2017-12-11, 4 turas.
Vieta: Stadiono salė (Sportininkų g. 46)Teisėjai: Ernestas Kemėža, Simas Kaušas
BEGA 6:6 EDM STATYBA-SENDVARIS
(3:5)
BEGA
Rungtynių eiga
EDM STATYBA-SENDVARIS
Vaidas Liutkus
Šarūnas Juodelis
Mindaugas Šimkus
Mindaugas Juodelis
Robertas Tranas
Gintautas Tiškevičius
Artūras Janušas
Tadas Karinauskas
Mantas Zubavičius
Robertas Ringys
Mindaugas Šimkus
5 min. 1:0
6 min. 1:1
Martynas Vėlyvis
Robertas Tranas
10 min. 2:1
11 min. 2:2
Benas Alseika
Mantas Zubavičius
13 min. 3:2
13 min. 3:3
Tadas Jurkus
16 min. 3:4
Martynas Vėlyvis
23 min. 3:5
Nedas Kneita
Robertas Tranas
27 min. 4:5
Mantas Zubavičius
42 min. 5:5
Mindaugas Šimkus
42 min. 6:5
50 min. 6:6
Ovidijus Musulas
Mindaugas Seminavičius
Benas Alseika
Ovidijus Musulas
Ugnius Petrikas
Robertas Gudas
Nedas Kneita
Martynas Vėlyvis
Marius Bukauskas
Tadas Jurkus

Nuobaudos
Geltonos kortelės : Mindaugas Šimkus, Benas Alseika, Martynas Vėlyvis.
Raudonos kortelės : .

Šios dienos rungtynės
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
1 turas.

13.00
FK GRANATA - FK VIENUOLIKĖ
Stadiono salė
(Sportininkų g. 46)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
1 turas.

14.00
KLAIPĖDOS FM-1 - FC SUOLIUKAS
Stadiono salė
(Sportininkų g. 46)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
1 turas.

15.00
FK MOSĖDIS - KRANTONA
Stadiono salė
(Sportininkų g. 46)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
1 turas.

16.00
MEMEL - KRUOPA
Stadiono salė
(Sportininkų g. 46)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
1 turas.

20.00
NAUTICA - EDM STATYBA-SENDVARIS
Didžioji salė
(Taikos pr. 61a)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
1 turas.

21.00
PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS - PORT MARE
Didžioji salė
(Taikos pr. 61a)
Klaipėdos m. salės futbolo pirmenybės
  A pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. FK VS-JONUŠAI 1 3
2. LCC MOOSE FC 1 3
3. SPARTA 1 3
4. KLAIPĖDA CITY 0 0
5. ELVITRANSA 0 0
6. FK GIRULIAI 0 0
7. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 1 0
8. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 1 0
9. KLAIPĖDOS FM-2 1 0
  B pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. FK ŽEBENKŠTIS 1 3
2. PORT MARE 0 0
3. EDM STATYBA-SENDVARIS 0 0
4. FK VIENUOLIKĖ 0 0
5. FK GRANATA 0 0
6. NAUTICA 0 0
7. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 0 0
8. KLAIPĖDOS POLICIJA 1 0
  C pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KLAIPĖDA CITY B 1 3
2. KLAIPĖDOS FM-1 0 0
3. FK MOSĖDIS 0 0
4. MEMEL 0 0
5. KRUOPA 0 0
6. KRANTONA 0 0
7. FC SUOLIUKAS 0 0
8. KFA AKADEMIJA 1 0