2018-01-08, 6 turas.
Vieta: Stadiono salė (Sportininkų g. 46)Teisėjai: Simas Kaušas, Orestas Abramavičius
BEGA 7:4 KLAIPĖDOS POLICIJA
(2:2)
BEGA
Rungtynių eiga
KLAIPĖDOS POLICIJA
Vaidas Liutkus
Šarūnas Juodelis
Mindaugas Šimkus
Mindaugas Juodelis
Gvidas Kulbickas
Robertas Tranas
Gintautas Tiškevičius
Tadas Karinauskas
Mantas Zubavičius
Andrius Puotkalis
Robertas Tranas
20 min. 1:0
Robertas Tranas
21 min. 2:0
23 min. 2:1
Julius Prušinskas
25 min. 2:2
Artūras Žilinskas
26 min. 2:3
Jaunius Erminas
Mindaugas Šimkus
27 min. 3:3
Mindaugas Šimkus
29 min. 4:3
Mindaugas Šimkus
33 min. 5:3
Mantas Zubavičius
35 min. 6:3
40 min. 6:4
Linas Ušinskas
Tadas Karinauskas
50 min. 7:4
Art?ras Kačauskas
Jaunius Erminas
Linas Ušinskas
Artūras Žilinskas
Julius Prušinskas
Tomas Motuzas
Remigijus Venckus

Nuobaudos
Geltonos kortelės : .
Raudonos kortelės : .

Šios dienos rungtynės
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
I lyga
5 turas.

21.00
KRANTONA - FK "ŽEBENKŠTIS"
Didžioji salė (Taikos pr. 61a)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybių
II lyga
5 turas.

20.00
KRUOPA - ATVIROS JAUNIMO ERDVĖS B
Stadiono salė (Sportininkų g. 46)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybių
II lyga
5 turas.

21.00
EDM STATYBA-SENDVARIS - KFA AKADEMIJA-DITUVA
Stadiono salė (Sportininkų g. 46)

Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybių I lyga
Komanda R. Tašk.
1. KRANTONA 4 12
2. KLAIPĖDA CITY 4 12
3. FK "JAKAI-EKOAMŽIUS" 4 9
4. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 3 6
5. KLAIPĖDOS FM-ATLANTAS 4 6
6. KELPA 3 3
7. FK "ŽEBENKŠTIS" 4 3
8. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 4 3
9. SAREMA 4 3
10. ATVIROS JAUNIMO ERDVĖS 4 0
Pilna turnyrinė lentelė >>
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybių II lygos A pogrupis
Komanda R. Tašk.
1. STOGANDRA 4 12
2. KRUOPA 3 9
3. LCC MOOSE FC 4 6
4. FC "SUOLIUKAS" 3 6
5. EDM STATYBA-SENDVARIS 4 6
6. AGLUONA-GARANT GROUP 3 4
7. ATVIROS JAUNIMO ERDVĖS B 4 3
8. MEMEL 4 1
9. KFA AKADEMIJA-DITUVA 3 0
Pilna turnyrinė lentelė >>
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybių II lygos B pogrupis
Komanda R. Tašk.
1. KLAIPĖDOS UOSTAS 4 12
2. FK "GRANATA" 4 9
3. VIENUOLIKĖ-ELVITRANSA 4 7
4. SPARTA 3 6
5. KLAIPĖDA CITY B 4 6
6. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 3 3
7. NAUTICA 3 3
8. MEGLARAS-DANĖS PERLAS 4 1
9. KLAIPĖDOS POLICIJA 3 0
Pilna turnyrinė lentelė >>
KLFF partneriai





LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
Komanda R. Tašk.
1. Plikių "SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS" 14 39
2. Klaipėdos "SAREMA" 14 24
3. Klaipėdos "EDM STATYBA-SENDVARIS" 14 21
4. Klaipėdos "ATLANTAS B" 10 21
5. Klaipėdos "SPARTA-BALTAI" 14 15
6. Klaipėdos FK "GRANATA" 14 0
Pilna turnyrinė lentelė >>
Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
Komanda R. Tašk.
1. SAREMA 21 56
2. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS-MEMELHAUS 21 51
3. KLAIPĖDA CITY 21 50
4. FC "SUOLIUKAS" 21 49
5. ADRIJUS-KLAIPĖDOS SPORTO PROJEKTAI 21 47
6. ELVITRANSA 21 39
7. NAUTICA 21 38
8. TOBULA INSTALIACIJA-HIKVISION 21 38
9. EDM STATYBA-SENDVARIS 21 38
10. FK "JAKAI" 21 37
11. KRUOPA 21 35
12. FK "GRANATA" 21 33
13. KLAIPĖDOS UOSTAS 21 32
14. AGLUONA-GARANT GROUP 21 30
15. SPARTA 21 23
16. FELIŪGA 21 21
17. FOTOAPARATAS.LT 21 14
18. VAKARŲ FRONTAS 21 13
19. TITANIC-KFA 21 9
20. MEGLARAS 21 8
21. MEMEL 21 4
22. ATVIROS JAUNIMO ERDVĖS 21 2
Pilna turnyrinė lentelė >>