2018-02-01, 9 turas.
Vieta: Stadiono salė (Sportininkų g. 46)Teisėjai: Tomas Lavrinavičius, Vladimir Gerasimov
KLAIPĖDOS POLICIJA 3:10 VAKARŲ FRONTAS
(1:6)
KLAIPĖDOS POLICIJA
Rungtynių eiga
VAKARŲ FRONTAS
Tomas Motuzas
Jaunius Erminas
Artūras Žilinskas
Remigijus Venckus
Romualdas Rulevičius
5 min. 0:1
Romas Stonys
11 min. 0:2
Tadas Vasiliauskas
14 min. 0:3
Linas Skipitis
15 min. 0:4
Arūnas Beinartas
21 min. 0:5
Arūnas Beinartas
24 min. 0:6
(6 m.)
Erikas Mockus
Artūras Žilinskas
25 min. 1:6
Remigijus Venckus
32 min. 2:6
36 min. 2:7
Linas Skipitis
38 min. 2:8
Vytautas Baltmiškis
Romualdas Rulevičius
42 min. 3:8
47 min. 3:9
Romas Stonys
48 min. 3:10
Vytautas Baltmiškis
Erikas Mockus
Romas Stonys
Arūnas Beinartas
Linas Skipitis
Marijus Eibutis
Vaidotas Janulionis
Vytautas Baltmiškis
Valerijus Žukovas
Tadas Vasiliauskas

Nuobaudos
Geltonos kortelės : Jaunius Erminas.
Raudonos kortelės : .

Šios dienos rungtynės
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
1 turas.

13.00
FK GRANATA - FK VIENUOLIKĖ
Stadiono salė
(Sportininkų g. 46)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
1 turas.

14.00
KLAIPĖDOS FM-1 - FC SUOLIUKAS
Stadiono salė
(Sportininkų g. 46)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
1 turas.

15.00
FK MOSĖDIS - KRANTONA
Stadiono salė
(Sportininkų g. 46)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
1 turas.

16.00
MEMEL - KRUOPA
Stadiono salė
(Sportininkų g. 46)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
1 turas.

20.00
NAUTICA - EDM STATYBA-SENDVARIS
Didžioji salė
(Taikos pr. 61a)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
1 turas.

21.00
PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS - PORT MARE
Didžioji salė
(Taikos pr. 61a)
Klaipėdos m. salės futbolo pirmenybės
  A pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. FK VS-JONUŠAI 1 3
2. LCC MOOSE FC 1 3
3. SPARTA 1 3
4. KLAIPĖDA CITY 0 0
5. ELVITRANSA 0 0
6. FK GIRULIAI 0 0
7. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 1 0
8. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 1 0
9. KLAIPĖDOS FM-2 1 0
  B pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. FK ŽEBENKŠTIS 1 3
2. PORT MARE 0 0
3. EDM STATYBA-SENDVARIS 0 0
4. FK VIENUOLIKĖ 0 0
5. FK GRANATA 0 0
6. NAUTICA 0 0
7. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 0 0
8. KLAIPĖDOS POLICIJA 1 0
  C pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KLAIPĖDA CITY B 1 3
2. KLAIPĖDOS FM-1 0 0
3. FK MOSĖDIS 0 0
4. MEMEL 0 0
5. KRUOPA 0 0
6. KRANTONA 0 0
7. FC SUOLIUKAS 0 0
8. KFA AKADEMIJA 1 0