2017-11-27, 2 turas.
Vieta: Stadiono salė (Sportininkų g. 46)Teisėjai: Vladimir Gerasimov, Tomas Lavrinavičius
FK "KONTEKA" 13:10 BEGA
(8:2)
FK "KONTEKA"
Rungtynių eiga
BEGA
Liudvikas Alminas
Vilius Jurčius
Almantas Eidėjus
Dovydas Šaulys
Vilius Šiburkis
Aleksas Šiburkis
Arnas Dambrauskas
Matas Ilginis
Edgaras Petrauskis
Almantas Eidėjus
4 min. 1:0
Matas Ilginis
7 min. 2:0
7 min. 2:1
Mindaugas Šimkus
Almantas Eidėjus
9 min. 3:1
Dovydas Šaulys
10 min. 4:1
Vilius Jurčius
10 min. 5:1
Arnas Dumbrauskas
20 min. 6:1
Almantas Eidėjus
21 min. 7:1
24 min. 7:2
Mantas Zubavičius
Vilius Šiburkis
25 min. 8:2
28 min. 8:3
Robertas Tranas
30 min. 8:4
Robertas Ringys
Almantas Eidėjus
30 min. 9:4
Almantas Eidėjus
31 min. 10:4
Almantas Eidėjus
32 min. 11:4
37 min. 11:5
Mantas Zubavičius
40 min. 11:6
Tadas Karinauskas
41 min. 11:7
Gvidas Kulbickas
Arnas Dumbrauskas
42 min. 12:7
Almantas Eidėjus
44 min. 13:7
45 min. 13:8
Robertas Ringys
47 min. 13:9
Robertas Tranas
49 min. 13:10
Tadas Karinauskas
Vaidas Liutkus
Šarūnas Juodelis
Mindaugas Šimkus
Gvidas Kulbickas
Robertas Tranas
Romualdas Žukauskas
Tadas Karinauskas
Mantas Zubavičius
Robertas Ringys
Mantas Andrulis

Nuobaudos
Geltonos kortelės : Dovydas Šaulys, Vilius Jurčius.
Raudonos kortelės : .

Šios dienos rungtynės
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
1 turas.

13.00
FK GRANATA - FK VIENUOLIKĖ
Stadiono salė
(Sportininkų g. 46)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
1 turas.

14.00
KLAIPĖDOS FM-1 - FC SUOLIUKAS
Stadiono salė
(Sportininkų g. 46)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
1 turas.

15.00
FK MOSĖDIS - KRANTONA
Stadiono salė
(Sportininkų g. 46)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
1 turas.

16.00
MEMEL - KRUOPA
Stadiono salė
(Sportininkų g. 46)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
1 turas.

20.00
NAUTICA - EDM STATYBA-SENDVARIS
Didžioji salė
(Taikos pr. 61a)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
1 turas.

21.00
PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS - PORT MARE
Didžioji salė
(Taikos pr. 61a)
Klaipėdos m. salės futbolo pirmenybės
  A pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. FK VS-JONUŠAI 1 3
2. LCC MOOSE FC 1 3
3. SPARTA 1 3
4. KLAIPĖDA CITY 0 0
5. ELVITRANSA 0 0
6. FK GIRULIAI 0 0
7. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 1 0
8. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 1 0
9. KLAIPĖDOS FM-2 1 0
  B pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. FK ŽEBENKŠTIS 1 3
2. PORT MARE 0 0
3. EDM STATYBA-SENDVARIS 0 0
4. FK VIENUOLIKĖ 0 0
5. FK GRANATA 0 0
6. NAUTICA 0 0
7. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 0 0
8. KLAIPĖDOS POLICIJA 1 0
  C pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KLAIPĖDA CITY B 1 3
2. KLAIPĖDOS FM-1 0 0
3. FK MOSĖDIS 0 0
4. MEMEL 0 0
5. KRUOPA 0 0
6. KRANTONA 0 0
7. FC SUOLIUKAS 0 0
8. KFA AKADEMIJA 1 0