2018-02-08, 10 turas.
Vieta: Didžioji salė (Taikos pr. 61a)Teisėjai: Ernestas Kemėža, Eugenijus Starostinas
NAUTICA 6:6 FK "GRANATA"
(4:4)
NAUTICA
Rungtynių eiga
FK "GRANATA"
Kiril Iovov
Edmundas Gaigalas
Kiril Čiupalov
Timur Cyvaniuk
Mindaugas Kinčius
Maksim Jegorov
Deividas Gedminas
Lukas Kereišis
Aurimas Barsteika
Maksim Jegorov
1 min. 1:0
4 min. 1:1
Marius Lotužis
Maksim Jegorov
4 min. 2:1
5 min. 2:2
Tomas Jonušas
9 min. 2:3
Aurimas Žiaušys
Kiril Čiupalov
19 min. 3:3
25 min. 3:4
Marius Lotužis
Maksim Jegorov
25 min. 4:4
29 min. 4:5
Tomas Jonušas
Aurimas Barsteika
30 min. 5:5
Aurimas Barsteika
40 min. 6:5
50 min. 6:6
Tomas Jonušas
Linas Kokanskas
Evaldas Misiūnas
Artūras Jakovenka
Alvydas Žiaušys
Aurimas Žiaušys
Harijus Uselis
Marius Lotužis
Titas Mikelis
Nerijus Paulauskas
Tomas Jonušas

Nuobaudos
Geltonos kortelės : Maksim Jegorov.
Raudonos kortelės : .

Šios dienos rungtynės:
Klaipėdos miesto 8x8 pirmenybės
15 turas.

19.00
ELVITRANSA - FELIŪGA
Mažoji aikšte
(Sportininkų g.46)
Klaipėdos miesto 8x8 pirmenybės
15 turas.

20.05
TOBULA INSTALIACIJA-HIKVISION - FK "GRANATA"
Mažoji aikšte
(Sportininkų g.46)
Klaipėdos miesto 8x8 pirmenybės
15 turas.

21.10
AGLUONA-GARANT GROUP - FOTOAPARATAS.LT
Mažoji aikšte
(Sportininkų g.46)
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
Komanda R. Tašk.
1. Plikių "SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS" 6 18
2. Klaipėdos "SAREMA" 6 15
3. Klaipėdos "SPARTA-BALTAI" 7 9
4. Klaipėdos "EDM STATYBA-SENDVARIS" 7 6
5. Klaipėdos FK "GRANATA" 6 0
Pilna turnyrinė lentelė >>
Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
Komanda R. Tašk.
1. KLAIPĖDA CITY 14 34
2. SAREMA 13 32
3. NAUTICA 14 32
4. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS-MEMELHAUS 13 31
5. FC "SUOLIUKAS" 14 31
6. FK "JAKAI" 14 30
7. TOBULA INSTALIACIJA-HIKVISION 14 27
8. ADRIJUS-KLAIPĖDOS SPORTO PROJEKTAI 14 26
9. ELVITRANSA 14 26
10. EDM STATYBA-SENDVARIS 13 25
11. KRUOPA 15 25
12. KLAIPĖDOS UOSTAS 14 22
13. AGLUONA-GARANT GROUP 14 21
14. FK "GRANATA" 14 18
15. SPARTA 14 16
16. FELIŪGA 13 14
17. VAKARŲ FRONTAS 12 12
18. MEGLARAS 15 5
19. FOTOAPARATAS.LT 14 4
20. MEMEL 15 4
21. TITANIC-KFA 14 3
22. ATVIROS JAUNIMO ERDVĖS 15 2
Pilna turnyrinė lentelė >>
KLFF partneriai