Juška
30 min. 1:12
Tomas Tamošauskas
Laurynas Gedmintas
31 min. 2:12
Simonas Alsys
33 min. 3:12
36 min. 3:13
Donatas Surblys
37 min. 3:14
Aurimas Skurdelis
39 min. 3:15
Donatas Navikas
40 min. 3:16
Donatas Navikas
47 min. 3:17
Donatas Surblys
Tadas Kazlauskas
48 min. 4:17
50 min. 4:18
Donatas Navikas
Martynas Draukšas
Aurimas Skurdelis
Tomas Tamošauskas
Donatas Surblys
Donatas Navikas
Gvidas Juška
Audrius Tolis
Ernestas Razonas

Nuobaudos
Geltonos kortelės : .
Raudonos kortelės : .

Šios dienos rungtynės:
Klaipėdos miesto 8x8 pirmenybės
10 turas.

19.00
FOTOAPARATAS.LT - KLAIPĖDOS UOSTAS
Mažoji aikšte
(Sportininkų g.46)
Klaipėdos miesto 8x8 pirmenybės
10 turas.

20.05
MEMEL - FK "JAKAI"
Mažoji aikšte
(Sportininkų g.46)
Klaipėdos miesto 8x8 pirmenybės
10 turas.

21.10
ATVIROS JAUNIMO ERDVĖS - KRUOPA
Mažoji aikšte
(Sportininkų g.46)
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
Komanda R. Tašk.
1. Plikių "SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS" 4 12
2. Klaipėdos "SAREMA" 4 9
3. Klaipėdos "SPARTA-BALTAI" 4 6
4. Klaipėdos "EDM STATYBA-SENDVARIS" 4 3
5. Klaipėdos FK "GRANATA" 4 0
Pilna turnyrinė lentelė >>
Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
Komanda R. Tašk.
1. SAREMA 9 22
2. ELVITRANSA 9 22
3. EDM STATYBA-SENDVARIS 9 21
4. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS-MEMELHAUS 8 19
5. KRUOPA 9 19
6. KLAIPĖDA CITY 7 18
7. FC "SUOLIUKAS" 8 18
8. FK "JAKAI" 9 18
9. NAUTICA 8 18
10. ADRIJUS-KLAIPĖDOS SPORTO PROJEKTAI 9 16
11. TOBULA INSTALIACIJA-HIKVISION 9 14
12. FELIŪGA 9 12
13. KLAIPĖDOS UOSTAS 9 10
14. AGLUONA-GARANT GROUP 9 10
15. SPARTA 9 10
16. VAKARŲ FRONTAS 7 8
17. FK "GRANATA" 8 7
18. MEGLARAS 9 4
19. MEMEL 8 3
20. TITANIC-KFA 9 3
21. ATVIROS JAUNIMO ERDVĖS 9 1
22. FOTOAPARATAS.LT 8 0
Pilna turnyrinė lentelė >>