2017-11-27, 2 turas.
Vieta: Stadiono salė (Sportininkų g. 46)Teisėjai: Vladimir Gerasimov, Tomas Lavrinavičius
MEGLARAS 11:3 FK "GRANATA"
(4:2)
MEGLARAS
Rungtynių eiga
FK "GRANATA"
Aurimas Tamkevičius
Lev Gomeniuk
Artūras Stučys
RamČnas Čekavičius
Nerijus Butkus
Laurynas Vilkas
Lukas Jonušis
Mindaugas Drąsutis
Vygandas Burškys
Jevgenij Garoška
Renardas Vaitkus
Bartas Butinas
Arūnas Šilgalis
Aleksey Limanets
5 min. 0:1
Nerijus Paulauskas
Jevgenij Garoška
6 min. 1:1
Lukas Jonušis
13 min. 2:1
14 min. 2:2
Nerijus Paulauskas
Mindaugas Drąsutis
15 min. 3:2
Bartas Butinas
18 min. 4:2
Aleksey Limanets
27 min. 5:2
Lukas Jonušis
30 min. 6:2
Mindaugas Drąsutis
31 min. 7:2
Renardas Vaitkus
38 min. 8:2
Aleksey Limanets
41 min. 9:2
Artūras Stučys
48 min. 10:2
Lukas Jonušis
49 min. 11:2
50 min. 11:3
Emmanuel Obasi
Marius Lotužis
Artūras Jakovenka
Alvydas Žiaušys
Titas Mikelis
Emmanuel Obasi
Nerijus Paulauskas
Constantin Wunder

Nuobaudos
Geltonos kortelės : Bartas Butinas, Constantin Wunder.
Raudonos kortelės : Ramūnas Čekavičius, Titas Mikelis.

Šios dienos rungtynės
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
5 turas.

21.00
EDM STATYBA-SENDVARIS - PORT MARE
Didžioji salė
(Taikos pr. 61a)
Klaipėdos regiono moterų salės futbolo pirmenybės
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. BANGA 1 3
2. KLAIPĖDOS FM 2 3
3. LCC MOOSE FC 2 3
4. FK JAKAI 1 0
Klaipėdos m. salės futbolo pirmenybės
  A pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. FK VS-JONUŠAI 4 12
2. SPARTA 5 12
3. KLAIPĖDA CITY 4 9
4. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 3 6
5. LCC MOOSE FC 4 6
6. ELVITRANSA 4 6
7. FK GIRULIAI 3 3
8. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 4 0
9. KLAIPĖDOS FM-2 5 0
  B pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 4 12
2. NAUTICA 4 9
3. FK ŽEBENKŠTIS 5 9
4. FK GRANATA 4 6
5. PORT MARE 4 6
6. FK VIENUOLIKĖ 5 4
7. EDM STATYBA-SENDVARIS 4 3
8. KLAIPĖDOS POLICIJA 4 1
  C pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KRANTONA 5 15
2. KRUOPA 4 12
3. KLAIPĖDA CITY B 4 9
4. FC SUOLIUKAS 5 7
5. KFA AKADEMIJA 5 6
6. MEMEL 4 3
7. KLAIPĖDOS FM-1 4 1
8. FK MOSĖDIS 5 0
KLFF partneriai