2017-11-23, 1 turas.
Vieta: Stadiono salė (Sportininkų g. 46)Teisėjai: Tomas Lavrinavičius, Eugenijus Starostinas
VAKARŲ FRONTAS 8:7 FK "KONTEKA"
(6:4)
VAKARŲ FRONTAS
Rungtynių eiga
FK "KONTEKA"
Saulius Beinartas
Romas Stonys
Marijus Eibutis
Linas Kirila
Linas Skipitis
Vytautas Baltmiškis
Valerijus Žukovas
Gvidas Jonutis
Dovydas Čiuprinskas
Deividas Ibneris
Vytautas Baltmiškis
4 min. 1:0
7 min. 1:1
Almantas Eidėjus
Linas Kirila
8 min. 2:1
Romas Stonys
10 min. 3:1
11 min. 3:2
Dovydas Šaulys
Valerijus Žukovas
17 min. 4:2
18 min. 4:3
Dovydas Šaulys
Romas Stonys
20 min. 5:3
Romas Stonys
23 min. 6:3
23 min. 6:4
Matas Ilginis
Romas Stonys
28 min. 7:4
35 min. 7:5
Matas Ilginis
40 min. 7:6
(6 m.)
Almantas Eidėjus
Romas Stonys
42 min. 8:6
42 min. 8:7
Matas Ilginis
Liudvikas Alminas
Vilius Jurčius
Almantas Eidėjus
Dovydas Šaulys
Aleksas Šiburkis
Saulius Nemanius
Matas Ilginis
Edgaras Petrauskis
Gerardas Ruzgys

Nuobaudos
Geltonos kortelės : .
Raudonos kortelės : .

Šios dienos rungtynės
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
I lyga
1 turas.

21.00
KRANTONA - PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS
Didžioji salė (Taikos pr. 61a)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybių
II lyga
1 turas.

21.00
KLAIPĖDOS POLICIJA - FK "GRANATA"
Stadiono salė (Sportininkų g. 46)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybių I lyga
Komanda R. Tašk.
1. KELPA 1 3
2. KRANTONA 0 0
3. FK "JAKAI-EKOAMŽIUS" 0 0
4. FK "ŽEBENKŠTIS" 0 0
5. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 0 0
6. KLAIPĖDOS FM 0 0
7. KLAIPĖDA CITY 0 0
8. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 0 0
9. ATVIROS JAUNIMO ERDVĖS 0 0
10. SAREMA 1 0
Pilna turnyrinė lentelė >>
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybių II lygos A pogrupis
Komanda R. Tašk.
1. KRUOPA 1 3
2. FC "SUOLIUKAS" 0 0
3. STOGANDRA 0 0
4. ATVIROS JAUNIMO ERDVĖS B 0 0
5. AGLUONA-GARANT GROUP 0 0
6. MEMEL 0 0
7. LCC MOOSE FC 0 0
8. KFA AKADEMIJA-DITUVA 0 0
9. EDM STATYBA-SENDVARIS 1 0
Pilna turnyrinė lentelė >>
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybių II lygos B pogrupis
Komanda R. Tašk.
1. MEGLARAS-DANĖS PERLAS 1 1
2. VIENUOLIKĖ-ELVITRANSA 1 1
3. NAUTICA 0 0
4. FK "GRANATA" 0 0
5. SPARTA 0 0
6. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 0 0
7. KLAIPĖDA CITY B 0 0
8. KLAIPĖDOS UOSTAS 0 0
9. KLAIPĖDOS POLICIJA 0 0
Pilna turnyrinė lentelė >>
KLFF partneriai



LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
Komanda R. Tašk.
1. Plikių "SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS" 14 39
2. Klaipėdos "SAREMA" 14 24
3. Klaipėdos "EDM STATYBA-SENDVARIS" 14 21
4. Klaipėdos "ATLANTAS B" 10 21
5. Klaipėdos "SPARTA-BALTAI" 14 15
6. Klaipėdos FK "GRANATA" 14 0
Pilna turnyrinė lentelė >>
Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
Komanda R. Tašk.
1. SAREMA 21 56
2. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS-MEMELHAUS 21 51
3. KLAIPĖDA CITY 21 50
4. FC "SUOLIUKAS" 21 49
5. ADRIJUS-KLAIPĖDOS SPORTO PROJEKTAI 21 47
6. ELVITRANSA 21 39
7. NAUTICA 21 38
8. TOBULA INSTALIACIJA-HIKVISION 21 38
9. EDM STATYBA-SENDVARIS 21 38
10. FK "JAKAI" 21 37
11. KRUOPA 21 35
12. FK "GRANATA" 21 33
13. KLAIPĖDOS UOSTAS 21 32
14. AGLUONA-GARANT GROUP 21 30
15. SPARTA 21 23
16. FELIŪGA 21 21
17. FOTOAPARATAS.LT 21 14
18. VAKARŲ FRONTAS 21 13
19. TITANIC-KFA 21 9
20. MEGLARAS 21 8
21. MEMEL 21 4
22. ATVIROS JAUNIMO ERDVĖS 21 2
Pilna turnyrinė lentelė >>