Plikių "SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS"
Logotipas
Informacija
1
PERGALĖS
0
LYGIOSIOS
0
PRALAIMĖJIMAI
3
TAŠKAI
1 (vid. 1.00)
ĮMUŠTA
0 (vid. 0.00)
PRALEISTA
1
SKIRTUMAS

Rezultatyviausi komandos žaidėjai
Marius ValskisTomas DargužasVytautas ŽukauskasVacys LekevičiusKazimieras Žutautas
1 įvarč.0 įvarč.0 įvarč.0 įvarč.0 įvarč.

Komandos sudėtis
Žaidėjas
Marius Valskis
1
0
0
Tomas Dargužas
0
0
0
Vytautas Žukauskas
0
0
0
Vacys Lekevičius
0
0
0
Kazimieras Žutautas
0
0
0
Ignas Tamašauskas
0
0
0
Darius Grigaitis
0
0
0
Robertas Šalkauskas
0
0
0
Deividas Peištaras
0
0
0
Audrius Tolis
0
0
0
Zigmantas Butkus
0
0
0
Mantas Razonas
0
0
0
Arūnas Beinartas
0
0
0
Saulius Abromavičius
0
0
0
Artūras Kurbangalijevas
0
0
0
Artūras Mosejevas
0
0
0
Edgaras Jokūbaitis
0
0
0
Tadas Balčiūnas
0
0
0
Edvinas Razutis
0
1
0
Kostas Skarbalius
0
0
0
Robertas Tranas
0
0
0
Anton Ananjev
0
0
0
Maksim Jegorov
0
0
0
Vilius Ignatavičius
0
0
0
Marius Komovas
0
0
0
Marius Nausėdas
0
0
0
Dovidas Paliulis
0
0
0
Arnoldas Nausėdas
0
0
0
Andrius Pancerovas
0
0
0
Mindaugas Žemaitaitis
0
0
0
Buvę komandos žaidėjai
Žaidėjas
Sužaistos rungtynės (1)
Turas
Data
Komanda
Rezultatas
Komanda
1
2018-05-21
Plikių "SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS"
1:0
Klaipėdos "SPARTA-BALTAI"

Sekančios rungtynės
Turas
Data
Komanda
Komanda
2
2018-05-29
Klaipėdos "EDM STATYBA-SENDVARIS"
-
Plikių "SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS"
4
2018-06-04
-
2018-06-10
Klaipėdos FK "GRANATA"
-
Plikių "SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS"
5
2018-06-11
-
2018-06-17
Klaipėdos "SAREMA"
-
Plikių "SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS"

Šios dienos rungtynės:
Klaipėdos miesto 8x8 pirmenybės
5 turas.

20.00
ELVITRANSA - TOBULA INSTALIACIJA-HIKVISION
Mažoji aikšte
(Sportininkų g.46)
Klaipėdos miesto 8x8 pirmenybės
5 turas.

21.10
EDM STATYBA-SENDVARIS - AGLUONA-GARANT GROUP
Mažoji aikšte
(Sportininkų g.46)
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
Komanda R. Tašk.
1. Plikių "SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS" 1 3
2. Klaipėdos "SAREMA" 0 0
3. Klaipėdos "EDM STATYBA-SENDVARIS" 0 0
4. Klaipėdos FK "GRANATA" 0 0
5. Klaipėdos "SPARTA-BALTAI" 1 0
Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
Komanda R. Tašk.
1. SAREMA 4 12
2. FC "SUOLIUKAS" 4 12
3. TOBULA INSTALIACIJA-HIKVISION 4 12
4. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS-MEMELHAUS 3 9
5. KLAIPĖDA CITY 3 9
6. AGLUONA-GARANT GROUP 4 9
7. EDM STATYBA-SENDVARIS 4 9
8. FK "JAKAI" 5 9
9. KRUOPA 5 9
10. FELIŪGA 4 9
11. ELVITRANSA 4 9
12. NAUTICA 5 9
13. ADRIJUS-KLAIPĖDOS SPORTO PROJEKTAI 4 6
14. SPARTA 4 6
15. VAKARŲ FRONTAS 5 4
16. MEMEL 5 3
17. MEGLARAS 5 3
18. KLAIPĖDOS UOSTAS 5 1
19. FK "GRANATA" 4 0
20. FOTOAPARATAS.LT 5 0
21. TITANIC-KFA 4 0
22. ATVIROS JAUNIMO ERDVĖS 4 0