2018-02-07, 10 turas.
Vieta: KU salė (Sportininkų g. 13)Teisėjai: Aidas Mazalas, Simas Kaušas
TITANIC 4:4 KUSK-MIŠKO PASAKA
(2:1)
TITANIC
Rungtynių eiga
KUSK-MIŠKO PASAKA
Aleksandr Orinka
Khaled Menani
Dovydas Zakrevskij
Eimantas Mongirdas
Tadas Gudauskas
Martynas Bučas
Anton Ananjev
Artiom Sizikov
Donatas Stankevičius
7 min. 0:1
Audrius Vitkauskas
Tadas Gudauskas
13 min. 1:1
Tadas Gudauskas
25 min. 2:1
Martynas Bučas
30 min. 3:1
31 min. 3:2
Kazimieras Žutautas
33 min. 3:3
Rimantas Bogužas
Tadas Gudauskas
39 min. 4:3
49 min. 4:4
Saulius Varkalis
Rimantas Bogužas
Aivaras Lukošius
Dovydas Paliulis
Žymantas Butkus
Kazimieras Žutautas
Audrius Vitkauskas
Saulius Varkalis

Nuobaudos
Geltonos kortelės : Tadas Gudauskas, Eimantas Mongirdas.
Raudonos kortelės : .

Šios dienos rungtynės:
Klaipėdos miesto 8x8 pirmenybės
15 turas.

19.00
ELVITRANSA - FELIŪGA
Mažoji aikšte
(Sportininkų g.46)
Klaipėdos miesto 8x8 pirmenybės
15 turas.

20.05
TOBULA INSTALIACIJA-HIKVISION - FK "GRANATA"
Mažoji aikšte
(Sportininkų g.46)
Klaipėdos miesto 8x8 pirmenybės
15 turas.

21.10
AGLUONA-GARANT GROUP - FOTOAPARATAS.LT
Mažoji aikšte
(Sportininkų g.46)
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
Komanda R. Tašk.
1. Plikių "SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS" 6 18
2. Klaipėdos "SAREMA" 6 15
3. Klaipėdos "SPARTA-BALTAI" 7 9
4. Klaipėdos "EDM STATYBA-SENDVARIS" 7 6
5. Klaipėdos FK "GRANATA" 6 0
Pilna turnyrinė lentelė >>
Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
Komanda R. Tašk.
1. KLAIPĖDA CITY 14 34
2. SAREMA 13 32
3. NAUTICA 14 32
4. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS-MEMELHAUS 13 31
5. FC "SUOLIUKAS" 14 31
6. FK "JAKAI" 14 30
7. TOBULA INSTALIACIJA-HIKVISION 14 27
8. ADRIJUS-KLAIPĖDOS SPORTO PROJEKTAI 14 26
9. ELVITRANSA 14 26
10. EDM STATYBA-SENDVARIS 13 25
11. KRUOPA 15 25
12. KLAIPĖDOS UOSTAS 14 22
13. AGLUONA-GARANT GROUP 14 21
14. FK "GRANATA" 14 18
15. SPARTA 14 16
16. FELIŪGA 13 14
17. VAKARŲ FRONTAS 12 12
18. MEGLARAS 15 5
19. FOTOAPARATAS.LT 14 4
20. MEMEL 15 4
21. TITANIC-KFA 14 3
22. ATVIROS JAUNIMO ERDVĖS 15 2
Pilna turnyrinė lentelė >>
KLFF partneriai