2018-02-08, 10 turas.
Vieta: Stadiono salė (Sportininkų g. 46)Teisėjai: Martynas Viluckas, Simas Kaušas
BEGA 8:4 AGLUONA-GARANT GROUP
(1:1)
BEGA
Rungtynių eiga
AGLUONA-GARANT GROUP
Vaidas Liutkus
Šarūnas Juodelis
Mindaugas Šimkus
Mindaugas Juodelis
Gvidas Kulbickas
Robertas Tranas
Tadas Karinauskas
Andrius Puotkalis
Mindaugas Zubavičius
2 min. 0:1
Andrius Alunderis
Tadas Karinauskas
21 min. 1:1
Mantas Zubavičius
26 min. 2:1
Mindaugas Šimkus
31 min. 3:1
Mantas Zubavičius
33 min. 4:1
36 min. 4:2
Jevgenij Slugin
Robertas Tranas
37 min. 5:2
38 min. 5:3
Jevgenij Slugin
Mindaugas Šimkus
42 min. 6:3
Mindaugas Šimkus
44 min. 7:3
Mantas Zubavičius
48 min. 8:3
50 min. 8:4
Jevgenij Slugin
Jevgenij Slugin
Tomas Petraška
Eimantas Šeškevičius
Mindaugas Jasas
Vidmantas Kemzūra
Vytautas Zablockis
Andrius Alunderis
Vytautas Meištinis
Mindaugas Liutkus

Nuobaudos
Geltonos kortelės : .
Raudonos kortelės : .

Šios dienos rungtynės:
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybių I lyga -
12 turas.

21.00
KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS - KRANTONA
Didžioji salė
(Taikos pr. 61a)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybių III lyga -
12 turas.

19.30
FK "KONTEKA" - BEGA
KU salė
(Sportininkų g. 13)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybių I lyga
Komanda R. Tašk.
1. TITANIC 10 22
2. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 10 19
3. KRANTONA 10 19
4. KUSK-MIŠKO PASAKA 10 16
5. FK "JAKAI" 10 15
6. FM-2000 10 12
7. FM-99 10 9
8. SAREMA 10 6
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybių II lyga
Komanda R. Tašk.
1. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 8 22
2. KLAIPĖDOS UOSTAS 8 17
3. KRUOPA 8 15
4. SPARTA 8 14
5. FC "SUOLIUKAS" 8 12
6. KLAIPĖDA CITY 8 9
7. STOGANDRA 8 9
8. LCC MOOSE FC 8 6
9. FA "KORALAS" 8 0
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybių III lyga
Komanda R. Tašk.
1. NAUTICA 11 31
2. FK "ŽEBENKŠTIS" 11 30
3. EDM STATYBA-SENDVARIS 11 22
4. FK "KONTEKA" 11 21
5. BEGA 11 16
6. AGLUONA-GARANT GROUP 11 16
7. VIENUOLIKĖ-ELVITRANSA 11 15
8. MEGLARAS 11 13
9. VAKARŲ FRONTAS 11 12
10. FK "GRANATA" 11 11
11. KLAIPĖDOS POLICIJA 11 3
12. MEMEL 11 2