2018-02-12, 11 turas.
Vieta: Stadiono salė (Sportininkų g. 46)Teisėjai: Ernestas Kemėža, Eugenijus Starostinas,
VIENUOLIKĖ-ELVITRANSA 9:4 FK "GRANATA"
(3:2)
VIENUOLIKĖ-ELVITRANSA
Rungtynių eiga
FK "GRANATA"
Deividas Fiodorovas
Vitalijus Albrikas
Vitalis Marozas
Marius Narušis
Mantas Razonas
Rokas Markauskas
Markas Martinas Šuika
Deividas Račkauskas
Ramūnas Kruopys
8 min. 0:1
Artūras Jakovenka
10 min. 0:2
Marius Lotužis
11 min. 0:3
Tomas Jonušas
Marius Narušis
14 min. 1:3
Mantas Razonas
25 min. 2:3
Mantas Razonas
29 min. 3:3
Markas Martinas Šuika
32 min. 4:3
Vitalis Marozas
33 min. 5:3
36 min. 5:4
Tomas Jonušas
Deividas Fiodorovas
38 min. 6:4
Deividas Fiodorovas
44 min. 7:4
Vitalis Marozas
48 min. 8:4
Vitalis Marozas
49 min. 9:4
Linas Kokanskas
Evaldas Misiūnas
Artūras Jakovenka
Alvydas Žiaušys
Aurimas Žiaušys
Marius Lotužis
Titas Mikelis
Tomas Jonušas

Nuobaudos
Geltonos kortelės : Evaldas Misiūnas.
Raudonos kortelės : .

Šios dienos rungtynės
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
I lyga
1 turas.

21.00
KRANTONA - PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS
Didžioji salė (Taikos pr. 61a)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybių
II lyga
1 turas.

21.00
KLAIPĖDOS POLICIJA - FK "GRANATA"
Stadiono salė (Sportininkų g. 46)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybių I lyga
Komanda R. Tašk.
1. KELPA 1 3
2. KRANTONA 0 0
3. FK "JAKAI-EKOAMŽIUS" 0 0
4. FK "ŽEBENKŠTIS" 0 0
5. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 0 0
6. KLAIPĖDOS FM 0 0
7. KLAIPĖDA CITY 0 0
8. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 0 0
9. ATVIROS JAUNIMO ERDVĖS 0 0
10. SAREMA 1 0
Pilna turnyrinė lentelė >>
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybių II lygos A pogrupis
Komanda R. Tašk.
1. KRUOPA 1 3
2. FC "SUOLIUKAS" 0 0
3. STOGANDRA 0 0
4. ATVIROS JAUNIMO ERDVĖS B 0 0
5. AGLUONA-GARANT GROUP 0 0
6. MEMEL 0 0
7. LCC MOOSE FC 0 0
8. KFA AKADEMIJA-DITUVA 0 0
9. EDM STATYBA-SENDVARIS 1 0
Pilna turnyrinė lentelė >>
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybių II lygos B pogrupis
Komanda R. Tašk.
1. MEGLARAS-DANĖS PERLAS 1 1
2. VIENUOLIKĖ-ELVITRANSA 1 1
3. NAUTICA 0 0
4. FK "GRANATA" 0 0
5. SPARTA 0 0
6. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 0 0
7. KLAIPĖDA CITY B 0 0
8. KLAIPĖDOS UOSTAS 0 0
9. KLAIPĖDOS POLICIJA 0 0
Pilna turnyrinė lentelė >>
KLFF partneriai



LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
Komanda R. Tašk.
1. Plikių "SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS" 14 39
2. Klaipėdos "SAREMA" 14 24
3. Klaipėdos "EDM STATYBA-SENDVARIS" 14 21
4. Klaipėdos "ATLANTAS B" 10 21
5. Klaipėdos "SPARTA-BALTAI" 14 15
6. Klaipėdos FK "GRANATA" 14 0
Pilna turnyrinė lentelė >>
Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
Komanda R. Tašk.
1. SAREMA 21 56
2. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS-MEMELHAUS 21 51
3. KLAIPĖDA CITY 21 50
4. FC "SUOLIUKAS" 21 49
5. ADRIJUS-KLAIPĖDOS SPORTO PROJEKTAI 21 47
6. ELVITRANSA 21 39
7. NAUTICA 21 38
8. TOBULA INSTALIACIJA-HIKVISION 21 38
9. EDM STATYBA-SENDVARIS 21 38
10. FK "JAKAI" 21 37
11. KRUOPA 21 35
12. FK "GRANATA" 21 33
13. KLAIPĖDOS UOSTAS 21 32
14. AGLUONA-GARANT GROUP 21 30
15. SPARTA 21 23
16. FELIŪGA 21 21
17. FOTOAPARATAS.LT 21 14
18. VAKARŲ FRONTAS 21 13
19. TITANIC-KFA 21 9
20. MEGLARAS 21 8
21. MEMEL 21 4
22. ATVIROS JAUNIMO ERDVĖS 21 2
Pilna turnyrinė lentelė >>