2018-02-09, 10 turas.
Vieta: Stadiono salė (Sportininkų g. 46)Teisėjai: Tomas Lavrinavičius, Giedrius Zaniauskas
KLAIPĖDOS POLICIJA 9:5 MEMEL
(5:1)
KLAIPĖDOS POLICIJA
Rungtynių eiga
MEMEL
Artūras Kačauskas
Jaunius Erminas
Linas Ušinskas
Artūras Žilinskas
Julius Prušinskas
Remigijus Venckus
Romualdas Rulevičius
Artūras Žilinskas
2 min. 1:0
3 min. 1:1
Aleksandr Šipulia
Romualdas Rulevičius
9 min. 2:1
Romualdas Rulevičius
16 min. 3:1
Linas Ušinskas
19 min. 4:1
Artūras Žilinskas
22 min. 5:1
Remigijus Venckus
32 min. 6:1
Romualdas Rulevičius
36 min. 7:1
37 min. 7:2
Artur Ustinov
38 min. 7:3
Dainius Dikun
Linas Ušinskas
39 min. 8:3
Artūras Kačauskas
42 min. 9:3
(6 m.)
44 min. 9:4
Stasys Dacys
49 min. 9:5
Stasys Dacys
Valera Aliakin
Viktor Kukšinov
Romanas Gudlekis
Henrikas Bočkus
Artur Ustinov
Raimondas Varnas
Vitalijus Čerkesas
Kęstas Ruzgys
Stasys Dacys
Roman Fokin
Dainius Dikun
Aleksandr Šipulia

Nuobaudos
Geltonos kortelės : .
Raudonos kortelės : .

Šios dienos rungtynės
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
I lyga
1 turas.

21.00
KRANTONA - PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS
Didžioji salė (Taikos pr. 61a)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybių
II lyga
1 turas.

21.00
KLAIPĖDOS POLICIJA - FK "GRANATA"
Stadiono salė (Sportininkų g. 46)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybių I lyga
Komanda R. Tašk.
1. KELPA 1 3
2. KRANTONA 0 0
3. FK "JAKAI-EKOAMŽIUS" 0 0
4. FK "ŽEBENKŠTIS" 0 0
5. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 0 0
6. KLAIPĖDOS FM 0 0
7. KLAIPĖDA CITY 0 0
8. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 0 0
9. ATVIROS JAUNIMO ERDVĖS 0 0
10. SAREMA 1 0
Pilna turnyrinė lentelė >>
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybių II lygos A pogrupis
Komanda R. Tašk.
1. KRUOPA 1 3
2. FC "SUOLIUKAS" 0 0
3. STOGANDRA 0 0
4. ATVIROS JAUNIMO ERDVĖS B 0 0
5. AGLUONA-GARANT GROUP 0 0
6. MEMEL 0 0
7. LCC MOOSE FC 0 0
8. KFA AKADEMIJA-DITUVA 0 0
9. EDM STATYBA-SENDVARIS 1 0
Pilna turnyrinė lentelė >>
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybių II lygos B pogrupis
Komanda R. Tašk.
1. MEGLARAS-DANĖS PERLAS 1 1
2. VIENUOLIKĖ-ELVITRANSA 1 1
3. NAUTICA 0 0
4. FK "GRANATA" 0 0
5. SPARTA 0 0
6. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 0 0
7. KLAIPĖDA CITY B 0 0
8. KLAIPĖDOS UOSTAS 0 0
9. KLAIPĖDOS POLICIJA 0 0
Pilna turnyrinė lentelė >>
KLFF partneriai



LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
Komanda R. Tašk.
1. Plikių "SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS" 14 39
2. Klaipėdos "SAREMA" 14 24
3. Klaipėdos "EDM STATYBA-SENDVARIS" 14 21
4. Klaipėdos "ATLANTAS B" 10 21
5. Klaipėdos "SPARTA-BALTAI" 14 15
6. Klaipėdos FK "GRANATA" 14 0
Pilna turnyrinė lentelė >>
Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
Komanda R. Tašk.
1. SAREMA 21 56
2. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS-MEMELHAUS 21 51
3. KLAIPĖDA CITY 21 50
4. FC "SUOLIUKAS" 21 49
5. ADRIJUS-KLAIPĖDOS SPORTO PROJEKTAI 21 47
6. ELVITRANSA 21 39
7. NAUTICA 21 38
8. TOBULA INSTALIACIJA-HIKVISION 21 38
9. EDM STATYBA-SENDVARIS 21 38
10. FK "JAKAI" 21 37
11. KRUOPA 21 35
12. FK "GRANATA" 21 33
13. KLAIPĖDOS UOSTAS 21 32
14. AGLUONA-GARANT GROUP 21 30
15. SPARTA 21 23
16. FELIŪGA 21 21
17. FOTOAPARATAS.LT 21 14
18. VAKARŲ FRONTAS 21 13
19. TITANIC-KFA 21 9
20. MEGLARAS 21 8
21. MEMEL 21 4
22. ATVIROS JAUNIMO ERDVĖS 21 2
Pilna turnyrinė lentelė >>